IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Мама е А, тати е В, сестра ми е АВ... кака е О група. Нося кръвната група на майката на баща ми. Вероятността дете на родители с А и В група да се роди с О е около 6%.
    Наздраве, Мрънкало!
    Не съм бил прав за кръвните групи, та се оттеглям от спора гузно и раболепно.
    https://roditel.bg/kravnata-grupa-na...lite-tablitsa/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Доколкото знам, всички дечица взимат на татко си кръвната група. Би трябвало всички сестрички да сте група В. Надявам се, че не разбивам детския наивитет у теб, защото е редно да си посветена в тез зависимости. Но не съм спец все пак.
      И при мен си сторила пакости, но само силна буря е било без градушка. Не видях големи поражения, освен полегнали клони. Силата ти отслабва явно. Така че я пести за Чиче. Той поне Португалия ти обещава. А аз за такива като теб - само Зли дол. Както се казва, на зла айдучка - зъл дол. Наздраве, Дрънлошотийке!
      На зла круша, зъл прът.
      Нищо не разбираш от хематология. Синът ми носи моята кръвна група.Колкото до О група, от всяка комбинация може да се получи О-ва. Има си едни схеми, вероятно може да ги намериш в нетя.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Ми то почти не остана свястна бира в България. Сериозно се замислям за собствено производство.
        Един ентусиаст отдавна ме убеждава, като ме светна, че на ПРОНО-то продавали материал и някъде до следствието на Развигор. Но ми се видя сложна технологията. Ракията вече я овладях, та ми стига.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Било полезно да се подсилваш с кръвчица. Не отричай народния опит. Наздраве!
          П.п. Вчера май изпих първата си бира за годината - кенче Загорка Ретро. Избягвам бирата, но виртуално може почерпиш.
          Ми то почти не остана свястна бира в България. Сериозно се замислям за собствено производство.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Ма стига с тая кръв бе, да не сте вампири!
            Хай наздраве с една бира!
            Било полезно да се подсилваш с кръвчица. Не отричай народния опит. Наздраве!
            П.п. Вчера май изпих първата си бира за годината - кенче Загорка Ретро. Избягвам бирата, но виртуално може почерпиш.

            Коментар


            • Ма стига с тая кръв бе, да не сте вампири!
              Хай наздраве с една бира!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мама е А, тати е В, сестра ми е АВ... кака е О група. Нося кръвната група на майката на баща ми. Вероятността дете на родители с А и В група да се роди с О е около 6%.
                Наздраве, Мрънкало!
                Доколкото знам, всички дечица взимат на татко си кръвната група. Би трябвало всички сестрички да сте група В. Надявам се, че не разбивам детския наивитет у теб, защото е редно да си посветена в тез зависимости. Но не съм спец все пак.
                И при мен си сторила пакости, но само силна буря е било без градушка. Не видях големи поражения, освен полегнали клони. Силата ти отслабва явно. Така че я пести за Чиче. Той поне Португалия ти обещава. А аз за такива като теб - само Зли дол. Както се казва, на зла айдучка - зъл дол. Наздраве, Дрънлошотийке!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Май разградският гел беше тая група и търсеше крводаряване. Или някоя друга популярна фигура да беше. Само дето разбрахме, ча със сестра ти различни бащи са ви правили. Ставаш все по съмнителна, кой е минал и заминал, но оставил дяволито дете.
                  Мама е А, тати е В, сестра ми е АВ... кака е О група. Нося кръвната група на майката на баща ми. Вероятността дете на родители с А и В група да се роди с О е около 6%.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ба, уникат. Сестра ми е АВ+. В еволюционно отношение това е най-младата кръвна група
                    Наздраве!

                    П.П. Наистина е най-рядката кръвна група в света. Сестра ми е регистрирана като кръводарител и редовно дава кръв.
                    Май разградският гел беше тая група и търсеше крводаряване. Или някоя друга популярна фигура да беше. Само дето разбрахме, ча със сестра ти различни бащи са ви правили. Ставаш все по съмнителна, кой е минал и заминал, но оставил дяволито дете.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Буахаха, тя моята кръв синя бре - ще рахатяса, че и акъл мое му дойде, вероятно. Отделно съм АБ положителна, та не съм баш за всеки, само за избрани - чел съм някъде, че АБ била харалтерна само за източните народи тип Япония и Корея, в Африка ич я нямало, а в Европа е под 5%. Уникат съм, уникааааат
                      Ба, уникат. Сестра ми е АВ+. В еволюционно отношение това е най-младата кръвна група
                      Наздраве!

                      П.П. Наистина е най-рядката кръвна група в света. Сестра ми е регистрирана като кръводарител и редовно дава кръв.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Не мога да разбера, какво току изхленчиш на всеослушание!? Наместо да се радваш, де те държа у такваз добра кондиция на тия ти години - ти само се оплакваш.
                        Наздраве и благодаря за тортата!

                        За теб беше само Баба Меца. И ти я проводих не за да издуваш бузи с нея, а тя твойте бузи да подпира дорде бегаш към малката стаичка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                          Малей, грозна работа, мене такъв щвал ме пра 2004 година у Шуменското пристанище, близо до катедралата. Файтона стана на формички за лед, ама джамовете оцеляха. Наздраве за четвъртък!
                          Навремето немаше такива ледени порои. Това да не е, що свикнахме с лед да пием. И Господ ни провожда армаган от време-навреме. Разглезихте се, ей!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ъхъ ... Ич не ми се мисли за горкия човечец, де е станал реципиент.
                            Наздраве!
                            Буахаха, тя моята кръв синя бре - ще рахатяса, че и акъл мое му дойде, вероятно. Отделно съм АБ положителна, та не съм баш за всеки, само за избрани - чел съм някъде, че АБ била харалтерна само за източните народи тип Япония и Корея, в Африка ич я нямало, а в Европа е под 5%. Уникат съм, уникааааат
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              тез дофтори що не ги светна за алкохол да изледват. Повече успех ще имат
                              Ъхъ ... Ич не ми се мисли за горкия човечец, де е станал реципиент.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Пичове/дами, днес ми излязъл пср теста задето дарявах кръв - отрицателен. Как пък нищо положително няма в мен бе, дейба Наздраве на Косьо и Ленчето, пък ега почерпят
                                тез дофтори що не ги светна за алкохол да изледват. Повече успех ще имат
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X