IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

    Не е ли по- лесния вариант да платиш 50 лева сметка отколкото да си рискуваш депозита и да плащаш нова комисионна на брокера за следващата квартира. Малко ми се вижда сбъркана схемата
    Аз, такъв дегенерат, дори в гаража няма да го пусна, без депозит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      Не е ли по- лесния вариант да платиш 50 лева сметка отколкото да си рискуваш депозита и да плащаш нова комисионна на брокера за следващата квартира. Малко ми се вижда сбъркана схемата
      Той рекламира, че е некоректен наемател
      Обясни му последиците, ма мисля, че той ги знае много добре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение


        На тебе кога последно ти платиха наемателите последната сметка за тока?
        Освен това като си под наем ако сметките излизат много големи, биеш му шута на хазяина и го караш да си поема извънредните сметки. Примерно аз се махнах от предната заради сметка за прекъснато парно (само транзитни тръби) която стигна към 50 лева, някакво прираняване или някой уж крал парно във входа. Казах му да плати, той отказа. Вдигам си чуковете и го оставям да си плаща, той се съгласи накрая но тогава вече се бях разбрал със един стар хазяин който както казах не е вдигал цени от 2018 поне и сметките за тока са ниски.

        Ако го бях купил това, сега щях да съм изгърмял. Няма местене.
        Ти си прекрасен пример на българин, който живее под наем, но прави сметка на хазяите, които храни.
        Даваш макроикономически прогнози с една единствена цел, ако си от мъжки пол, жена ти да не те посреща с точилката всяка вечер, заради непрестанното местене по квартири.
        Това няма как да е мотив да броиш печалби или загуби на наемодателите.
        По-скоро опита ми разказва, че такива семейства се разпадат по много причини
        Последно наемателя ми плати наем+ ток за помещение в "Овча купел".
        Last edited by 13ADROL; 04.02.2022, 21:45.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

          Аз плащам около хиляда лева наем. 50 лева са 5%. При такова реване за 5% инфлация недоумявам защо не получавам повече съчувствие от брокитата. Освен това аз се местя често за не плащам сметки. Но ако някои хазяин или съсед ме дразни естествено се махам веднага. Аз съм в силната позиция особено през ковид и особено зимата. И пак повратям, ако го бях купил това представяш ли си какво щеше да стане?

          Аз имам една теория че половината психични проблеми в българия са от съседски вражди и други местни тарикати/мениджъри/домоуправители. През години съм виждал входове в много обтегнати отношения и до един се ненавиждат взаимно обаче не могат да се преместят.
          Не е ли по- лесния вариант да платиш 50 лева сметка отколкото да си рискуваш депозита и да плащаш нова комисионна на брокера за следващата квартира. Малко ми се вижда сбъркана схемата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            смешно ви е ама така се става милионер - като пестиш всяка стотинка, както всеки лев, както всеки милион.
            на борсата за кво играеш - за 3 пипса баси скъперниците. А ако направиш фигура и дигаш банкет за чужда сметка естествено.
            Само по това разбирам какви сте дрисльовци. Може милиони да минават през ръцете ви ама НЯМАТЕ един лев излишен. Вижте колко съм велик, всичкото през гъза изфуквам
            Да бе , и какво е спестил от местенето ? Вместо да плати общо парно 200 лева на сезон 1 седмица местене и редене на багаж.... При 20К заплата требва ли да ти сметна колко е загубата ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Е ама иска да си купи за без пари приличен апартамент в добър квартал. Само да им свали цените във форума и е готов.
              Като купи нема да свали цената, а радиаторите да ги продаде за жеуезо и ще плаща само изравнителна сметка :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                Баси смешника за 50 лева. После ще стоели на празни прозорци... 20000 лева заплата. Хахахахах
                смешно ви е ама така се става милионер - като пестиш всяка стотинка, както всеки лев, както всеки милион.
                на борсата за кво играеш - за 3 пипса баси скъперниците. А ако направиш фигура и дигаш банкет за чужда сметка естествено.
                Само по това разбирам какви сте дрисльовци. Може милиони да минават през ръцете ви ама НЯМАТЕ един лев излишен. Вижте колко съм велик, всичкото през гъза изфуквам
                Last edited by bota156; 04.02.2022, 21:29.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                  Не разбрах. Местиш се често, за да не плащаш сметки ли?
                  Не можеш разбра тактиките на инвеститорите-мЕлионери в този форум.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Аз плащам около хиляда лева наем. 50 лева са 5%. При такова реване за 5% инфлация недоумявам защо не получавам повече съчувствие от брокитата. Освен това аз се местя често за не плащам сметки. Но ако някои хазяин или съсед ме дразни естествено се махам веднага. Аз съм в силната позиция особено през ковид и особено зимата. И пак повратям, ако го бях купил това представяш ли си какво щеше да стане?

                    Аз имам една теория че половината психични проблеми в българия са от съседски вражди и други местни тарикати/мениджъри/домоуправители. През години съм виждал входове в много обтегнати отношения и до един се ненавиждат взаимно обаче не могат да се преместят.
                    Не разбрах. Местиш се често, за да не плащаш сметки ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                      Баси смешника за 50 лева. После ще стоели на празни прозорци... 20000 лева заплата. Хахахахах
                      Аз плащам около хиляда лева наем. 50 лева са 5%. При такова реване за 5% инфлация недоумявам защо не получавам повече съчувствие от брокитата. Освен това аз се местя често за не плащам сметки. Но ако някои хазяин или съсед ме дразни естествено се махам веднага. Аз съм в силната позиция особено през ковид и особено зимата. И пак повратям, ако го бях купил това представяш ли си какво щеше да стане?

                      Аз имам една теория че половината психични проблеми в българия са от съседски вражди и други местни тарикати/мениджъри/домоуправители. През години съм виждал входове в много обтегнати отношения и до един се ненавиждат взаимно обаче не могат да се преместят.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        ама ти виж какви квартири обитава. панеляци с демонтирани радиатори.
                        всеобхватна вселенска мъка!
                        Хахаха, мани бегай... Мъка, мъка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          Е ама иска да си купи за без пари приличен апартамент в добър квартал. Само да им свали цените във форума и е готов.
                          ще купи, той нема дим у гъзо, да си наеме квартира с парно
                          щял да купи
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ама ти виж какви квартири обитава. панеляци с демонтирани радиатори.
                            всеобхватна вселенска мъка!
                            Е ама иска да си купи за без пари приличен апартамент в добър квартал. Само да им свали цените във форума и е готов.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                              Баси смешника за 50 лева. После ще стоели на празни прозорци... 20000 лева заплата. Хахахахах
                              ама ти виж какви квартири обитава. панеляци с демонтирани радиатори.
                              всеобхватна вселенска мъка!
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                На тебе кога последно ти платиха наемателите последната сметка за тока?
                                Освен това като си под наем ако сметките излизат много големи, биеш му шута на хазяина и го караш да си поема извънредните сметки. Примерно аз се махнах от предната заради сметка за прекъснато парно (само транзитни тръби) която стигна към 50 лева, някакво прираняване или някой уж крал парно във входа. Казах му да плати, той отказа. Вдигам си чуковете и го оставям да си плаща, той се съгласи накрая но тогава вече се бях разбрал със един стар хазяин който както казах не е вдигал цени от 2018 поне и сметките за тока са ниски.

                                Ако го бях купил това, сега щях да съм изгърмял. Няма местене.
                                Баси смешника за 50 лева. После ще стоели на празни прозорци... 20000 лева заплата. Хахахахах

                                Коментар

                                Working...
                                X