IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    e, как бе.
    та точно затова е любимец на целия форум.

    понеже много се превъзбуждате от боклука до кофите
    добре е да се знае, че едрите битови, строителни и други, като клони и листа
    не се хъврлят в контейнерите а се оставят до тях.
    сметосъбирането имат график в кой ден седмично минават и ги събират.
    пише го по сайтовете.

    но това да си хвърлиш плика от кауфлан с боклука върху тия отпадъци, вместо в кофите, си е свинщина.
    Пай се, Ратко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Аве повишители, що не го понасяте тоя професор? Сега го слушах, едни таблици направил, говори, обяснява, от 10 реки вода носи за да изкара, че под наем е най-добре.
      e, как бе.
      та точно затова е любимец на целия форум.

      понеже много се превъзбуждате от боклука до кофите
      добре е да се знае, че едрите битови, строителни и други, като клони и листа
      не се хъврлят в контейнерите а се оставят до тях.
      сметосъбирането имат график в кой ден седмично минават и ги събират.
      пише го по сайтовете.

      но това да си хвърлиш плика от кауфлан с боклука върху тия отпадъци, вместо в кофите, си е свинщина.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

        В БГ сметопочистването наистина е голям проблем, боклуците са навсякъде. В това оношение джонката е прав. Ние тук в махалата обаче се организирахме и почистваме улиците, плажа, плажната алея, около коловете за боклук седмично и изхвърляме по около 19ина чувала с боклуци. С рев по форумите не става, трябва да се действа. Помолих и служба екология в общината за съдействие и въпреки че до момента нямам отговор, не се отказвам да изчистя Балчик. В Банско този проблем отдавна е решен. За кочината София не ми дреме.
        Факт. Италия обаче - държава основател на ЕС - не е по-напред с материала видно от нелицеприятния вид и мирис през летните сезони на столичните им улици (за Неапол мълча от благоприличие).

        Мисълта ми бе, че “джонката” очеизвадно не е живял “навън” за продъжителни периоди от време. Аз живея “навън” вече 20 години, като сравнявам и много пътувам и периодично се връщам в “бг”.

        Интересното е, че когато кажи на българи от “бг”, че нещата постепенно се подобряват ме гледат като някакво извънземно.

        Няма нужда от идеализации на “европа” или която и да е част от глобуса. Това ми беше мисълта.
        Last edited by Arana; 09.02.2023, 08:27.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Хм. На вашта снимка сте показали ръждясал италиански неподдържан ламаринен покрив. Не е толкова зле България, даже напротив подобрява се постоянно. Може би по-бавно, но се подобрява.

          И да, имаме страхотна природа. Дано не я съсипем.

          Колкото до “европа” понятието е относително из нея също можеш да видиш бая нелицеприятни картинки. Зависи къде се ходи.
          В БГ сметопочистването наистина е голям проблем, боклуците са навсякъде. В това оношение джонката е прав. Ние тук в махалата обаче се организирахме и почистваме улиците, плажа, плажната алея, около коловете за боклук седмично и изхвърляме по около 19ина чувала с боклуци. С рев по форумите не става, трябва да се действа. Помолих и служба екология в общината за съдействие и въпреки че до момента нямам отговор, не се отказвам да изчистя Балчик. В Банско този проблем отдавна е решен. За кочината София не ми дреме.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Не са само боклуците - виж улицата, виж бурените, виж ръждата и рушащите се сгради...Това е типична картина за държави от централна Африка, не за държава от ЕС.

            Някой се хвалят какви планини и природа сме имали.

            Вижте в Европа какви неща има: Освен природата вижте как е уредено и чисто всичко. Как да се кефиш на България, след като имаш подобна база за сравнение?

            https://www.google.com/maps/@46.5367...7i16384!8i8192
            Хм. На вашта снимка сте показали ръждясал италиански неподдържан ламаринен покрив. Не е толкова зле България, даже напротив подобрява се постоянно. Може би по-бавно, но се подобрява.

            И да, имаме страхотна природа. Дано не я съсипем.

            Колкото до “европа” понятието е относително из нея също можеш да видиш бая нелицеприятни картинки. Зависи къде се ходи.

            Коментар


            • Някой запознат да каже каква е разликата между офис и магазин и ако имам офис може ли да се използва за магазин или трябва да се сменя статут?
              Тежка ли е процедурата?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Не са само боклуците - виж улицата, виж бурените, виж ръждата и рушащите се сгради...Това е типична картина за държави от централна Африка, не за държава от ЕС.

                Някой се хвалят какви планини и природа сме имали.

                Вижте в Европа какви неща има: Освен природата вижте как е уредено и чисто всичко. Как да се кефиш на България, след като имаш подобна база за сравнение?

                https://www.google.com/maps/@46.5367...7i16384!8i8192
                Last edited by ejonny2376; 08.02.2023, 23:51.

                Коментар



                • https://btvnovinite.bg/bulgaria/potr...vav-varna.html

                  Инфекциозна болница във Варна.
                  Това е държава от ЕС през 21 век.

                  Това ли ви е развитата държава? Тук ли искате да купим имот? Как да не говориш против България? Нормални хора биха ли допуснали подобни свинщини?

                  Коментар


                  • Ето, до всеки кош се вижда само едно - свинщина!

                    https://www.google.de/maps/@43.22418...=bg&authuser=0

                    https://www.google.de/maps/@43.22654...=bg&authuser=0

                    https://www.google.de/maps/@43.22554...=bg&authuser=0
                    Last edited by better; 08.02.2023, 22:52.

                    Коментар


                    • Не е ли една голяма кочина Бълария?

                      Ето на Бриз:

                      https://www.google.de/maps/@43.21796...=bg&authuser=0

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                        Не го познавам колегата Джони, но има много истина в коментарите му (за съжаление)! Напълно съм съгласен, че София е една кочина, а се изливат огромни средства (по-скоро се крадат) и пак е зле. За съжаление живея в София и пътувам по Европа и ми е много болно, като правя сравнение с други европейски градове. Теб радва ли те как се развива БГ?
                        Все едно да питаш прасето дали се радва на кочината.

                        https://btvnovinite.bg/predavania/ta...v-bokluci.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmyself
                          Човекът плюе по родината си и това всъщност е основната му функция в тая тема. Другата е да обижда останалите потребители, които смятат че не живеят в кочина, кофтори и сред боклуци. Каквото повикало… аз човек така да ненавижда и плюе държавата не съм виждал. Вие какво очаквате, някой да храчи и да плюе и да му се мълчи ли?
                          Не го познавам колегата Джони, но има много истина в коментарите му (за съжаление)! Напълно съм съгласен, че София е една кочина, а се изливат огромни средства (по-скоро се крадат) и пак е зле. За съжаление живея в София и пътувам по Европа и ми е много болно, като правя сравнение с други европейски градове. Теб радва ли те как се развива БГ?

                          Коментар


                          • Аве повишители, що не го понасяте тоя професор? Сега го слушах, едни таблици направил, говори, обяснява, от 10 реки вода носи за да изкара, че под наем е най-добре.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor

                              За теб явно най-важното е да се самоизядеш от злоба, че не притежаваш такива, ха, ха
                              Байо, няма да ти развалям вечерта, затова няма да коментирам дали и колко имота имам! Мога само да ти пожелая дълго да се радваш на великите ти имотите! Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor

                                Е, той толкова ли е грозен, че само ако съобщи на някоя мастия, че живее във Вазов, тогава би развяла белия флаг дори да си легне с Квазимодо?.... не вярвам, там коплексите са от друг характер,да не забравяме, че е и от тежко комунистическо и ДС семейство. Там със сигурност някой интелектуалец като "Сашо Сладура" е проклел баща му да си затрие семката и да няма внуци.
                                Не зная какъв е той, но сам показваш, че твоята душа е адски грозна! Не съм вярвал, че има такива хора!?!

                                Коментар

                                Working...
                                X