IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    това е то, който се изкаже срещу теорията за големото мяу от 2015-та,
    която така и няма изгледи скоро да се случи. прави лични нападки
    и от децките и квартирите подемат ехото; нападки... на патки.... патки... патки...
    https://propertyindustryeye.com/home...-says-analyst/

    Собствениците на жилища са изправени пред по голяма катастрофа от тази през 2008 година ха ха ха ха ха ха ха

    Най голямата ипотечна криза от 90,те е на масата...

    Кризата от 2008 година ще е като малко джудже

    Коментар


    • това е то, който се изкаже срещу теорията за големото мяу от 2015-та,
      която така и няма изгледи скоро да се случи. прави лични нападки
      и от децките и квартирите подемат ехото; нападки... на патки.... патки... патки...

      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Cъни Разгледай мнение

        Така представен, пъзелът ти пропуска най-малко - Машината с интелект, излишните работещи, променящите се полюси на влияние и следващите ги валути
        Мне, писал съм по всичките, но не в тази тема.
        Истински силното „ИИ” ще му наложат рестрикции само до корпорации и правителства. Аналогично както сега използват АЛАДИН. Простосмъртен няма дотъп до него. Всичко умно намалява разхода и необходимия ресурс, а това спомага да се намалят цените, което води до дефлация, затова няма да го оставят без контрол ей така да прави всичко излишно. Вместо това умнотиите ще ги използват да поддържат изкуствена инфлация. Даже няма да им се налага да впрягат CDBC, а ще оставят ИИ да се занимава с това вместо тях.
        Last edited by Kris_; 15.06.2023, 22:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

          Да, продължава ерата на балонансовия понцизъм в този му вид.
          Какви са вариантите за алтернатива? Изпадане в несъстоятелност заради дефицит и срив на цялата световна икономика? Няма таква игра.
          Може да се пробват с деноминация чрез премахване изцяло физически на кеша, което пак няма да направи цените достъпни, но ще предизвика преразпределение на активи. Тази карта, за да я играят може 2020-та да е било за стрес тест на системата и загрявка/отлагане/прелюдия. Трябваше събитие, защото я бяха закъсали с нестабилността на финансовата система и отделно има много тема за размисъл, защото прекалено много неща печелят и постигат с организираното глобално активно мероприятие. Както е поговорката с един куршум, но в случая не са два, а няколко пъти по два заека, а имат още няколко жокера и козове, които не се знае кога ще решат да ги изкарат и как ще ги играят.
          Очаквам събитие с подобен магнитуд не по-късно от диапазона 2027-2030г.
          Може пък да изненадат и да се забавят с някоя друга година повече, защото си спечелиха наистина доста време.
          Така представен, пъзелът ти пропуска най-малко - Машината с интелект, излишните работещи, променящите се полюси на влияние и следващите ги валути

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Cъни Разгледай мнение

            T.e. ти допускаш, че продължава ерата на финансовия капитализъм в този му вид?
            За какво бяха тези упражнения със затваряне на човеците? Просто за предпазване, преди продължение от същото?!
            Да, продължава ерата на балонансовия понцизъм в този му вид.
            Какви са вариантите за алтернатива? Изпадане в несъстоятелност заради дефицит и срив на цялата световна икономика? Няма такава игра.
            Може да се пробват с деноминация чрез премахване изцяло физически на кеша, което пак няма да направи цените достъпни, но ще предизвика преразпределение на активи. Тази карта, за да я играят може 2020-та да е било за стрес тест на системата и загрявка/отлагане/прелюдия. Трябваше събитие, защото я бяха закъсали с нестабилността на финансовата система и отделно има много тема за размисъл, защото прекалено много неща печелят и постигат с организираното глобално активно мероприятие. Както е поговорката с един куршум, но в случая не са два, а няколко пъти по два заека, а имат още няколко жокера и козове, които не се знае кога ще решат да ги изкарат и как ще ги играят.
            Очаквам събитие с подобен магнитуд не по-късно от диапазона 2027-2030г.
            Може пък да изненадат и да се забавят с някоя друга година повече, защото си спечелиха наистина доста време.
            Last edited by Kris_; 15.06.2023, 22:14.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

              Не се съобразява с името си.
              На много хора ще им се изчака чакалото докато ги четат, но ще е вече късно и пропуснатите ползи ще са нанесени.
              Да се чака да пада сериозно цената от сегашните нива на имотьети е битка с Неволята. Цените могат да наваксат и катерят по-бързо при други активи, а имота да изостане, но не и да падне при увеличаващо се заплащане и ниска безработица.
              Аха

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Щото по-скъпо от 1400€ и в Докторска, и даже ателието до ВМА не съм купувал. И да продавам някога ще е по 5, по 7 цена. А пазарната може да е по 8 по това време. Нещо от сорта, може да не съм съвсем точен и даже нагоре да е.
                Ок

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Трайче, трай и чекай, ама цените и у Пещера са нагоре. За големите градища и София няма да ти развалям настроението, отчайващи новини са.
                  Не се съобразява с името си.
                  На много хора ще им се изчака чакалото докато ги четат, но ще е вече късно и щетите от пропуснатите ползи ще са нанесени.
                  Да се чака да пада сериозно цената от сегашните нива на имотьети е битка с Неволята. Цените могат да наваксат и катерят по-бързо при други активи, а имота да изостане, но не и да падне при увеличаващо се заплащане и ниска безработица.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Какво е ОК ? Аз си имам къщи и апартаменти из цялата страна. Дъщерята е с английски и испански, учи и работи.
                    Аз нямам разходи, след падеж ми остават по две каймета, с които правя ремонти и усвоявам. Ти с кво се занимаваш?
                    Добре бе, съгласих се с теб. Ти си най, ай лека.
                    Кво искаш да се заяждам ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Дали цените ще паднат или не, аз пак ще съм си ОК. Ама ако наистина паднат, то болшинството повишители ще си срежат вените. Толкова вманиачени хора не съм виждал.
                      Щото по-скъпо от 1400€ и в Докторска, и даже ателието до ВМА не съм купувал. И да продавам някога ще е по 5, по 7 цена. А пазарната може да е по 8 по това време. Нещо от сорта, може да не съм съвсем точен и даже нагоре да е.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                        След като премине краткосрочното намаляване на цените на почти всичко, твърде е вероятно когато компенсират дефицита пак от принтера, а не от икономиката да видим десетилетието на исторически растеж в цените на имотите какъвто не сме виждали много отдавна.
                        Няма да остане кожичка за дърпане …
                        T.e. ти допускаш, че продължава ерата на финансовия капитализъм в този му вид?
                        За какво бяха тези упражнения със затваряне на човеците? Просто за предпазване, преди продължение от същото?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                          Ок
                          Какво е ОК ? Аз си имам къщи и апартаменти из цялата страна. Дъщерята е с английски и испански, учи и работи.
                          Аз нямам разходи, след падеж ми остават по две каймета, с които правя ремонти и усвоявам. Ти с кво се занимаваш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bcon Разгледай мнение

                            Каврък, официално цените на хотелите по морето са 60% по големи на предното лято по същото време. Храните са включени в тая цена горе долу та и те така. По ресторантите е живо престъпление. Не само че са високи ами и качеството в боклука. В Гърция и Турция и там се усетиха ще могат да щипят по здраво българина понеже вече няма избор. Парите се обезцениха шеметно каврък. Какво чакаш да падне не знам. Кеша замина и само глупаците още държат.
                            Ще им падне мозъка и ще почне да се тъкаля надолу да го гонят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Хайде кажи защо си стигнал до този грешен извод, след, като на повечето повишители, не им дреме за цените, след като никога няма да продават?
                              Напротив, ти имаш нужда от покупка, така, че вените на кого са по-уязвими от прерязване?
                              Ок

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                                Дали цените ще паднат или не, аз пак ще съм си ОК. Ама ако наистина паднат, то болшинството повишители ще си срежат вените. Толкова вманиачени хора не съм виждал.
                                Хайде кажи защо си стигнал до този грешен извод, след, като на повечето повишители, не им дреме за цените, след като никога няма да продават?
                                Напротив, ти имаш нужда от покупка, така, че вените на кого са по-уязвими от прерязване?

                                Коментар

                                Working...
                                X