IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

    Вие сигурно сте в София от скоро, но да знаете че преди 10ина години имаше силно земетресение с епицентър много близо до центъра на града.

    Толкова за качеството на информацията, която поднасяте.
    точно тоя специалист ако случайно припари в столицата прескача трамвайните релси, да не го хване тока.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение
      Вие сигурно сте в София от скоро, но да знаете че преди 10ина години имаше силно земетресение с епицентър много близо до центъра на града.
      Толкова за качеството на информацията, която поднасяте.
      Не,не съм в София,никога не съм живял там и даже и да ми предложат безплатен наем + безплатна кола,НИКОГА няма да се съглася да живея в тая кочина.Съвсем сериозно го казвам

      Колкото за фалшивите ви твърдения за "силно" земетресение в София ,в линка от уикипедия по-долу виждам само някакво 4.1 магнитут 2008.Толкова за качеството ,или пълната липса на такаво, в информацията която поднасяте


      https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97...80%D0%B8%D1%8F
      Last edited by petrg5s; 27.09.2022, 16:00.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Скъпотия.... за 95-98% от хората :-)
        Да притежаваш имот в милионен град ще става главна тема в мотивационните сериали :-)
        Много ми харесват Хамериканските филми. Там много често героят от някой умрял щат се мести в големите градове и си ПЛАША НАЕМА кат поп....Все едно добро утро. Няма или много рдко има филми където героят успява да си купи собствено жилище.
        Закърмват се хората на покорност и наемоплащане по всички канали :-)
        Не е точно така, има так.нар. "американска мечта", да се устроиш в голяма къща с ипотека, 2 гаража, 2 коли, съпруга и няколко деца, 1-2 кучета, едно щастливо американско семейство.

        И бачкат като луди, докато са в активна възраст.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Какво ги очаква, я раздуй.
          Скъпотия.... за 95-98% от хората :-)
          Да притежаваш имот в милионен град ще става главна тема в мотивационните сериали :-)
          Много ми харесват Хамериканските филми. Там много често героят от някой умрял щат се мести в големите градове и си ПЛАША НАЕМА кат поп....Все едно добро утро. Няма или много рядко има филми където героят успява да си купи собствено жилище.
          Закърмват се хората на покорност и наемоплащане по всички канали :-)
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 27.09.2022, 15:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Задал си въпрос отговор за цените на имотите...Какво ги очаква и защо :-))))
            Какво ги очаква, я раздуй.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              И вулкана на Витоша са забравили.
              Всичките Южни райони под лавата ! :-)
              Без ливадите, моля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Както си го написал тъкмо ти и твоето поколение ще застъпите след пенсия на работа хахаха
                Това е факт и сега в някой сфери. Не пускат кокала и работят до последно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  т.е. след 20-25 г. старци и бабички на около 70г ще могат да работят в някой професии след пенсия (ако желаят) поради липсата на персонал
                  Както си го написал тъкмо ти и твоето поколение ще застъпите след пенсия на работа хахаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    може да се окаже, че вместо да ги пускат по пазар ще настанят там близки избягали от наборните комисии... ще поживеем ще видим
                    Много неща могат да се случат, трябва да се "ослушваме" дали няма да им забранят да притежават имоти в ЕС и ако е така трябва ли да се освободят от тях. Тогава също могат да разиграват игрички ,но все пак трябва да внимаваме

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Ти си в бизнеса и не знам как се оправяш, но хората няма как да не ти искат повече пари. Ако увеличението ти покрива само увеличените доставнии разходи няма да е добре. А ако увеличиш цените повече кой ще купува.....
                      Преди няколко години на Полаксчо му разясних защо у нас безработицата много трудно ще мине 10-12% ...при каквато и да е криза.
                      Ще го напиша и на теб - при нашата демографска картина / застаряло пенсионерско население и мързеливи Шведи / - намирането на СВЕСТЕН персонал за нормални пари ще бъде все по-трудно. И на само поради инфлацията. Само рецесия може да позадържи нещата малко иначе не знам откъде ще трябва да се внасят работници....
                      Добре че съм само селски келнер та не ми се налага да мисля за такива неща....:-)
                      т.е. след 20-25 г. старци и бабички на около 70г ще могат да работят в някой професии след пенсия (ако желаят) поради липсата на персонал

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Трябва да се оглеждаме с теб за руски имоти ми се струва На мен повече морски имоти не ми трябват ама се замислям ако ги притиснат руснаците дали да не купя нещо хубаво във Варна или Бургас. Признавам си ,че предпочитам Бургас, но няма да се разсърдя и на хубав апартамент във Варна, ако помогнеш с локацията
                        може да се окаже, че вместо да ги пускат по пазар ще настанят там близки избягали от наборните комисии... ще поживеем ще видим
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                          Трябва да се оглеждаме с теб за руски имоти ми се струва На мен повече морски имоти не ми трябват ама се замислям ако ги притиснат руснаците дали да не купя нещо хубаво във Варна или Бургас. Признавам си ,че предпочитам Бургас, но няма да се разсърдя и на хубав апартамент във Варна, ако помогнеш с локацията

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


                            Даже едно леко заметресение и половин София ще е в руини.
                            Вие сигурно сте в София от скоро, но да знаете че преди 10ина години имаше силно земетресение с епицентър много близо до центъра на града.

                            Толкова за качеството на информацията, която поднасяте.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                              А, не се бяхте сещали скоро за земетресение.
                              Ковид, инфлация, руски бомби, руски атомни бомби /нищо не помага/, ама викаш друго си е да тресне едно земетресение.
                              Най-накрая да паднат проклетите имоти, буквално, като другите неща не ги събориха...
                              да бе, откак го нема бай сачето с ремонтираните земетръсни шайби, няма кой да напомня
                              какво ни чака при 1,2 по рихтер и имотиту взе, че пак качи едни инерционни /20-25/ проценти и тая година
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                                А, не се бяхте сещали скоро за земетресение.
                                Ковид, инфлация, руски бомби, руски атомни бомби /нищо не помага/, ама викаш друго си е да тресне едно земетресение.
                                Най-накрая да паднат проклетите имоти, буквално, като другите неща не ги събориха...
                                И вулкана на Витоша са забравили.
                                Всичките Южни райони под лавата ! :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X