IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Баби нямам вече, майка ми не е властна.

    Права си, но донякъде (тук е форум и аз все пак не съм дал пълното инфо. Имам много приятелки (семейни жени), които ме ценят и харесват). Сега е пандемия и трудно се намира нова жена.

    Да ти кажа, че вие жените сте малко първосигнални и първични и ако трябва да избирате между:

    1) симпатичен, костюмиран, образован, висок мъж, който отваря вратите на жените и се държи културно

    2) селски мачо, със стари маратонки и изтъркани дънки, но малко по-едър, нахакан, с високо вдигната глава, уперен (макар и без пари по сметката)


    ще изберете номер 2.

    Малко по-късно ще ви разкажа за едно момче, което също не може да намери половинка и по много неща прилича на мен.
    Oперен.

    Коментар


    • Без компромиси нещата не стават. Без любов също..

      Коментар


      • Светът е точно такъв, какъвто сами си направим, и да чакаме някой да запълва празнотите ни, това говори, че сами себе си не обичаме, а не се ли обичаме, не сме способни да дадем на другите това, което нямаме.
        Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

        Коментар


        • Да ви разкажа накратко за един мъж, 30+ годишен, съседи сме в провинцията. Той е от СФ.


          Той е много добро и културно момче, учил е и е живял в чужбина повече от 10 г. Говори по европейски, в същото време е със старото възпитание, кротко спокойно момче, изповядва старите ценности, да е уважителен, културен, да не парадира. Симпатичен е и не е мачо. И е малко по стара мода, казвам го, защото наистина е така, без ирония или сарказъм.

          Дълго време не може да си намери приятелка, защото неговият тип много не се търси и не се харесва от жените. Същевременно е добре осигурен и ще бъде супер съпруг и баща. Аз му казах, че просто светът е такъв и аз също имам трудности при намирането на подходяща жена.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            то ако става на 1-вата втора НЯМА. Дали 2-3 пъти ми се е случавало. Сутрин още един път за изпроводяк и кой откъде е. Звънял съм след 1,2 месеца за да си припомним ама не искат

            трябва да им предложиш пак да ги напиеш.
            Last edited by ratten; 26.11.2021, 15:28.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

              A аз се отказвам след втората среща.Ако не върже 3та няма.Обикновено ако става става на 1вата.Задължително черпя в елитен ресторант и толкоз. Подаръци ако станем гаджета,преди това не.
              то ако става на 1-вата втора НЯМА. Дали 2-3 пъти ми се е случавало. Сутрин още един път за изпроводяк и кой откъде е. Звънял съм след 1,2 месеца за да си припомним ама не искат
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                A аз се отказвам след втората среща.Ако не върже 3та няма.Обикновено ако става става на 1вата.Задължително черпя в елитен ресторант и толкоз. Подаръци ако станем гаджета,преди това не.
                А още ли си със студентката?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  В Западна Европа мъжете рядко черпят и когато го правят не е щедро и богато. Особено, ако е на етап опознаване с жена.

                  На мен един приятел ми е казал: "Черпи момичетата. Как искаш да станат нещата, "

                  И аз го правя, понякога след това ме блокират, като не се разберем. И това обикновено са моми над 35г, към края на срока на годност, но все още в срок.

                  В едно предаване, един млад мъж разказваше как имал 2 приятели и за всяка от тях дал по 1000 лв за почерпки и подаръци с надеждата да станат нещата (а те били некоректни към него) и това му било като лимит. Мине ли лимита и не станат ли нещата, се отказва.
                  A аз се отказвам след втората среща.Ако не върже 3та няма.Обикновено ако става става на 1вата.Задължително черпя в елитен ресторант и толкоз. Подаръци ако станем гаджета,преди това не.
                  Last edited by nradev; 26.11.2021, 13:25.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Знам ,че съм права Ще ти стискам палци да намериш жена за която да се ожениш и да ти изпратя подарък по този случай
                    Не си съвсем права.

                    Животът в България не е много уреден, все има проблеми, а читави жени се срещат рядко. За това нямам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Баби нямам вече, майка ми не е властна.

                      Права си, но донякъде (тук е форум и аз все пак не съм дал пълното инфо. Имам много приятелки (семейни жени), които ме ценят и харесват). Сега е пандемия и трудно се намира нова жена.

                      Да ти кажа, че вие жените сте малко първосигнални и първични и ако трябва да избирате между:

                      1) симпатичен, костюмиран, образован, висок мъж, който отваря вратите на жените и се държи културно

                      2) селски мачо, със стари маратонки и изтъркани дънки, но малко по-едър, нахакан, с високо вдигната глава, уперен (макар и без пари по сметката)


                      ще изберете номер 2.

                      Малко по-късно ще ви разкажа за едно момче, което също не може да намери половинка и по много неща прилича на мен.
                      Знам ,че съм права Ще ти стискам палци да намериш жена за която да се ожениш и да ти изпратя подарък по този случай

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                        И на теб, изглежда е правил от прочутата баница (преди секса)..., щом си с толкова впечатления за апартамента. "Властните" дами не са ти направили добро впечатление. Изгониха ли те?

                        Така де, защо да се заседяваш? Евго го чака нова баница!

                        Ако не му беше споменала за твоите деца, вероятно парашутът ти щеше да се отвори и сега щеше да шеташ из двустайния... (и да си водиш гаджета, докато той е на работа)...
                        Извинявай, ама и теб не те слуша главата хахаха

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Баби нямам вече, майка ми не е властна.

                          Права си, но донякъде (тук е форум и аз все пак не съм дал пълното инфо. Имам много приятелки (семейни жени), които ме ценят и харесват). Сега е пандемия и трудно се намира нова жена.

                          Да ти кажа, че вие жените сте малко първосигнални и първични и ако трябва да избирате между:

                          1) симпатичен, костюмиран, образован, висок мъж, който отваря вратите на жените и се държи културно

                          2) селски мачо, със стари маратонки и изтъркани дънки, но малко по-едър, нахакан, с високо вдигната глава, уперен (макар и без пари по сметката)


                          ще изберете номер 2.

                          Малко по-късно ще ви разкажа за едно момче, което също не може да намери половинка и по много неща прилича на мен.

                          Поговорката на много езици гласи: Които си приличат - се привличат...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Ох, Евго, както си тръгнал скоро няма да те открие никоя. Нека да признаем какво искаш и какво предлагаш :
                            Предлагаш : 42 годишен мъж с добро образование, работа , добре обзаведен двустаен апартамент
                            Към това върви и пълна липса на емпатия, интерес и уважение към жената. Предполагам ,че имаш и много властни майка и баба / да са живи и здрави/
                            Търсиш : Момиче или жена по възможност по-млада, без деца , без възможности, да ражда деца , да готви , да чисти и да те гледа в очите
                            Права ли съм ?

                            И на теб, изглежда е правил от прочутата баница (преди секса)..., щом си с толкова впечатления за апартамента. "Властните" дами не са ти направили добро впечатление. Изгониха ли те?

                            Така де, защо да се заседяваш? Евго го чака нова баница!

                            Ако не му беше споменала за твоите деца, вероятно парашутът ти щеше да се отвори и сега щеше да шеташ из двустайния... (и да си водиш гаджета, докато той е на работа)...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Ох, Евго, както си тръгнал скоро няма да те открие никоя. Нека да признаем какво искаш и какво предлагаш :
                              Предлагаш : 42 годишен мъж с добро образование, работа , добре обзаведен двустаен апартамент
                              Към това върви и пълна липса на емпатия, интерес и уважение към жената. Предполагам ,че имаш и много властни майка и баба / да са живи и здрави/
                              Търсиш : Момиче или жена по възможност по-млада, без деца , без възможности, да ражда деца , да готви , да чисти и да те гледа в очите
                              Права ли съм ?
                              Баби нямам вече, майка ми не е властна.

                              Права си, но донякъде (тук е форум и аз все пак не съм дал пълното инфо. Имам много приятелки (семейни жени), които ме ценят и харесват). Сега е пандемия и трудно се намира нова жена.

                              Да ти кажа, че вие жените сте малко първосигнални и първични и ако трябва да избирате между:

                              1) симпатичен, костюмиран, образован, висок мъж, който отваря вратите на жените и се държи културно

                              2) селски мачо, със стари маратонки и изтъркани дънки, но малко по-едър, нахакан, с високо вдигната глава, уперен (макар и без пари по сметката)


                              ще изберете номер 2.

                              Малко по-късно ще ви разкажа за едно момче, което също не може да намери половинка и по много неща прилича на мен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Увивай се в тоалетна хартия и лягай да спиш 3000 години, може пък да ти излезе късмета
                                да натрупа ли камъни на входа на банята?
                                да не го изровят иманярите преждевременно
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X