IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Що ли ми трябваше да си говорим за цени на имотите с колеги.
    Случай с един блок в Младост, на който се бореше 3 месеца да му вземе акт 16.
    Път 55 метра , който върви успоредно на блока, той го е асвалтирал, сложил тротоари и осветление за собствена сметка, дава го безвъзмездно на общината, те само трябва да подпишат, че го приемат. Лелката която дошла го дръпнала и директно му заявила, че понеже пътят не е направен "от нашите фирми и общината губела пари" за едни 30К лева ще му подпише веднага, иначе да си чака реда, но имали много работа и да се обади след 6 месеца.

    Еманация на нашта дръжава
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Това от скоро ли ? Ако е така не ми се мисли какво ни чака :-) Щом за артията некой не го е страх да ти даде 75%...
      Това ме прави още по-решен. Дано не се объркат нещата....
      Aми то акциите са по ликвидни и разходите за реализация са нищожни. А ти ако не върнеш банката требе да плати крупна сума на ЧСИ и да чека дълго време.И накрая много вероятно е да загуби.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        Стават ама ти не си в час.Мога да взема с 75% на лихва 1,7%.И то без допълнителни разходи.И без многото разправии дето ти ще имаш.
        това за ипотечен кредит или репо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          Ти ще купиш колкото Фатмака купи акции на XOM.
          има предвид, че ще купи, ама тухли.
          от секретния инвеститор
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Това от скоро ли ? Ако е така не ми се мисли какво ни чака :-) Щом за артията некой не го е страх да ти даде 75%...
            Това ме прави още по-решен. Дано не се объркат нещата....
            Ти ще купиш колкото Фатмака купи акции на XOM.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              Искаш ли да ти пратя на Вайбъра снимка.
              не е нужно. верваме си.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                Стават ама ти не си в час.Мога да взема с 75% на лихва 1,7%.И то без допълнителни разходи.И без многото разправии дето ти ще имаш.
                Това от скоро ли ? Ако е така не ми се мисли какво ни чака :-) Щом за артията некой не го е страх да ти даде 75%...
                Това ме прави още по-решен. Дано не се объркат нещата....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  еее ти и кратунчо го удари в земята
                  Искаш ли да ти пратя на Вайбъра снимка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                    Стават ама ти не си в час.Мога да взема с 75% на лихва 1,7%.И то без допълнителни разходи.
                    еее ти и кратунчо го удари в земята
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Сигурно има с какво :-) Акциите вероятно не стават за обезпечение.... дори и ЕТФ-ите :-)
                      Стават ама ти не си в час.Мога да взема с 75% на лихва 1,7%.И то без допълнителни разходи.И без многото разправии дето ти ще имаш.
                      Last edited by nradev; 21.01.2022, 17:36.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Става за офиси, не и за живеене. Кой би живял в подобно недоразумение? Шум и мръсотия около Баучер и Маринелата.
                        Аз искам сутрин да мога да излезя да се изпикая на спокойствие в парка и да си пия кафето сред дърветата. Това ми е дефиницията за качествен живот (ако може да има такъв в София).
                        На 100 метра от земята вероятно не е толкова шумно и мръсно....
                        Тва дето го пишеш е най-добре да стане на село.... Всъщност с твоята работа не разбирам защо се мъчиш със София..... За 500К половин село е твое...

                        Коментар


                        • 100 грама квадратен метър за 1,000 евро

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            A кредита с какво ще обезпечиш,щото на зелено не дават.
                            Сигурно има с какво :-) Акциите вероятно не стават за обезпечение.... дори и ЕТФ-ите :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение


                              Да, сложни са нещата. Ще видим какво ще се случи. Първо да взема, после да се построи и после ще видим дали ще се довършва или просто седи на тъмно. Не се знае как ще е наемният пазар и дали ще има смисъл....
                              Това което ме интересува е да направя така че в следващите 10 години да нямам нито лев свободен извън стандартните семейни разходи. Това ми е приоритет номер 1 и всичко останало е второстепенно - какъв имот, наеми , дали ние ще ползваме даден имот.... всичко това е след като съм похарчил всичко с хандикап / кредит/
                              Варианта с къщите в близост до София със сигурност е по-перспективен от апартите...., но за капиталова не за наеми.... В селата около Радомир е пълно с такива обновени къщи....
                              A кредита с какво ще обезпечиш,щото на зелено не дават.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Златният устройва ли те ? Над 10-ти етаж ще се вижда цяла София.
                                Интересно какви ще са цените сега там. Преди няколко години бяха около 3К и тук им се смеехме как толкова скъпо....
                                Става за офиси, не и за живеене. Кой би живял в подобно недоразумение? Шум и мръсотия около Баучер и Маринелата.
                                Аз искам сутрин да мога да излезя да се изпикая на спокойствие в парка и да си пия кафето сред дърветата. Това ми е дефиницията за качествен живот (ако може да има такъв в София).

                                Коментар

                                Working...
                                X