IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Повечето перата ги носите постоянно така или иначе.
    Пера, рога, кой каквото си има си носи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Това имам предвид. После в свободното си време може и пера да си носим
      Повечето перата ги носите постоянно така или иначе.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        После в свободното си време може и пера да си носим
        Това определено си струва да се види!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          За всеки стил си има време и място. За неформална среща не е необходим "черна вратовръзка", хеле па "бяла вратовръзка". Както и абсолютно недопустимо е на преговори да се появиш с коктейлна рокля.
          Дори носенето на накити и аксесоари изисква спазването на определени правила.
          Наздраве!

          По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието редовно носи костюми, когато е на работа. Щото длъжността му го изисква.
          Това имам предвид. После в свободното си време може и пера да си носим

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Ще се повторя - протоколът не е отменян, въпреки, че ни заливат мили родни картинки на шаяци, потури, анцузи и прочее красоти.

            Ето тук един футболист как се облича.
            За всеки стил си има време и място. За неформална среща не е необходим "черна вратовръзка", хеле па "бяла вратовръзка". Както и абсолютно недопустимо е на преговори да се появиш с коктейлна рокля.
            Дори носенето на накити и аксесоари изисква спазването на определени правила.
            Наздраве!

            По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието редовно носи костюми, когато е на работа. Щото длъжността му го изисква.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Ще се повторя - протоколът не е отменян, въпреки, че ни заливат мили родни картинки на шаяци, потури, анцузи и прочее красоти.

              Ето тук един футболист как се облича.
              Дейвид Бекъм, който спечели световната си известност не само на терена, но и извън него, вярва, че и синовете му ще имат неговата съдбата както в...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Много е шик. Дейвид Бекъм понякога го експлоатира. Която девойка е с вкус и подходящо домашно възпитание ще го оцени

                Трябва вече да спре да ти дреме какво мислят или казват хората.
                Да бе да. Навремето имахме нещо като коледно парти и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОФИЦИАЛЕН екип.
                2-ма се бяхме нагласили с риза, елек и папийонка - на 1000, 2-ма и 2-мата от СЛИВЕН .
                Понеже съм любопитен специално обикалях и разглеждах кой как се е изтупал. Няма ве сал 2-ма.
                По същия начин мама ме е изтупала и на ПЪРВИЯ УЧЕБЕН ден 1-ви клас. Пак няма нито едно дете, нито някъде съм виждал снимка така. И това през камунизма още
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Благодаря,

                  Знам го този стил, с бяла риза и елек, като от времето на Ал Капоне. В работата ми обаче не се ходи така и ще ме гледат много странно.

                  Дори имам хубав дънков елек, но вече не ми става. Купувал съм го като ученик в гимназията.
                  Много е шик. Дейвид Бекъм понякога го експлоатира. Която девойка е с вкус и подходящо домашно възпитание ще го оцени

                  Трябва вече да спре да ти дреме какво мислят или казват хората. Колкото хора, толкова гледни точки.

                  Ще станеш интересен когато си различен, а не когато си като всички останали.

                  В офисът ни дойде мъж от немския банков сектор. Дори ластици за ръкави носеше. Беше удоволствие за окото. Стилът винаги се оценява от ценителките.
                  Last edited by Selena; 05.04.2022, 17:55.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Aaaa тука се разминаваме Ако не бях вече харизана си го вземам Евго барабар с костюма. Даже има една още по-секси версия: риза и елече, като английски играч на билярд.
                    Благодаря,

                    Знам го този стил, с бяла риза и елек, като от времето на Ал Капоне. В работата ми обаче не се ходи така и ще ме гледат много странно.

                    Дори имам хубав дънков елек, но вече не ми става. Купувал съм го като ученик в гимназията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Нр говоря за протокола в облеклото а за това че вземаш Евго...Иначе ебем ти потокола няма сила която да ме накара да облека костюм.Жена ми работи в такава фирма шият костюми за цяла Европа Холандия Германия Италия Белгия Чехия Франция началничката на кроялната ми е приятелка на мой колега е жена....И на цялата фабрика съм показал среден пръст....А сега ми хрумна идея ще си купя дънков плат и ще си ушия дънки тип панталон....Диди ше изреве на умрело като чуе дънки с кройка на немски официални гащи....Ха почвам тормоз на жена ми и ти ще си виновна.....
                      Е то потури вече никъде не шият, ще се кърпиш сам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        По вкус и по цвет …
                        На Евго му излезе късмета...Евго купувай билет за Испания...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Нр говоря за протокола в облеклото а за това че вземаш Евго...Иначе ебем ти потокола няма сила която да ме накара да облека костюм.Жена ми работи в такава фирма шият костюми за цяла Европа Холандия Германия Италия Белгия Чехия Франция началничката на кроялната ми е приятелка на мой колега е жена....И на цялата фабрика съм показал среден пръст....А сега ми хрумна идея ще си купя дънков плат и ще си ушия дънки тип панталон....Диди ше изреве на умрело като чуе дънки с кройка на немски официални гащи....Ха почвам тормоз на жена ми и ти ще си виновна.....
                          По вкус и по цвет …

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Протоколът в облеклото не е бил отменян само, защото разни павиани ходят размъкнати и татуирани до миглите. Облеклото визирам.
                            Нр говоря за протокола в облеклото а за това че вземаш Евго...Иначе ебем ти потокола няма сила която да ме накара да облека костюм.Жена ми работи в такава фирма шият костюми за цяла Европа Холандия Германия Италия Белгия Чехия Франция началничката на кроялната ми е приятелка на мой колега е жена....И на цялата фабрика съм показал среден пръст....А сега ми хрумна идея ще си купя дънков плат и ще си ушия дънки тип панталон....Диди ше изреве на умрело като чуе дънки с кройка на немски официални гащи....Ха почвам тормоз на жена ми и ти ще си виновна.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                              Тъй ше е............ като много държите да командорите!
                              Приказки под шипковия храст, отде ша вземат пари да изхранват мъж?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Не мога да си спомня името на прочута феминистка, която навлизайки в определена възраст от живота си, споделя сред последователките си, че жените са спечелили войната между половете. Единственият резултат от победата обаче е, че оттук нататък трябва да се грижим за военнопленниците и да ги храним .Наздраве!
                                Тъй ше е............ като много държите да командорите!

                                Коментар

                                Working...
                                X