IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Evgo , ти очевидно си перфекционист и имаш някакъв твърд план с необходимите идеални предпоставки. Ама някакси често живота мрази идеалните работи и си прави майтапи Ето ти поредната история по тоя случай:
    Преди много години имах приятел, дето ходеха с една мадама 5-6 години. Симпатяги и двамата, умни, свестни, реализирани, имоти бол и от двете страни, добри семейства + бизнеси от двете страни, дето си работят и досега. Перфектна двойка за вечно щастие и много деца по твоите условия. И найш ко стана?
    Един ден младежа й казва: Отивам да купя едно хубаво пиене от магазина, взимам нашите и идвам у вас да ти искам ръката!
    А тя: Ма как? Нашите не са се подготвили! Трябва да изчистим къщата, да приготвим масата с нам кво си на нея и подобни тинтири-минтири... Айде след 3 дни...
    Познай как младежа изчезва с 200, а девойката се чуди кво става. И двамата си уредиха живота с други по-натам.
    Last edited by Kildirim_Bei; 08.12.2020, 13:33.
    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Има много бащи, които правят бебета на млади години, но нито ги гледат, нито пари дават.

      Моят също не беше стока, както и да е.

      И не съм имал role model.
      Така но имат деца а ти нямаш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Що, за кво друго мислиш че ще го търси.
        Ако знаехме нямаше да е такова заглавието на темата..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

          До към 40 играех доста активно волейбол, като младеж съм тренирал и ми беше приятно да ходя с приятели веднъж седмично на мачле. После обаче почнаха да се разреждат, последно преди година две май беше, и без това от моето поколение не беше останал никой от години, ама и аз сдавам багажа. Колената ме болят после със седмици, килограмите не искат да се разкарат и т.н. Това е положението.
          Боби ти описваш реалността но няма кой да те чуе.Нашия мисли че на 70 ще е като на 40.Не може да му се отрече че живее в някаква паралелна реалност която съществува само в неговата глава...Човека не знае че може и да няма 70 че може на тая възраст да е налегло с памперс.Той ще изглежда като културист на 25 и около него манекенка с две красиви дечица.....Да ама реалността може да се окаже съвсем друга опикан посран и без нито един близък човек до него.Аз имам подобни роднини.Пълни са с имоти пари апартаменти в София седем или осем къщи в Белгия и Франция две къщи в село на 20 км от София земи....Най младия е на 70г и се грижи за майка си леля си и вуйчо си.Ужасът е пълен.Имотите и парите не помагат...Та и нашия ако не смени софтуера го чака същото

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Ха ха ха ти самолета си го изпуснал преди 20години на 30 и експреса замина а на 35 и бързия влак те подмина.Са гледай да хванеш пътника на 40 щото пътя ти е към бунището един безсмислен живот.Ще се окажеш и дървен философ.Баща на 70!!!!!!??????Ми ти ще умреш преди детето да тръгне на училище бе човек какъв контакт ще имаш с него????После го чака приемно семейство или сиропиталище.Мани поне не се излагай повече
            Има много бащи, които правят бебета на млади години, но нито ги гледат, нито пари дават.

            Моят също не беше стока, както и да е.

            И не съм имал role model.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

              А ако иска и дете ще го закъса съвсем
              Що, за кво друго мислиш че ще го търси.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                До към 40 играех доста активно волейбол, като младеж съм тренирал и ми беше приятно да ходя с приятели веднъж седмично на мачле. После обаче почнаха да се разреждат, последно преди година две май беше, и без това от моето поколение не беше останал никой от години, ама и аз сдавам багажа. Колената ме болят после със седмици, килограмите не искат да се разкарат и т.н. Това е положението.
                За колената, Поморийска луга.
                Last edited by Todor Sabev; 08.12.2020, 13:16.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Боби ако продължаваш да откровеничиш , че те налази некоя модераторка на ЛС.
                  А ако иска и дете ще го закъса съвсем

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Има някой хора, които са запазени на 60г и изглеждат като на 45-50 г.

                    Никакъв влак не съм изпуснал, аз предпочитам самолети.

                    Мъжете могат да станат бащи и по-късно и е много хубаво, когато имат пари, за да не се мъчат децата им - да работят на български работодатели за малки пари, да бачкат като студенти и да изплащат кредити за жилище после. И в най-хубавите си години да са притеснени фианнсово.

                    Така че е много добре, когато това може да се избегне.
                    Ха ха ха ти самолета си го изпуснал преди 20години на 30 и експреса замина а на 35 и бързия влак те подмина.Са гледай да хванеш пътника на 40 щото пътя ти е към бунището един безсмислен живот.Ще се окажеш и дървен философ.Баща на 70!!!!!!??????Ми ти ще умреш преди детето да тръгне на училище бе човек какъв контакт ще имаш с него????После го чака приемно семейство или сиропиталище.Мани поне не се излагай повече

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Да ние всички се чувстваме на Христовата възраст независимо от годините.Аз вече трета година не мога да свикна че трябва да си нося очилата за четене постоянно с мен.Как изглеждаме няма значение с годините възможностите на тялото намаляват започват тук там болежки и така.
                      До към 40 играех доста активно волейбол, като младеж съм тренирал и ми беше приятно да ходя с приятели веднъж седмично на мачле. После обаче почнаха да се разреждат, последно преди година две май беше, и без това от моето поколение не беше останал никой от години, ама и аз сдавам багажа. Колената ме болят после със седмици, килограмите не искат да се разкарат и т.н. Това е положението.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Колко пъти да ти обяснявам на тебе че не от жената зависи кога да ражда.Ти бъркаш сметките и счетоводството с децата.Всичко от теб зависи запомни го най после проблема е в теб не в жените.Казах ти да престанеш с ъпдейтите да форматираш мозъка и да инсталираш друг софтуер в противен случай заедно с имотите и парите отиваш на бунището.Да ти кажа честно без всякакво желание да те обиждам задавам си въпроса дали не е по добре такива като тебе да не се размножават и дали Природата не е взела мерки.Пак казвам не искам да те обиждам.Не искам да съм лицемер предпочитам да казвам това което мисля
                        Обиждаш ме, а аз се държа хубаво с теб.

                        Знам, че проблемът е в мен, това ми го каза по много готин начин Репрезентативния преди време, за което му благодаря.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Досадни са като листни въшки и редовно правят справки в нета на думите ти. Да бъдем благодарни на Бог, че ни е наградил с търпение.
                          Наздраве!

                          П.П. Относно 60 годишните народната мъдрост твърди, че е голяма мъка на бели коси, жълти л..на.
                          Аз затова се се забавлявам тука с тия сексуални маниаци.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Че това си е ген, аз на близо 50 изглеждам на 35, но това съвсем не означава че се чувствам на толкова. Няма какво да се лъжем.
                            Да ние всички се чувстваме на Христовата възраст независимо от годините.Аз вече трета година не мога да свикна че трябва да си нося очилата за четене постоянно с мен.Как изглеждаме няма значение с годините възможностите на тялото намаляват започват тук там болежки и така.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Баси идилията си рисуваш. Чакай да ти издам една тайна - тийнейджърите обикновено са крайно несимпатични и искат бая нерви и енергия. На 60 дали ще ги имаш?
                              Досадни са като листни въшки и редовно правят справки в нета на думите ти. Да бъдем благодарни на Бог, че ни е наградил с търпение.
                              Наздраве!

                              П.П. Относно 60 годишните народната мъдрост твърди, че е голяма мъка на бели коси, жълти л..на.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                И аз смятам като теб, че по-рано е по-хубаво. Но е трудно да се реализира (самите жени не искат рано да раждат).

                                3 деца ли имате?

                                Колко пъти да ти обяснявам на тебе че не от жената зависи кога да ражда.Ти бъркаш сметките и счетоводството с децата.Всичко от теб зависи запомни го най после проблема е в теб не в жените.Казах ти да престанеш с ъпдейтите да форматираш мозъка и да инсталираш друг софтуер в противен случай заедно с имотите и парите отиваш на бунището.Да ти кажа честно без всякакво желание да те обиждам задавам си въпроса дали не е по добре такива като тебе да не се размножават и дали Природата не е взела мерки.Пак казвам не искам да те обиждам.Не искам да съм лицемер предпочитам да казвам това което мисля

                                Коментар

                                Working...
                                X