IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    От вас нищо не зависи
    Оценката на красотата е оценка на мерака на МЪЖКОТО ОКО. Когато мерака е към насаждания трансджендър той ще печели. Ето едно време пищната задница и гръд са били на мода за разлика от сегашните върбови клонки.
    Да не би феминизма на жените да се е преборил за това а?
    Нещо си се объркал, най - популярното шоу до скоро беше на сестрите Кардашян, като една от тях се оказа най младата милиардерка мисля на 19. . Не като да нема да месо.


    В Инстаграм най - популярните модели основно залагат на мръвката от бут.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Визията за подобно бъдеще е силно преувеличена. Просто ще сменим поредната държавна граница
      От вас нищо не зависи
      Оценката на красотата е оценка на мерака на МЪЖКОТО ОКО. Когато мерака е към насаждания трансджендър той ще печели. Ето едно време пищната задница и гръд са били на мода за разлика от сегашните върбови клонки.
      Да не би феминизма на жените да се е преборил за това а?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Ще ревете след 10 години като само трансджендъри печелят конкурси за красота. Тогава няма и никой да ви поглежда и ще ви се наложи НАИСТИНА да се оправяте САМИ в живота. Ще си плащате и за забременяване - изкуствено ....
        Визията за подобно бъдеще е силно преувеличена. Просто ще сменим поредната държавна граница

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten

          може би трябва малко да си пренастрои малко критериите
          ту налата на некъпани, ту се оглежда в онова чудо на природата бодибилдъра - анална принцеса
          Добро утро,

          на мен Тихомир ми харесваше преди трансформацията си. Сега - Не.


          Приемам коментара на Боби и му сложих един плюс.

          Относно въпросната жена, за мен е водещо това, че искала да става майка. И тук с нея имаме съвпадение.

          На срещата на живо не ми хареса, особено заради едно нещо, което няма да ви разкажа.

          Обича да прави номера, защото след срещата си пишехме и аз я поканих на по питие у нас. Тя обеща и после се измъкна. Точно това е тест и показва намеренията й.

          Тя като иска да стане майка, може много бързо да го направи по няколко начина (включително изкуствено). А тя се лута като муха без глава и се занимава с разни бараби и качва снимки с тях.


          Ще търся друга. Въпреки всичко коментарите на повечето мъже да полезни и отразяват техния опит или чувство за хумор.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Наскоро си писах по фейса с една жена, с която излизах на среща един път и не стана.

            Тя е на 39г, малко мъжкарана, един приятел ми я препоръча и каза, че малко била зле с хигиената.

            Но била самотна и искала дете (той ми го каза наскоро, те са семейни приятели и ме насърчи пак да я потърся).

            И аз отдалече започнах, попитах как е прекарала лятото, как се чувства и намерила ли е човек. Излъга ме и каза, че има приятел. Аз отново се направих на неразбрал и й казах, че може мен да ме има предвид и заедно да имаме бебенце. Изобщо не ми отговори на това.

            И после аз й казах, щом между нас нищо няма да излезе, я изключвам от приятели и така. И тя ми вика "ама защо".

            Тя обича да виси вечер късно в нета и да пие бира с разни бараби (качвала е снимки). Вероятно се пердаши с такива от време на време.
            Може ли да се пробвам, макар че не съм от големите ебачи тука, просто отдавна бракуван. Как бих подходил аз - точно никога няма да я питам намерила ли била човек??? Откъде накъде, все едно аз съм някакъв страничен наблюдател който прави ехидни забележки? Ми нормално е да се засегне и да се пробва да те уязви че имала приятел.
            Всичко започва в главата ти. Харесваш си някаква и си действаш като ЕДИНСТВЕНИЯТ. Няма значение дали си единствен, нито трябва да те интересува има ли конкуренция, за теб тя е ЕДИНСТВЕНАТА и ти очакваш от нея ти да си нейният ЕДИНСТВЕН. Ако не се получи, ще има някаква драма но ще приключиш в съзнанието си с нея завинаги и ще намериш правилната следващия път. Ако само шариш очички, то ще ти е изписано на челото, не си мисли че жените са глупави.
            Това е, просто на пръв поглед, но не е, защото трябва върху себе си да поработиш първо.
            И може би трябва да спреш да слушаш разни "ебачи", включително и в тоя форум.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              аз обаче не разбрах, евго защо би искал да опердаши някоя скарана с хигиената?
              Той, Евго прекалява с хигиената май. Все е голям чисник. Трябва да знае обаче, че всяка жена ще го намрази завинаги ако той се пъхне преди нея в банята и се мотае половин час.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Ми още като те е видяла веднага е преценила че и чеп за зеле не става от тебе
                аз обаче не разбрах, евго защо би искал да опердаши някоя скарана с хигиената?
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Наскоро си писах по фейса с една жена, с която излизах на среща един път и не стана.

                  Тя е на 39г, малко мъжкарана, един приятел ми я препоръча и каза, че малко била зле с хигиената.

                  Но била самотна и искала дете (той ми го каза наскоро, те са семейни приятели и ме насърчи пак да я потърся).

                  И аз отдалече започнах, попитах как е прекарала лятото, как се чувства и намерила ли е човек. Излъга ме и каза, че има приятел. Аз отново се направих на неразбрал и й казах, че може мен да ме има предвид и заедно да имаме бебенце. Изобщо не ми отговори на това.

                  И после аз й казах, щом между нас нищо няма да излезе, я изключвам от приятели и така. И тя ми вика "ама защо".

                  Тя обича да виси вечер късно в нета и да пие бира с разни бараби (качвала е снимки). Вероятно се пердаши с такива от време на време.




                  Ми още като те е видяла веднага е преценила че и чеп за зеле не става от тебе

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    говори ми, говори ми
                    Ние сал в натура плащаме - вино, ичкия ....
                    Мдъ, вино и ракия, точно. Ама, струва ми се, изненадан ще останеш като получиш сметката за телефоня. Както казах, мойто "чуруликане" не е безплатно.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Ще ревете след 10 години като само трансджендъри печелят конкурси за красота. Тогава няма и никой да ви поглежда и ще ви се наложи НАИСТИНА да се оправяте САМИ в живота. Ще си плащате и за забременяване - изкуствено ....
                      Наскоро си писах по фейса с една жена, с която излизах на среща един път и не стана.

                      Тя е на 39г, малко мъжкарана, един приятел ми я препоръча и каза, че малко била зле с хигиената.

                      Но била самотна и искала дете (той ми го каза наскоро, те са семейни приятели и ме насърчи пак да я потърся).

                      И аз отдалече започнах, попитах как е прекарала лятото, как се чувства и намерила ли е човек. Излъга ме и каза, че има приятел. Аз отново се направих на неразбрал и й казах, че може мен да ме има предвид и заедно да имаме бебенце. Изобщо не ми отговори на това.

                      И после аз й казах, щом между нас нищо няма да излезе, я изключвам от приятели и така. И тя ми вика "ама защо".

                      Тя обича да виси вечер късно в нета и да пие бира с разни бараби (качвала е снимки). Вероятно се пердаши с такива от време на време.





                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Какъв ти мръснишки тон!? Забравяш от кой хабитат произхождам. Мойто мото винаги е било, че кога един мъж говори мръсотии - това е цинизъм, а когато една дама го прави - струва пари. Безплатно ръся само глупости.
                        Наздраве!
                        говори ми, говори ми
                        Ние сал в натура плащаме - вино, ичкия ....
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Ще ревете след 10 години като само трансджендъри печелят конкурси за красота. Тогава няма и никой да ви поглежда и ще ви се наложи НАИСТИНА да се оправяте САМИ в живота. Ще си плащате и за забременяване - изкуствено ....
                          South Park. Ерик Картман пристига на Марс. Забелязва, че никъде няма мъже.
                          Мъжете са затворени в пещера са с марки на ушите. Тяхната задача е да дават сперма и да пишат смешки.

                          https://www.youtube.com/watch?v=i2E259uZOqI

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            цъ цъ - алекс мое ли така да ме лишаваш от четене на мръснишки тон. Аз обичам жени мръсници
                            Какъв ти мръснишки тон!? Забравяш от кой хабитат произхождам. Мойто мото винаги е било, че кога един мъж говори мръсотии - това е цинизъм, а когато една дама го прави - струва пари. Безплатно ръся само глупости.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Оправданията на кривата ракета относно космоса са абсолютна класика в паралелната реалност .
                              Ще ревете след 10 години като само трансджендъри печелят конкурси за красота. Тогава няма и никой да ви поглежда и ще ви се наложи НАИСТИНА да се оправяте САМИ в живота. Ще си плащате и за забременяване - изкуствено ....
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Вече мъжете се принудиха да стават жени, че няма ни една читава жена. Сал еманципирани феминистки
                                Оправданията на кривата ракета относно космоса са абсолютна класика в паралелната реалност .

                                Коментар

                                Working...
                                X