IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Това е тъпо... Все едно да скъсиш кока-кола и да удължиш пепси?!...
    Не в тикви, а в кратуни - е казал народа за такива случаи!
    Не е така. Защото когато използваш яко ливъридж малка разлика в скоростта на движение ти носи значителни печалби ако си прав.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      А ти какво направи със залога срещу рублата - изкара ли за баничка
      Аз там не съм влизал отдавна, и преди го играех само на дейтрейдинг.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
        реално хеджа ще е много лесен ако взема например дълги от ЮК и къси от САЩ.
        Това е тъпо... Все едно да скъсиш кока-кола и да удължиш пепси?!...
        Не в тикви, а в кратуни - е казал народа за такива случаи!
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          балансов, как не ти омръзва да лъжеш? Сигурно си доста нещастно същество?... хаха... Само може да ми завиждаш на това, кога и какво съм купувал!

          Един приятелски съвет:
          Беееееееежжжжжж лиске да бееееееегаме от пиндостански и гейропейски кации и облигации! Ама веднага!!! Щото това сега е само началото! Трябва да се изтрият 3-4 трилиона от фондовия им пазар за да се успокои малко от малко.
          Е кога ги обърна - сещам се че бе преди кризата в Кипър. Т.е. поне преди 2 години.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
            Щом са балон трябва да се хеджира- може да си вземе руски и да продава американски
            Не е толкова лесно. Аз ги играя през ливъриджнати шорт сфд. реално хеджа ще е много лесен ако взема например дълги от ЮК и къси от САЩ. проблема е че не ми предлагат дълги турбо от ЮК. Бях си заложил че може 30 годишните лихви да паднат до 3% и с това нямах пролбеми - т.е. позицията ми в такъв размер че да поеме без проблеми такъв спад. Но днес тъпите американци си докараха лихвите до 2,81% А тези 0,2% ми удрят позицията с екстра 5% на минус. И това почна да ме нерви. Аз очаквах че до сега ще е на 4%, а не на 2,8%.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
              Аз не го обиждам, той си обърна всичките депозити в злато почти на върха на златото
              балансов, как не ти омръзва да лъжеш? Сигурно си доста нещастно същество?... хаха... Само може да ми завиждаш на това, кога и какво съм купувал!

              Един приятелски съвет:
              Беееееееежжжжжж лиске да бееееееегаме от пиндостански и гейропейски кации и облигации! Ама веднага!!! Щото това сега е само началото! Трябва да се изтрият 3-4 трилиона от фондовия им пазар за да се успокои малко от малко.
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                Аз не го обиждам, той си обърна всичките депозити в злато почти на върха на златото
                А ти какво направи със залога срещу рублата - изкара ли за баничка
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                  Аз не го обиждам, той си обърна всичките депозити в злато почти на върха на златото
                  Е това се казва МАЙСТОРЛЪК

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                    Форката има огромно желание да намери друг балон в който да се забие.

                    Форка специално за теб - вземи си облигации. Какъвто си карък най-после ще вземеш да го спукаш този шибан балон
                    Щом са балон трябва да се хеджира- може да си вземе руски и да продава американски

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      не го обиждай човека бе равен ей аз от 1 година викам сеч сеч . то не ще . сега пък не мога го запра
                      Аз не го обиждам, той си обърна всичките депозити в злато почти на върха на златото

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                        Форката има огромно желание да намери друг балон в който да се забие.

                        Форка специално за теб - вземи си облигации. Какъвто си карък най-после ще вземеш да го спукаш този шибан балон
                        не го обиждай човека бе равен ей аз от 1 година викам сеч сеч . то не ще . сега пък не мога го запра

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Хаха... Карък викаш, а?... ахаха
                          От кога ти казвам, че санкциите срещу Русия ще им излязат през носа на пиндостанците и то именно през фондовия пазар? Ама не слушаш...
                          Какъв нос - днес 30 годишните американски облигации - бенчмарка за ипотеките в САЩ е на 2,81%. Миналата година бе към 3,8%. При 10 трилиона ипотечни заеми американците са на плюс 100 милиарда

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                            вземи си облигации. Какъвто си карък най-после ще вземеш да го спукаш този шибан балон
                            Хаха... Карък викаш, а?... ахаха
                            От кога ти казвам, че санкциите срещу Русия ще им излязат през носа на пиндостанците и то именно през фондовия пазар? Ама не слушаш...
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              Равен,Форката не може без тебе!!!И тука те гони,макар да се отвращава от темата!!!
                              Форката има огромно желание да намери друг балон в който да се забие.

                              Форка специално за теб - вземи си облигации. Какъвто си карък най-после ще вземеш да го спукаш този шибан балон

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                                По-лесно е. Но мен ме кефи. Като цяло изкарвам пари от ливъриджа. Макар че ми прави живота доста интересен

                                А иначе тсратегията е елементарна - играя за относителна стойност. Т.е. не е важно дългите ми на ливъридж да са на печалба или късите ми да са напечалба. важното е дългите ми да се представят по-добре в посока нагоре и късите да падат повече в посока надолу.

                                Реално днес не глътнах кой знае колко вода от акциите. Там да чукна на дърво това си върви. Потопиха ме шибаните облигации. Да не продължавам да приказвам че думата "шибани" има да се появява много пъти
                                Равен,Форката не може без тебе!!!И тука те гони,макар да се отвращава от темата!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X