IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Леле, Пеше!!! Въобще не смятам, че голяма част от мъжете са простаци. Просто казвам, че съвременната медицина дава възможност на жената да реши дали иска да бъде майка или не. Четири пъти в годината на процедура като превантивна мярка, а в промеждутаците нека да не знае какво и се случва. Кагато срещне истинския мъж - кеф ти секс с последствия, кеф ти секс без последствия - решенията трябва да се вземат от двамата.
    Наздраве!
    Съвременната медицина дава предимно илюзии на жените нищо друго...От мен запомни изгониш ли любовта от живота си нищо хубаво не те чака...Жените освен вагини имат и души..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Ъхъм. Репродукция, секс и кинти могат да дадат женските. Пък батките първото не могат да го дадат. Дат из дъ куешчън. И целиот форум съвкупно размишлява върху ту би ор нот ту би.

      Ама виж сега те батките са ролеви модел по-скоро. Аз така го тълкувам.
      Селена и батките могат да дадат репродукция секс и кинти ама мозък имат ли

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        По една случайност няколко напомпани приятели си разказаха случките и аз ги споменах тук (че са готини, а и на тях им правят номера).

        Аз ако съм искал и аз щях да се напомпя. Малко ми е прекалено това и не е много здравословно.
        Бе какви са тия напомпани пичове да не са успели да забременеят

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          на път съм да направя заключение, че напомпаните пичове нямат големи успехи сред таргетираните от тях жени
          иска ми се обаче да имаме и база за разсъждения върху успехите на не напомпаните, интелигентни, обикновени пичове.
          някой има ли такива познати, чийто опит иска да сподели?
          Ми за ненапомпаните интелигентни и обикновени пичове квот остане...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Аз имам едни познати, мъж и жена, малко по-големи от мен.

            Живеят в Германия повече от 10г и имат дете на 10 г. Обаче не се разбират, живеят като съквартиранти, вероятно и секс не правят. Жената е казала, че няма да го пере и да му готви. Тя е доста мързелива и обиграна. Той не хойка, сам гледа детето и му готви, и се пере.

            Пичът не е напомпан, но е висок, културен и симпатичен като мен,
            Kултурният човек не обижда жените...Колко си симпатичен е видно

            Коментар


            • Илон Мъск: Време е да произвеждаме хора в изкуствени утроби

              Според милиардерът така може да се осигури работна ръка за Марс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                на път съм да направя заключение, че напомпаните пичове нямат големи успехи сред таргетираните от тях жени
                иска ми се обаче да имаме и база за разсъждения върху успехите на не напомпаните, интелигентни, обикновени пичове.
                някой има ли такива познати, чийто опит иска да сподели?
                Има един позавехнал виц за Иванчо, красивите девойки и отличниците. Нищо не се е променило. Вицът е актуален и ще бъде актуален още дъъъълго време.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Аз имам едни познати, мъж и жена, малко по-големи от мен.

                  Живеят в Германия повече от 10г и имат дете на 10 г. Обаче не се разбират, живеят като съквартиранти, вероятно и секс не правят. Жената е казала, че няма да го пере и да му готви. Тя е доста мързелива и обиграна. Той не хойка, сам гледа детето и му готви, и се пере.

                  Пичът не е напомпан, но е висок, културен и симпатичен като мен,
                  Много лоши тези жени.
                  Eвго, в стремежа си да изградиш общ негативен образ на съвременната жена, описваш познатите/приятелите си мъже като пълни мухльовци. Само дето не ги бият жените им, но, вероятно, имаш и такава история с някой готин, строен, интелигентен, образован, финансово стабилен пич от фитнеса.
                  Този бил строен и културен, другият - тоже, само жените не ги бивало. Как пък край теб и твоите познати само шкарто, а край мен - умни, красиви, успешни и отговорни жени - съпруги и майки!? Различни планети ли обитаваме?!
                  Last edited by val/she; 28.01.2022, 19:08.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    От едната спортна злоба може да се напъне.
                    Наздраве!
                    А да, от либов към спорта бива, даже човек миже да изкара от жабата. Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Стига да й се занимава.
                      От едната спортна злоба може да се напъне.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        То и с мъжът така. Всяка що-годе читава жена може да направи от мъжа човек
                        Наздраве, bota!
                        Стига да й се занимава.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                          Понякога жабата си е просто жаба...
                          Наздраве!
                          Затова дамите трябва да внимават кого целуват.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            То и с мъжът така. Вся що-годе читава жена може да направи от мъжа човек
                            Наздраве, bota!
                            Понякога жабата си е просто жаба...
                            Наздраве!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Евго жената е такава каквато си я направиш (или май обратното беше .
                              Ама все я ВЗЕМАШ, правиш я бременна, домакиня, принцеса ..... колкото са ти силите
                              То и с мъжът така. Всяка що-годе читава жена може да направи от мъжа човек
                              Наздраве, bota!
                              Last edited by tnm; 28.01.2022, 17:19.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Имам и с нормални отношения.

                                Тези с лошите жени също са много добри мъже и не са неудачници.

                                В едно детско филмче от миналото (Арабела) накрая завършва, че злото е за това, за да може доброто да победи над него и да се бори срещу него.
                                Евго жената е такава каквато си я направиш (или май обратното беше .
                                Ама все я ВЗЕМАШ, правиш я бременна, домакиня, принцеса ..... колкото са ти силите
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X