IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

    Колкото и да е невероятно, едно време когато чуках жена си преди да се оженим, аз проявявах интерес преди всичко към циците, а тя светна лампата под предлог да види дали имам косми по краката си.....

    Та искам да кажа, че жените се интересуват от гените на мъжа, дори и да не си го признават това.
    Вие на колко години се запознахте и лесно ли ти пусна, пич?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Спазвайки добрият тон както ми препоръча aleks262, ще си позволя да спомена, че мъж с кожа гладка като скулптура на Микеланджело, по никакъв начин не може да ми бъде конкуренция.
      Наздраве!
      цъ цъ - алекс мое ли така да ме лишаваш от четене на мръснишки тон. Аз обичам жени мръсници
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Спазвайки добрият тон както ми препоръча aleks262, ще си позволя да спомена, че мъж с кожа гладка като скулптура на Микеланджело, по никакъв начин не може да ми бъде конкуренция.
        Наздраве!
        Колкото и да е невероятно, едно време когато чуках жена си преди да се оженим, аз проявявах интерес преди всичко към циците, а тя светна лампата под предлог да види дали имам косми по краката си.....

        Та искам да кажа, че жените се интересуват от гените на мъжа, дори и да не си го признават това.
        Last edited by Mateev; 20.10.2021, 17:03.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Да ти кажа аз съм възпитаван по друг начин и няма опасност да завия.
          А може би там е проблема?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            да не те е страх от конкуренцията?
            Спазвайки добрият тон както ми препоръча aleks262, ще си позволя да спомена, че мъж с кожа гладка като скулптура на Микеланджело, по никакъв начин не може да ми бъде конкуренция.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ха-ха!!! Затова не мога една седмица да си запиша час при козметичката. Мъжете окупираха студиото
              Наздраве, bota!
              да не те е страх от конкуренцията?
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Вече мъжете се принудиха да стават жени, че няма ни една читава жена. Сал еманципирани феминистки
                Ха-ха!!! Затова не мога една седмица да си запиша час при козметичката. Мъжете окупираха студиото
                Наздраве, bota!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  При която мине
                  +1

                  Но и тази скромната, много често е комплексирана и не пуска.

                  Най-лесно би станало с Тихомир, като пием по питие навън, и от дума на дума.........

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

                    А ти, драго момче, коя от двете би избрал, но не за работна , а за любовна позиция?
                    При която мине

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                      Ако на интервю за работа дойде някоя нагласена кифла, от тези готините, и друго момиче, което има качествата, образована, трудолюбива, но по-притеснителна, по-скромна, много често ще изберат кифлата за позицията. Особено ако интервюто води някой мъж.
                      .
                      А ти, драго момче, коя от двете би избрал, но не за работна , а за любовна позиция?
                      Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

                      Коментар


                      • а защо го обсъждаме тогава
                        и как да го наричаме
                        то ли?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Преди малко се замислих за следното, как хората много съдят по опаковката:

                          Ако на интервю за работа дойде някоя нагласена кифла, от тези готините, и друго момиче, което има качествата, образована, трудолюбива, но по-притеснителна, по-скромна, много често ще изберат кифлата за позицията. Особено ако интервюто води някой мъж.

                          И при мъжете е същото, ако аз и Тихомир (както беше преди) се явим на интервю, ще изберат него, заради перфектната визия, въпреки че неговата сила е само в спорта.

                          Та и съвременната българка, много често избира с очите, по опаковката или търси пари.
                          То е ясно, че опаковката привлича, ама не е достатъчна да задържи вниманието!
                          Ама не подценявай и друго - в днешно време спортистите 'ем на медийно внимание се радват, 'ем са паралии... Нищо че може да не са от най-умните! Последното даже понякога пречи.
                          А жените и друго гледат - кой мъж какви гени носи. Някой хилав например по-трудно би се класирал пред някой затлъстял. Нищо че и двамата са извън нормата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Евго още има известни колебания... чуди се накъде да завие.

                            Жените не били като по комунизма - да слизат от трактора и да почват да готвят...

                            Да ти кажа аз съм възпитаван по друг начин и няма опасност да завия.

                            В днешната реалност жените дори за себе си не шетат (мързи ги, искат да си почиват и с компании), да не говорим за мъж и семейство.

                            Преди малко се замислих за следното, как хората много съдят по опаковката:

                            Ако на интервю за работа дойде някоя нагласена кифла, от тези готините, и друго момиче, което има качествата, образована, трудолюбива, но по-притеснителна, по-скромна, много често ще изберат кифлата за позицията. Особено ако интервюто води някой мъж.

                            И при мъжете е същото, ако аз и Тихомир (както беше преди) се явим на интервю, ще изберат него, заради перфектната визия, въпреки че неговата сила е само в спорта.

                            Та и съвременната българка, много често избира с очите, по опаковката или търси пари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              От кога темата стана за мъже?
                              Вече мъжете се принудиха да стават жени, че няма ни една читава жена. Сал еманципирани феминистки
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                                От кога темата стана за мъже?
                                Евго още има известни колебания... чуди се накъде да завие.

                                Жените не били като по комунизма - да слизат от трактора и да почват да готвят...

                                Коментар

                                Working...
                                X