IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    цъ цъ - алекс мое ли така да ме лишаваш от четене на мръснишки тон. Аз обичам жени мръсници
    Какъв ти мръснишки тон!? Забравяш от кой хабитат произхождам. Мойто мото винаги е било, че кога един мъж говори мръсотии - това е цинизъм, а когато една дама го прави - струва пари. Безплатно ръся само глупости.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Оправданията на кривата ракета относно космоса са абсолютна класика в паралелната реалност .
      Ще ревете след 10 години като само трансджендъри печелят конкурси за красота. Тогава няма и никой да ви поглежда и ще ви се наложи НАИСТИНА да се оправяте САМИ в живота. Ще си плащате и за забременяване - изкуствено ....
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Вече мъжете се принудиха да стават жени, че няма ни една читава жена. Сал еманципирани феминистки
        Оправданията на кривата ракета относно космоса са абсолютна класика в паралелната реалност .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Знаем че от малък си точно такъв ти и дори си го признаваш...Това е чудесна постъпка да преспиш с гаджето на приятеля си...Явно не си нарушавал само заповедта която гласи не убивай.Но има време живота е пред теб дет се вика
          Откъде знаеш, че не я е нарушавал?
          Но аз имам, простичък въпрос:
          "Кой е съблазнил Адам, да изяде ябълката, на познанието?"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

            Ами аз бях на 23 години, а тя 2 години по-млада. Тя си имаше друг приятел (също и мой приятел), и нещо се бяха скарали. Той я изгони, а аз глупака реших да я изпратя до квартирата и през зимата в малките часове на деня. Нататък вече знаеш - легло, секс и като ти се замота главата, вече не можеш да мислиш трезво за последствията.

            Ще ти кажа и още нещо, което поне аз си мисля, че е вярно:
            Когато двама непознати човека от различен пол се срещнат и започнат да си хортуват един с друг, бъди сигурен, че и двамата си мислят за секс, само където все още не са наясно дали той ще е още тази вечер, или в някоя от следващите.
            Мерси,

            Браво на теб, че си я свалил лесно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Ами аз бях на 23 години, а тя 2 години по-млада. Тя си имаше друг приятел (също и мой приятел), и нещо се бяха скарали. Той я изгони, а аз глупака реших да я изпратя до квартирата и през зимата в малките часове на деня. Нататък вече знаеш - легло, секс и като ти се замота главата, вече не можеш да мислиш трезво за последствията.

              Ще ти кажа и още нещо, което поне аз си мисля, че е вярно:
              Когато двама непознати човека от различен пол се срещнат и започнат да си хортуват един с друг, бъди сигурен, че и двамата си мислят за секс, само където все още не са наясно дали той ще е още тази вечер, или в някоя от следващите.
              Знаем че от малък си точно такъв ти и дори си го признаваш...Това е чудесна постъпка да преспиш с гаджето на приятеля си...Явно не си нарушавал само заповедта която гласи не убивай.Но има време живота е пред теб дет се вика

              Коментар



              • Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Вие на колко години се запознахте и лесно ли ти пусна, пич?
                  Ами аз бях на 23 години, а тя 2 години по-млада. Тя си имаше друг приятел (също и мой приятел), и нещо се бяха скарали. Той я изгони, а аз глупака реших да я изпратя до квартирата и през зимата в малките часове на деня. Нататък вече знаеш - легло, секс и като ти се замота главата, вече не можеш да мислиш трезво за последствията.

                  Ще ти кажа и още нещо, което поне аз си мисля, че е вярно:
                  Когато двама непознати човека от различен пол се срещнат и започнат да си хортуват един с друг, бъди сигурен, че и двамата си мислят за секс, само където все още не са наясно дали той ще е още тази вечер, или в някоя от следващите.
                  Last edited by Mateev; 20.10.2021, 17:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Колкото и да е невероятно, едно време когато чуках жена си преди да се оженим, аз проявявах интерес преди всичко към циците, а тя светна лампата под предлог да види дали имам косми по краката си.....

                    Та искам да кажа, че жените се интересуват от гените на мъжа, дори и да не си го признават това.
                    Вие на колко години се запознахте и лесно ли ти пусна, пич?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Спазвайки добрият тон както ми препоръча aleks262, ще си позволя да спомена, че мъж с кожа гладка като скулптура на Микеланджело, по никакъв начин не може да ми бъде конкуренция.
                      Наздраве!
                      цъ цъ - алекс мое ли така да ме лишаваш от четене на мръснишки тон. Аз обичам жени мръсници
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Спазвайки добрият тон както ми препоръча aleks262, ще си позволя да спомена, че мъж с кожа гладка като скулптура на Микеланджело, по никакъв начин не може да ми бъде конкуренция.
                        Наздраве!
                        Колкото и да е невероятно, едно време когато чуках жена си преди да се оженим, аз проявявах интерес преди всичко към циците, а тя светна лампата под предлог да види дали имам косми по краката си.....

                        Та искам да кажа, че жените се интересуват от гените на мъжа, дори и да не си го признават това.
                        Last edited by Mateev; 20.10.2021, 17:03.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Да ти кажа аз съм възпитаван по друг начин и няма опасност да завия.
                          А може би там е проблема?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            да не те е страх от конкуренцията?
                            Спазвайки добрият тон както ми препоръча aleks262, ще си позволя да спомена, че мъж с кожа гладка като скулптура на Микеланджело, по никакъв начин не може да ми бъде конкуренция.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ха-ха!!! Затова не мога една седмица да си запиша час при козметичката. Мъжете окупираха студиото
                              Наздраве, bota!
                              да не те е страх от конкуренцията?
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Вече мъжете се принудиха да стават жени, че няма ни една читава жена. Сал еманципирани феминистки
                                Ха-ха!!! Затова не мога една седмица да си запиша час при козметичката. Мъжете окупираха студиото
                                Наздраве, bota!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X