IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    ....

    За Гошо това си беше почти като секс телефон. Само че безплатен. Обичаше да докарва момичетата до състояние, в което те заекваха и тихо пъшкаха по телефона. При някои след десетата минута избиваха добре прикрити регионални акценти. Представяше си ги как прехапват устни и леко се потят. След разговора, който траеше обиновено 15-20 минути, Гошо свършваше винаги с думите „Благодаря ти, дарлинг, беше страхотна!“. После палеше усмихнат цигара на балкона на офиса си и удряше второто двойно кафе за деня. Но Гошо имаше проблем. Девиантното му поведение – въпреки че му носеше удоволствие само по себе си – всъщност бе видимата манифестация на този проблем, който го мъчеше от доста време. Почти от 6 месеца. Откакто първата банка му звънна, за да му съобщи вежливо, но все пак доста твърдо и неотстъпчиво, че върху парите му ще започне да се начислява „такса съхранение“. Известна още от медиите като отрицателна лихва. А Гошо имаше парички – беше разпределил по 100 хиляди евро в три банки и още 85 хиляди в четвърта. Те стояха в банките вече 2 години – откогато най-накрая успя да продаде едни 5 декара в Банкя, наследство от майка му. Парите стояха на едногодишни депозити с малка лихва, но при последното падежиране банките отказаха да ги подновят. И вместо това даже съвсем нагло му поискаха такса за „съхранение“......
    Е, и?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena
      https://www-24chasa-bg.cdn.ampprojec...g/amp/10376742

      Нови идеи за наш Евго

      Гошо имаше хоби. Сутрин след 10 обичаше да звъни на колцентровете на банките и да им обяснява, че има едни 300 хиляди евро, получени от продажба на имот, които иска да сложи на някакъв депозит. Но с положителна лихва. Ако може от онези нива, дето ги даваше КТБ през 2014-та, разбира се. И ги питаше какво могат да му предложат. Девойките от колцентровете винаги бяха вежливи и се стараеха да задоволят любопитството му. Разказваха внимателно, че лихвите вече са отрицателни и че в следващите 5 години вероятно няма да станат положителни. Че даже някои банки са премахнали депозита като продукт, защото хората май го бъркали с нещо, което гарантира положителна доходност и запазване на главницата. А в момента „депозитът“ всъщност гарантира отрицателна доходност и загуба на част от главницата. Затова веднага му предлагаха алтернатива на „стандартния“ депозит, която наричаха обикновено „инвестиционен“ депозит. Или някакви фондове. Гошо много се кефеше да се бъзика с тези момичета, като ги стряскаше с въпроси като:...
      ....

      За Гошо това си беше почти като секс телефон. Само че безплатен. Обичаше да докарва момичетата до състояние, в което те заекваха и тихо пъшкаха по телефона. При някои след десетата минута избиваха добре прикрити регионални акценти. Представяше си ги как прехапват устни и леко се потят. След разговора, който траеше обиновено 15-20 минути, Гошо свършваше винаги с думите „Благодаря ти, дарлинг, беше страхотна!“. После палеше усмихнат цигара на балкона на офиса си и удряше второто двойно кафе за деня. Но Гошо имаше проблем. Девиантното му поведение – въпреки че му носеше удоволствие само по себе си – всъщност бе видимата манифестация на този проблем, който го мъчеше от доста време. Почти от 6 месеца. Откакто първата банка му звънна, за да му съобщи вежливо, но все пак доста твърдо и неотстъпчиво, че върху парите му ще започне да се начислява „такса съхранение“. Известна още от медиите като отрицателна лихва. А Гошо имаше парички – беше разпределил по 100 хиляди евро в три банки и още 85 хиляди в четвърта. Те стояха в банките вече 2 години – откогато най-накрая успя да продаде едни 5 декара в Банкя, наследство от майка му. Парите стояха на едногодишни депозити с малка лихва, но при последното падежиране банките отказаха да ги подновят. И вместо това даже съвсем нагло му поискаха такса за „съхранение“......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikimaus Разгледай мнение
        Yo! My name is Dr. Alban, the MD, microphone doctor
        This song is dedicated to the people of Africa
        https://www.youtube.com/watch?v=Wi3R...&start_radio=1
        Шегаджия си ни ти.

        Коментар


        • Yo! My name is Dr. Alban, the MD, microphone doctor
          This song is dedicated to the people of Africa
          https://www.youtube.com/watch?v=Wi3R...&start_radio=1

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            кирчо от 15 години живее и прави бизнес в България?
            какъв е? риторичен въпрос
            Така де, какъв е и какви неграмотници се вързват на този въпрос щом първата политическа сила си посвети кампанията на него. - Друг реторичен въпрос.
            Изглежда са напращяли въпросите и трябва да им се даде вече отговор за да не остават само въпроси

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Чак да е край не е край, но виждам някакви проблясъци на здрав разум. Прочее тази седмица посетих приелата те държава и ми стана страшно…не предстоят добри времена за икономиката в европата …
              Защо, какво толкова видя в Германия?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                Напуснах България от глупост да търся пари и по добър живот Една ГОЛЯМА Глупост от моя страна Пари да, хубав живот да НО загърбих семейство си и майка БЪЛГАРИЯ за което много дълго съжалявам От 8 Години съм във Германия и от 3 Години мисля за завръщане И до края на тази година съм решил да се прибера и от все сърце да помогна за развитието на страната ни. Надявам се все повече да оценят какво безценно нещо ние всички сме загърбили. Бих поискал прошка от България От семейство си И от български народ Че загърбих всички
                Това е писано от такъв като Кратунчо...Да си знае какво му предстои.Такива като кратунчо едва ли ще получат прошка
                кретена не го мисли - той НЯМА да се върне преди пенсия. После в бунгалото или някъде другаде в Гърция като продаде в немско. Ама рядко са тези които работят за това което са учили и вземат по 10к.
                Повечето са строители, миячи, бачкатор на струг, поточна линия, берач на ягоди, разнос/куриер. Тези мнооого трудно ще устискат там
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Ще изместим обаче темата и ще създадем работа на модературата. Навън е трудно. Вътре също е трудно. Принципно деленето на българи “вън” и “вътре” е грешка. Сега като идат избори “Киро” “наш” ли е или “чужд” по твойта класификация? Реторичен ми въпросът.
                  кирчо от 15 години живее и прави бизнес в България?
                  какъв е? риторичен въпрос
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    има един естествен уред, които много точно отчита къде е насочен мерака.
                    докато функционира правилно,служи като компас за вярната посока.

                    а женствената жена винаги е била на мода.
                    За жироскопа ли говориш? Това е невероятен уред - накъдето и да се обърнеш, той винаги сочи нагоре. Ако следваш тази посока, винаги ще намериш целта.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ще изместим обаче темата и ще създадем работа на модературата. Навън е трудно. Вътре също е трудно. Принципно деленето на българи “вън” и “вътре” е грешка. Сега като идат избори “Киро” “наш” ли е или “чужд” по твойта класификация? Реторичен ми въпросът.
                      Ми де да знам не го познавам лично

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Аз нямам претенциите да съм прав...Само показах какво пишат българите от чужбина по форумите.Ако искаш още мога да добавя...
                        Ще изместим обаче темата и ще създадем работа на модературата. Навън е трудно. Вътре също е трудно. Принципно деленето на българи “вън” и “вътре” е грешка. Сега като идат избори “Киро” “наш” ли е или “чужд” по твойта класификация? Реторичен ми въпросът.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Значи, когато казвам Европа включвам и България вътре. Предстои сериозна криза. Всеки прави своя избор къде и как да живее, така, че предстои да се види кой крив кой прав. Нали знаеш Лука 6:37.
                          Аз нямам претенциите да съм прав...Само показах какво пишат българите от чужбина по форумите.Ако искаш още мога да добавя...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                            Напуснах България от глупост да търся пари и по добър живот Една ГОЛЯМА Глупост от моя страна Пари да, хубав живот да НО загърбих семейство си и майка БЪЛГАРИЯ за което много дълго съжалявам От 8 Години съм във Германия и от 3 Години мисля за завръщане И до края на тази година съм решил да се прибера и от все сърце да помогна за развитието на страната ни. Надявам се все повече да оценят какво безценно нещо ние всички сме загърбили. Бих поискал прошка от България От семейство си И от български народ Че загърбих всички
                            Това е писано от такъв като Кратунчо...Да си знае какво му предстои.Такива като кратунчо едва ли ще получат прошка
                            Значи, когато казвам Европа включвам и България вътре. Предстои сериозна криза. Всеки прави своя избор къде и как да живее, така, че предстои да се види кой крив кой прав. Нали знаеш Лука 6:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Чак да е край не е край, но виждам някакви проблясъци на здрав разум. Прочее тази седмица посетих приелата те държава и ми стана страшно…не предстоят добри времена за икономиката в европата …
                              Напуснах България от глупост да търся пари и по добър живот Една ГОЛЯМА Глупост от моя страна Пари да, хубав живот да НО загърбих семейство си и майка БЪЛГАРИЯ за което много дълго съжалявам От 8 Години съм във Германия и от 3 Години мисля за завръщане И до края на тази година съм решил да се прибера и от все сърце да помогна за развитието на страната ни. Надявам се все повече да оценят какво безценно нещо ние всички сме загърбили. Бих поискал прошка от България От семейство си И от български народ Че загърбих всички
                              Това е писано от такъв като Кратунчо...Да си знае какво му предстои.Такива като кратунчо едва ли ще получат прошка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Време беше - край на нафукания феминизъм (в реалния няма нищо лошо),
                                Чак да е край не е край, но виждам някакви проблясъци на здрав разум. Прочее тази седмица посетих приелата те държава и ми стана страшно…не предстоят добри времена за икономиката в европата …

                                Коментар

                                Working...
                                X