IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Недей да преиначаваш нещата.

    Ти й беше казала "Има там някакъв, нито го познавам, нито мога да гарантирам за него."

    Смяташ ли, че щеше да дойде в България и да остане при мен? И тя не искаше да си даде фейсбука, а щяла да прецени и да реши......евентуално.


    Вчера си говорих с едно студентче на 20г. И му казвам да се ориентира към младите студентки,

    А той: "Не искам да се занимавам с тях. Те са лигли и за 6 месеца излизане може някоя целувка да открадна само. Интересуват се и се занимават с чужденци или по-зрели мъже/чичовци." (Също и с шоколадови мъже. )

    По мое време бяха същите......за съжаление.
    Хайде, сега и студентче! Около теб все недоволни мъже - в зряла и не зряла възраст, женени и необвързани. Мъка световна, че и планетарна.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

      Гледай как се променят нещата. Сега жените отказват да вземат мъж, който точи лиги по нацепени батки. Линее нашто поколениье и т.н.
      Да ти кажа, че повечето жени не харесват мускули и не ценят голями труд и средства, вложени в тях.

      И човек като тръгне редовно на фитнес, си увеличава приятелите мъже от там (за период от много години, над 5-10), но не и жени.

      Не ми течат лигите по нищо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Предложих му аз на наш Евго хубава сочна грузинка владееща български. Уплаши се да си даде фейсбука. Миналата година грузинката се ожени и сега е бременна с първото си дете. Петима Петко не чакат.

        Зер понеже всички българки му бяха меркантилни и вероломни, му предложих грузинка, но не би …
        Спасила си грузинката....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Евго, по твойте писания за чичовците и студентските, ти можеш да се класираш....
          Не се обижда!
          Продължаваш да ореш в един коловоз и няма излизане. Смени мисленето за да ти се получи....
          +1

          По принцип си отговарям на определението за млад и реализиран чичо,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Недей да преиначаваш нещата.

            Ти й беше казала "Има там някакъв, нито го познавам, нито мога да гарантирам за него."

            Смяташ ли, че щеше да дойде в България и да остане при мен? И тя не искаше да си даде фейсбука, а щяла да прецени и да реши......евентуално.


            Вчера си говорих с едно студентче на 20г. И му казвам да се ориентира към младите студентки,

            А той: "Не искам да се занимавам с тях. Те са лигли и за 6 месеца излизане може някоя целувка да открадна само. Интересуват се и се занимават с чужденци или по-зрели мъже/чичовци." (Също и с шоколадови мъже. )

            По мое време бяха същите......за съжаление.
            Евго, по твойте писания за чичовците и студентските, ти можеш да се класираш....
            Не се обижда!
            Продължаваш да ореш в един коловоз и няма излизане. Смени мисленето за да ти се получи....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Предложих му аз на наш Евго хубава сочна грузинка владееща български. Уплаши се да си даде фейсбука. Миналата година грузинката се ожени и сега е бременна с първото си дете. Петима Петко не чакат.

              Зер понеже всички българки му бяха меркантилни и вероломни, му предложих грузинка, но не би …
              Недей да преиначаваш нещата.

              Ти й беше казала "Има там някакъв, нито го познавам, нито мога да гарантирам за него."

              Смяташ ли, че щеше да дойде в България и да остане при мен? И тя не искаше да си даде фейсбука, а щяла да прецени и да реши......евентуално.


              Вчера си говорих с едно студентче на 20г. И му казвам да се ориентира към младите студентки,

              А той: "Не искам да се занимавам с тях. Те са лигли и за 6 месеца излизане може някоя целувка да открадна само. Интересуват се и се занимават с чужденци или по-зрели мъже/чичовци." (Също и с шоколадови мъже. )

              По мое време бяха същите......за съжаление.

              Коментар


              • Иванчо решава кръстословица и пита марийка за въпроса "какво искат жените".
                И тя почнала - любов, уважение, разбирателство......
                Кво зема да занареждаш ма има място само за 3 букви ....
                Марийка с Х или с К почва?
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Май се разбра какво иска Евго.
                  Като че ли постепенно се отдръпва на позиция "честна сделка". Е, ако отсрещната страна е настроена по същия начин, това ще е повод да се съберат и евентуално да се харесат с времето.

                  Междувременно докато чакаш, Евго, отпусни тая душа малко по кафански, така едно, па се хвърляй надолу с главата при сгоден случай.
                  https://youtube.com/watch?v=QAnM2tv9vGI

                  Припев:
                  "Погледом те тражим, усте су ми неме,
                  Из срца те ни йе избрисало врееемее "

                  Търъгъдък!
                  Най-много да ти отмъкне некои пари или да се стриперясаш малко, кво па?


                  Но не се май разбра какво искат жените, все пак?
                  Last edited by Хараламп; 30.01.2022, 11:15.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Не е. Факт. Бебета гледат. Ама дали си гей или хетеро не е толкова важно. Важното е ментално да не си на 15 години и да си зрял в емоционален план, за да бъдеш родител.
                    И аз това казвам.
                    Ако е искал, е щял. А не да губи време с напоителни есета какви трудолюбиви селянки били бабите му и как сега нямало такива жени.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение


                      Целта е да се мрънка, не да се свърши работа. Толкова гейове в най-различни житейски конфигурации си направиха деца, че вече и това не е оправдание.
                      Не е. Факт. Бебета гледат. Ама дали си гей или хетеро не е толкова важно. Важното е ментално да не си на 15 години и да си зрял в емоционален план, за да бъдеш родител.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                        Що за "И"??

                        Нито мен плаши, нито Евго.


                        С този неточен език е добре, че не си юрист...
                        Ми щото Евго си се уплаши

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          И теб ли те плаши конкуренцията?
                          Що за "И"??

                          Нито мен плаши, нито Евго.


                          С този неточен език е добре, че не си юрист...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Предложих му аз на наш Евго хубава сочна грузинка владееща български. Уплаши се да си даде фейсбука. Миналата година грузинката се ожени и сега е бременна с първото си дете. Петима Петко не чакат.

                            Зер понеже всички българки му бяха меркантилни и вероломни, му предложих грузинка, но не би …

                            Целта е да се мрънка, не да се свърши работа. Толкова гейове в най-различни житейски конфигурации си направиха деца, че вече и това не е оправдание.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хараламп Разгледай мнение

                              Уха, забременяла е от петимата?

                              Мчи Евго не е имал шанс срещу петима грузинци наведнъж...
                              И теб ли те плаши конкуренцията?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Предложих му аз на наш Евго хубава сочна грузинка владееща български. Уплаши се да си даде фейсбука. Миналата година грунката се ожени и сега е бременна с първото си дете. Петима Петко не чакат.

                                Зер понеже всички българки му бяха меркантилни и вероломни, му предложих грузинка, но не би …
                                Уха, забременяла е от петимата?

                                Мчи Евго не е имал шанс срещу петима грузинци наведнъж...

                                Коментар

                                Working...
                                X