IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

    Добре тЪ разбирам! Любител си на класиката. МожеШЕ по многоточието (ми) да се досетиш и да смениш по твой избор, в израза: "най-буйни и къдрави... мустаци" - например с: "най-буен и къдрав... триъгълник"...

    Последното многоточие пък ти дава МНОГО НОВИ възможностИ, като например: да вихриш фантазия с различни геометрични фигури!

    Не губи самообладание от (предполагаемите от мен) възможности... Я си представи, че вместо един триъгълник видиш "там" ДВА триъгълника?

    Ще кажеш, че това е невъзможно да се получи по естествен начин, нали? Може, може... Може да разделиш един ромб, с диагонал, през близките му върхове. Сети ли се? Два триъгълника, на които основите им съвпадат...

    Че какво станА накрая, ли? Ми - ромб, разпънат до... , май чааак до... пъпа... вЪлна дати види Око!

    С такава страст към вЪлната - може и бутик да отвориш. За вълнени пуловери... Стригане, чепкане на вълна, плетене... Що работни места само! Икономиката на България е във възход!

    Какви възможности дават темите в тоя форум!
    Имах предвид да не се закачеш с грузинките, че да не се наденеш на ония с дългите ножове.
    Ти не знам какво си разбрал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение


      Ти не съ закачай с грузинките, че виж им тероара.

      https://www.youtube.com/watch?v=h64VT8sbJVw
      Добре тЪ разбирам! Любител си на класиката. МожеШЕ по многоточието (ми) да се досетиш и да смениш по твой избор, в израза: "най-буйни и къдрави... мустаци" - например с: "най-буен и къдрав... триъгълник"...

      Последното многоточие пък ти дава МНОГО НОВИ възможностИ, като например: да вихриш фантазия с различни геометрични фигури!

      Не губи самообладание от (предполагаемите от мен) възможности... Я си представи, че вместо един триъгълник видиш "там" ДВА триъгълника?

      Ще кажеш, че това е невъзможно да се получи по естествен начин, нали? Може, може... Може да разделиш един ромб, с диагонал, през близките му върхове. Сети ли се? Два триъгълника, на които основите им съвпадат...

      Че какво станА накрая, ли? Ми - ромб, разпънат до... , май чааак до... пъпа... вЪлна дати види Око!

      С такава страст към вЪлната - може и бутик да отвориш. За вълнени пуловери... Стригане, чепкане на вълна, плетене... Що работни места само! Икономиката на България е във възход!

      Какви възможности дават темите в тоя форум!
      Last edited by mikomikov; 01.02.2022, 10:35.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение


        Ти не съ закачай с грузинките, че виж им тероара.

        https://www.youtube.com/watch?v=h64VT8sbJVw
        Дамите от Кавказ наистина имат повече окосмяване по тялото. По принцип има такава закономерност - окосмяването и при мъжете и при жените се увеличава от север на юг. Това е една от фенотипните особености на човека.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


          Моето мнение е, че Евго - в случая - е извадил голям късмет..Нали, именно грузинките бяха в челото на световната класация за най-буйни и къдрави... мустаци?
          ТаА имаше да го "млати ката ден, досущ като мачЕ У дерек"... Евго щеше да забрави за форума и всеки ден, след като свърши къщната работа, щеше да разхожда наследничето, което най-вероятно щеше да се роди с мустак, поне като на Филип Тотю...
          Размина му се на Евго. Каква клопка беше това и какво разочарование го дебнеше... Интуицията му проработи в решаващия момент...

          Споко, темата ще пребъде в десетилетията!

          Ти не съ закачай с грузинките, че виж им тероара.

          https://www.youtube.com/watch?v=h64VT8sbJVw

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение

            Спасила си грузинката....

            Моето мнение е, че Евго - в случая - е извадил голям късмет..Нали, именно грузинките бяха в челото на световната класация за най-буйни и къдрави... мустаци?
            ТаА имаше да го "млати ката ден, досущ като мачЕ У дерек"... Евго щеше да забрави за форума и всеки ден, след като свърши къщната работа, щеше да разхожда наследничето, което най-вероятно щеше да се роди с мустак, поне като на Филип Тотю...
            Размина му се на Евго. Каква клопка беше това и какво разочарование го дебнеше... Интуицията му проработи в решаващия момент...

            Споко, темата ще пребъде в десетилетията!

            Коментар


            • Като се заговорихте за петли и кокошки, се сетих за:
              ------------------------------------
              Тръгнал един човек на почивка, но точно се мръкнало и колата ми се развалила в едно село. Мъчил се да я оправи, но не успял. Видял един селянин да минава по пътя и го попитал има ли къде да преспи в селото пък утре да оправя колата и да продължи. Селянинът му казал:
              - Навсякъде е пълно с курортисти, но има една вдовица на края на селото, нейната къща е празна, там може да преспиш.
              Намерил човека къщата, почукал, отворила му жената, той я питал може ли да преспи. Тя му казала:
              - Може, но имайте предвид, че аз от 5 години съм вдовица...
              Мъжа я прекъснал:
              - Госпожо, аз съм джентълмен!
              Жената сложила вечеря, изкарала вино. Вечеряли, жената започнала да оправя стаята за спане и пак казала:
              - Да ви кажа пак, че от 5 години съм вдовица и...
              - Госпожо, аз съм джентълмен! Моля ви не се притеснявайте!
              На сутринта човекът се събудил, излязъл на двора и видял жената да храни кокошките. Направило му впечатление, че има много петли, а малко кокошки и попитал:
              - Защо имате повече петли, отколкото кокошки?
              - Ами то само един от тях е петел, другите са джентълмени!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                И да си бях дал фейсбука, твоята грузинка нищо нямаше да направи.

                Тя е решила да се прибере у дома, а там петли колкото искаш.
                Не мисля. Няма рускиня или горда жителка на ссср републките, която да не иска да живее по на запад от СССР. Тя упорито се опита да се закрепи в Испания, но пандемията я прецака. Щеше. Но ти се уплаши и развя бялото знаме без бой.

                А и между нас казано, ти с българката се оправи първо пак после с чужденките. Това вече е висш пилотаж и не е за всеки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Смятам, че откакто свят светува петелът гони кокошката, а не обратното.

                  Смятам, че няма как да ти дам 100% гаранция, че кокошката ще клекне, но ако не я подгониш ептен не го виждам резултата.

                  Който не играе не печели.

                  Ти искаш кокошката да те гони тебе. Ко-ко-кооооооо

                  И да е златната кокошка. Да снася златните яйца и ….. да ти се поднесе на тепсия.

                  Консеватор съм аз .

                  Почне ли кокошката да гони петеля …. Лошо.

                  Сега ако някой се изживява не като петел, а като кокошка, това е друга работа. Казуси всякакви…

                  Ти си като някои клиенти дет няма сила божия, с която да им се обясни, че ако адвокат ти дава 100% гаранция, че ще спечели дадено дело, то … клиентът трябва на секундата да бяга от него, ама не като кокошката дето се чуди дали не бяга прекалено бързо, а като вихър …

                  Та в тоя ред на мисли, трябваше ти да си дадеш фейсбука, кокошката да те огледа и да ти даде нейния фейс, за да я гониш кат див гащат петел … Уви, грузинските петли явно не са одремани и вкараха гол.

                  Край на казуса с грузинската кокошка. Ти продължавай да лапаш мухите …

                  И да си бях дал фейсбука, твоята грузинка нищо нямаше да направи.

                  Тя е решила да се прибере у дома, а там петли колкото искаш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Тя кокошката винаги бяга така че петела да я настигне.А има и напористи кокошки дето изненадват петлите
                    Одремани и нефелни петли кат тия около мене западноевропейските чакат направо всичко кокошката да прави, но рискуват опасни странични ефекти. Аз съм за класиката

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Смятам, че откакто свят светува петелът гони кокошката, а не обратното.

                      Смятам, че няма как да ти дам 100% гаранция, че кокошката ще клекне, но ако не я подгониш ептен не го виждам резултата.

                      Който не играе не печели.

                      Ти искаш кокошката да те гони тебе. Ко-ко-кооооооо

                      И да е златната кокошка. Да снася златните яйца и ….. да ти се поднесе на тепсия.

                      Консеватор съм аз .

                      Почне ли кокошката да гони петеля …. Лошо.

                      Сега ако някой се изживява не като петел, а като кокошка, това е друга работа. Казуси всякакви…

                      Ти си като някои клиенти дет няма сила божия, с която да им се обясни, че ако адвокат ти дава 100% гаранция, че ще спечели дадено дело, то … клиентът трябва на секундата да бяга от него, ама не като кокошката дето се чуди дали не бяга орекалено бързо, а като вихър …

                      Та в тоя ред на мисли, трябваше ти да си дадеш фейсбука, кокошката да те огледа и да ти даде нейния фейс, за да я гониш кат див гащат петел … Уви, грузинските петли явно не са одремани и вкараха гол.

                      Край на казуса с грузинската кокошка. Ти продължавай да лапаш мухите …
                      Тя кокошката винаги бяга така че петела да я настигне.А има и напористи кокошки дето изненадват петлите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение

                        Спасила си грузинката....
                        То опасност нямаше
                        Last edited by Selena; 31.01.2022, 16:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Недей да преиначаваш нещата.

                          Ти й беше казала "Има там някакъв, нито го познавам, нито мога да гарантирам за него."

                          Смяташ ли, че щеше да дойде в България и да остане при мен? И тя не искаше да си даде фейсбука, а щяла да прецени и да реши......евентуално.


                          Вчера си говорих с едно студентче на 20г. И му казвам да се ориентира към младите студентки,

                          А той: "Не искам да се занимавам с тях. Те са лигли и за 6 месеца излизане може някоя целувка да открадна само. Интересуват се и се занимават с чужденци или по-зрели мъже/чичовци." (Също и с шоколадови мъже. )

                          По мое време бяха същите......за съжаление.
                          Смятам, че откакто свят светува петелът гони кокошката, а не обратното.

                          Смятам, че няма как да ти дам 100% гаранция, че кокошката ще клекне, но ако не я подгониш ептен не го виждам резултата.

                          Който не играе не печели.

                          Ти искаш кокошката да те гони тебе. Ко-ко-кооооооо

                          И да е златната кокошка. Да снася златните яйца и ….. да ти се поднесе на тепсия.

                          Консеватор съм аз .

                          Почне ли кокошката да гони петеля …. Лошо.

                          Сега ако някой се изживява не като петел, а като кокошка, това е друга работа. Казуси всякакви…

                          Ти си като някои клиенти дет няма сила божия, с която да им се обясни, че ако адвокат ти дава 100% гаранция, че ще спечели дадено дело, то … клиентът трябва на секундата да бяга от него, ама не като кокошката дето се чуди дали не бяга прекалено бързо, а като вихър …

                          Та в тоя ред на мисли, трябваше ти да си дадеш фейсбука, кокошката да те огледа и да ти даде нейния фейс, за да я гониш кат див гащат петел … Уви, грузинските петли явно не са одремани и вкараха гол.

                          Край на казуса с грузинската кокошка. Ти продължавай да лапаш мухите …
                          Last edited by Selena; 31.01.2022, 16:14.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            +1

                            По принцип си отговарям на определението за млад и реализиран чичо,
                            Съвсем скоро децата пред блока ще заменят думичкта чичо с дядо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Недей да преиначаваш нещата.

                              Ти й беше казала "Има там някакъв, нито го познавам, нито мога да гарантирам за него."

                              Смяташ ли, че щеше да дойде в България и да остане при мен? И тя не искаше да си даде фейсбука, а щяла да прецени и да реши......евентуално.


                              Вчера си говорих с едно студентче на 20г. И му казвам да се ориентира към младите студентки,

                              А той: "Не искам да се занимавам с тях. Те са лигли и за 6 месеца излизане може някоя целувка да открадна само. Интересуват се и се занимават с чужденци или по-зрели мъже/чичовци." (Също и с шоколадови мъже. )

                              По мое време бяха същите......за съжаление.
                              Хайде, сега и студентче! Около теб все недоволни мъже - в зряла и не зряла възраст, женени и необвързани. Мъка световна, че и планетарна.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

                                Гледай как се променят нещата. Сега жените отказват да вземат мъж, който точи лиги по нацепени батки. Линее нашто поколениье и т.н.
                                Да ти кажа, че повечето жени не харесват мускули и не ценят голями труд и средства, вложени в тях.

                                И човек като тръгне редовно на фитнес, си увеличава приятелите мъже от там (за период от много години, над 5-10), но не и жени.

                                Не ми течат лигите по нищо.

                                Коментар

                                Working...
                                X