IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Случая определено е сложен и не може да се разглежда в контекста на психологията, необходимо медикаментозно лечение.

    КОЙ пък беше ти?

    Ако се интересуваШ от мнението на експерт, предлагам ти мнението на Доктор Цветеслава Гълъбова - Национален експерт по психиатрия към Българския лекарски съюз.

    Схвана ли? Цитирам ти Национален експерт! Отдай чест на Експерта в лицето на Д-р Ц. Гълъбова!

    Д-р Цветеслава Гълъбова го формулира точно: "Щастието зависи от психичното здраве!"

    В тоя смисъл - самият ти не ми изглеждаш никак щастлив... ))

    (не е добре да вървиш след твоите пациенти/пациентки във форумите..., но това е следствие от липсата на щастие при теб..., което пък, според Националния експерт по психиатрия е в пряка зависимост от твоето психическо здраве... ))

    Не е смешно, носИ си кръста!

    ..........

    Аз нямам въпроси, но като че, все пак остава неясно нещо.... Кога и при какви условия- ТИ би се "издигнал" до поста на Националния експерт по психиатрия в България?

    Може да си припомниш онзи надпис, над портите (за някъде) - в Древногръцката митология: "Надежда всяка тука оставете!:"

    https://www.standartnews.com/balgari...ve-483930.html


    Ъм друго кВо? Бъдете здрави с твоята пациентка!
    Last edited by mikomikov; 06.02.2022, 12:05.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Милениумите по-лесно преживяват такива кризи. За тях социалните мрежи са по-реални от реалната реалност.
      Наздраве!
      А то за тях май всичко си е чиста физиология + бутончета Вече ще ги наричаме метаверси не милениуми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Това не знам. Знам че с годините страстите се изострят. Наскоро едвам озаптих един фейсбук ромео на 65 години прелъстен и изоставен от една 62 годишна жулиета.

        Жената културно му пише че характерът му е непоносим. Вследствие на което Ромео почна да й изнася всички лични данни публично във фейсбук, защото бил прелъстен и изоставен и да я обижда как така след такъв хубав секс го била изоставила.

        Човек не знае да се смее ли да плаче ли.

        Всичките жени във фейса почнаха да го хулят и настана ураган по ефекта на пеперудата.

        Едвам го вкарах в час и успях да му обясня, че това е подсъдно ма голям зор видях.

        Луда работа. Сложно е да се носят годините с достойнство в инфантилизирано общество на бутончета метаверси и социални мрежи.

        Малко се губи мярката и чувството за реалност. Хормоните се поразместват и настава голям хаос
        Милениумите по-лесно преживяват такива кризи. За тях социалните мрежи са по-реални от реалната реалност.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Случая определено е сложен и не може да се разглежда в контекста на психологията, необходимо медикаментозно лечение.
          Това не знам. Знам че с годините страстите се изострят. Наскоро едвам озаптих един фейсбук ромео на 65 години прелъстен и изоставен от една 62 годишна жулиета.

          Жената културно му пише че характерът му е непоносим. Вследствие на което Ромео почна да й изнася всички лични данни публично във фейсбук, защото бил прелъстен и изоставен и да я обижда как така след такъв хубав секс го била изоставила.

          Човек не знае да се смее ли да плаче ли.

          Всичките жени във фейса почнаха да го хулят и настана ураган по ефекта на пеперудата.

          Едвам го вкарах в час и успях да му обясня, че това е подсъдно ма голям зор видях.

          Луда работа. Сложно е да се носят годините с достойнство в инфантилизирано общество на бутончета метаверси и социални мрежи.

          Малко се губи мярката и чувството за реалност. Хормоните се поразместват и настава голям хаос

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Деформираното его на този конкретно безимен форумен герой води до деформирана перцепция и деформирани изводи за реалността.
            Случая определено е сложен и не може да се разглежда в контекста на психологията, необходимо медикаментозно лечение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

              Сус и къш птицо проклета
              Деформираното его на този конкретно безимен форумен герой води до деформирана перцепция и деформирани изводи за реалността. Аз там не се разправям с него.

              Филмчето е ок и е за всички създаващи връзки. Снимано е в съвременна България. Забавно е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                Не познавам други хора тук, които имат проблемите на Евго в отношенията с дамския състав. Вие, определено - познавате достатъчно такива, щом се изживявате като ментор на групата, нуждаеща се от напътствия...

                Може ли да изпращате насоките си на лични съобщения, тъй като "обръщението" ви е някак, прекалено неопределено? Или, поне споменавайте другите, за които сте търсили това иносказателно филмче?
                ​​​​​​
                Сус и къш птицо проклета
                Не е препоръка

                Коментар


                • тия дни без да искам подслушах разговора на двама млади мъже
                  единя обясняваше на другия, как може да изкара 1500лв от даряване на семенна течност.
                  отивал в някаква клиника, първо му правели пълен преглед, после давал няколко пъти за изследване
                  после още няколко пъти и получавал парите.
                  а другия го пита
                  ама аз 8 пъти ли трябва да ходя за тия пари?
                  и според мен реши, че е по-добре да продължи да си "дарява" в къщи безплатно, вместо да се разкарва 8 пъти.

                  та аз за евго си помислих.
                  ако нямат там някакви възрастови ограничения, това е един добър начин да се възпроизведе, може дори многократно.
                  без излишни разходи. пък и пари дават хората.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Да ти кажа, че доста български мъже не могат да намерят нормална жена за връзка.

                    Мисля да не пиша много в тази тема, вече.

                    ​​​​​​Като че и дамата (с филмчето) мисли като теб. Този процес е двустранен. В тоя смисъл - ти също си потърпевш - да не се залъгваме

                    Все пак, с моята забележка казвам, че друг не е споделял тук подобни проблеми.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                      Не познавам други хора тук, които имат проблемите на Евго в отношенията с дамския състав. Вие, определено - познавате достатъчно такива, щом се изживявате като ментор на групата, нуждаеща се от напътствия...

                      Може ли да изпращате насоките си на лични съобщения, тъй като "обръщението" ви е някак, прекалено неопределено? Или, поне споменавайте другите, за които сте търсили това иносказателно филмче?
                      ​​​​​​
                      Да ти кажа, че доста български мъже не могат да намерят нормална жена за връзка.

                      Мисля да не пиша много в тази тема, вече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                        ....

                        Препоръчвам това френско филмче снимано през 2018 г. в България. Евго току виж намерил отговор на много въпроси. А и не само той
                        Не познавам други хора тук, които имат проблемите на Евго в отношенията с дамския състав. Вие, определено - познавате достатъчно такива, щом се изживявате като ментор на групата, нуждаеща се от напътствия...

                        Може ли да изпращате насоките си на лични съобщения, тъй като "обръщението" ви е някак, прекалено неопределено? Или, поне споменавайте другите, за които сте търсили това иносказателно филмче?
                        ​​​​​​

                        Коментар


                        • https://filmozavr.net/videos/3201/ni...eres-vacances/

                          Препоръчвам това френско филмче снимано през 2018 г. в България. Евго току виж намерил отговор на много въпроси. А и не само той

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            На кое казваш Барбарон?
                            От темата за ваксините.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                              Значи и аз съм познал.
                              На кое казваш Барбарон?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Да, позна Браво!
                                Значи и аз съм познал.

                                Коментар

                                Working...
                                X