IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Добро утро,

    вие гледали ли сте билдъра Тихомир във "Фермата" преди 2 г? Какво впечатление ви направи.

    Аз тогава не съм гледал предаването и го следях само по диагонал.


    От кога темата стана за мъже?

    Коментар


    • Евго, Евгооо... още ли си мислиш, че зависи от външ. вид?!

      p.s.
      Като иде реч за плащане и пропаганда... по-гнусни от тия надали има /ДиСи, Марвъл.../

      https://www.dnevnik.bg/sviat/2021/10..._komiks_na_dc/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Аз съм гледал некъв репортаж с приятеля МУ - дребен невзрачен кльощав. 10 сек макс че отвращението ме принуди да натисна копчето на дистанционното. Гледал съм на Цанов клипа с това жалко същество - за кво давам "пари" .
        Единственото за което става е ЯКА пропаганда на ЛГБТ. Сигурен съм че му плащат за това
        Може и да си прав.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Аз съм го гледал малко, но е бил супер като Тихомир.

          Би трябвало да треска мадамите и да му пускат лесно, спалничката му да скърца, беше с перфектна визия, като от Американско списание.

          Интересното е, че излъчването му не беше като на закоравял мачо (грубо и първично), а малко по-друго (сега бай Пешо ще се включи),


          Той имал приятел и бил малко притеснителен. Не уточни дали изобщо някога е имал приятелка като Тихомир.
          Аз съм гледал некъв репортаж с приятеля МУ - дребен невзрачен кльощав. 10 сек макс че отвращението ме принуди да натисна копчето на дистанционното. Гледал съм на Цанов клипа с това жалко същество - за кво давам "пари" .
          Единственото за което става е ЯКА пропаганда на ЛГБТ. Сигурен съм че му плащат за това
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            не съм го гледал, евго.
            но кажи, на теб какво впечатление ти е направил.
            Аз съм го гледал малко, но е бил супер като Тихомир.

            Би трябвало да треска мадамите и да му пускат лесно, спалничката му да скърца, беше с перфектна визия, като от Американско списание.

            Интересното е, че излъчването му не беше като на закоравял мачо (грубо и първично), а малко по-друго (сега бай Пешо ще се включи),


            Той имал приятел и бил малко притеснителен. Не уточни дали изобщо някога е имал приятелка като Тихомир.

            Коментар


            • не съм го гледал, евго.
              но кажи, на теб какво впечатление ти е направил.
              препоръка е

              Коментар


              • Добро утро,

                вие гледали ли сте билдъра Тихомир във "Фермата" преди 2 г? Какво впечатление ви направи.

                Аз тогава не съм гледал предаването и го следях само по диагонал.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от 허 세-jose Разгледай мнение
                  Жени,обичайте детето на свекървата...
                  Вашето ще порасне и отлети,а това ще си остане на дивана...
                  Я дивана, я през балкона...
                  Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                  Коментар


                  • Днес е Световният ден на менопаузата!

                    Поздравявам участничките във форума!



                    Ще ги поздравя и на 8-ми март, ако не забравя.

                    Коментар


                    • Емил Зола в ''Пари'' (велика книга) споменава на няколко пъти, че най-зле и изкукали са жените спекулантки така, че внимавайте с колежките
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Добро утро,

                        Това, което казваш е хубаво и е валидно за семействата с по 20г стаж.

                        Мъжът трябва да изкарва повече пари и да осигури семейството, с жилище, с пари и с грижи.

                        Все си мисля обаче, че в основата на всичко (както казва пича Груьо) леглото трябва да скърца хубаво, поне в началото.

                        Само да не скърца гардероба щом се прибереш от работа, докато се събуваш в коридора
                        Last edited by iezuita; 17.10.2021, 21:10.
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Ба ти да замълчиш тва не мое да бъде не ни лъжи.
                          А не бе, майтап ти се струва.
                          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            На мен ми хареса както е бил преди....... без да е сексуално
                            Неведоми са пътищата на подсъзнанието …

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Хвани си го за гадже - вече е "жена" ...
                              Евго как може да харесваш неосъзнати ненормални извратеняци
                              На мен ми хареса както е бил преди....... без да е сексуално

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                                Добро утро,

                                вчера гледах билдъра Тихомир, който се е трансформирал в Мелиса и вече е "жена".

                                Дадоха снимки как е бил преди и си викам "Може ли толкова готин пич да се съсипе така?"


                                Той обаче не мисли така, и си е весел и си свирка,

                                Дори сега е гадже с жена, а преди като Тихомир е бил гадже с мъж.
                                Хвани си го за гадже - вече е "жена" ...
                                Евго как може да харесваш неосъзнати ненормални извратеняци
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X