Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Аве стига с тоз шах, че си потрошите мозъка., Играех го, когато ми падне батерията от тел и се изнервя че няма конуникация та докато зарежда батерията взема та си го изкарам на софтуера
    Шах е интересен но от един момент прави много загуба на време и "лошо седларов" после.
    И така да ви се представя - аз съм бон джоуви, жив или мъртъв, (по 50% за всяка позиция) още водопроводчикът от сериала Али мАкбийл и т.н.
    https://m.youtube.com/watch?v=MVVLSvt3vT8
    (ps. като видях как щрака по клавиатурата, помолих едно тинейджърче, племеница на приятел от малко село, да ми помогне, да пуснем нещо рокаджйиско и с взаимни усилия взехме че пуснахме целият нет., та сега да върнем поздрава с първото което чухме. Закъде сме без младите..!? нале )

Коментар

• Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

Не разбраха дамите тук, че не се почва - както се казва - "от вратата - за краката!"

Никога не се почва с шаха! Шахът е за след всичко останало, за успокояване, релакс и презареждане...

/това са правила, писани за младите лели - от батковци-левенти и млади чичовци, с които е пълен форумът, а аз - от страната на дядовците - не съм така вътре в подобни ситуации, но научавам по нещо оттук-оттам/... ))

..........................

Встрани от горното - аз също вчера по едно време бях на Златните, но там нямаше - нито една леля, а още повече пък такава, пиеща бира... Очевидно - младите лели не можем да ги възприемем зрително като истински лели... ))

Изпращам няколко снимки от Боянския водопад, вече има минзухари, пък и - кукуряк... Помня, че една дама тук, преди време /може би вече да не пише във форума/ - се кълнеше, че пролетното цвете кукуряк - се изписвало с повече от една буква "р"...

http://kachi-snimka.info/images-2013/rgh1553414504y.JPG

http://kachi-snimka.info/images-2013/opt1553414648s.JPG

http://kachi-snimka.info/images-2013/cqs1553414704b.JPG

http://kachi-snimka.info/images-2013/arx1553414814l.JPG

Надай се.
      Наздраве!

П.П. Предишната снимка на кукуряка беше по-хубава. Доста време стоеше като тапет на служебния ми лаптоп.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

Коментар

Подходящото облекло е /почти/ задължително...

Все пак, ако си забравила термо-прашките си - никога не тръгвай - точно, както ти самата си направила...
        Беше ми студено. Бях там! Ти имаш избор да вярваш или не. Аз имам избор да приема твоят!
        Last edited by Lelq; Днес, 13:50.

Коментар

• Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

[ATTACH=CONFIG]n3454131[/ATTACH] И аз ще пусна. От днес . За вчера не се сетих, защото се качих късно, седях малко, не бях подходящо облечена. Но днес съм и съм на върха. След малко слизам до Алеко, ще пия няколко бири и кафе и после скачам на лифта, за да си взема колата .

Спомена скоро, че не знаеш кога говоря истината. Винаги! Околните не са свикнали с това и постоянно смятат, че лъжа. Вчера имаше леля и ако не се лъжа , щеше да ме отнесеш . Днес също ще има леля, поне до три

Хубав ден!

Подходящото облекло е /почти/ задължително...

Все пак, ако си забравила термо-прашките си - никога не тръгвай - точно, както ти самата си направила...

Коментар

И беше прав, че колкото по - високо, толкова по - дълбоко!

Два - три пъти потънах до чатала и дори повече Добре, че все имаше хора да ме вадят И сега ще съхна
            Ваденето, когато си /потънала/ над чатала - е сложно и трудоемко. Изисква повече време и е цяло изкуство. Включват се всевъзможни крайници, понякога /много рядко/ - се мята кукичка със стръв и спасяваният опитва да я захапе. Внимавай със зъбите,, освен това - така съм чувАл: опасно е и не се гълта!

Не зная защо така, но - когато се увлажня - за разлика от теб - не ми се ще да съхна..., все по-приятно ми става... Па ти - очевидно си много обилна някак - съхни си там, на припека!

п.п. Иначе - излъгала си се за вчера: никаква леля не съм опитвал да отнасям. Трябвало е тоя, дето си мислеш, че щял да те отнесе - да го шамаросаш и да му кажеш нещо такова: "Ей, кьорчо - аз съм лелята - къде гледаш, заплес такъв! Откога те чакам да ме отнесеш!"... Накрая, ако той почне да мига на парцали - неразбиращо - грабни го и сама го отнеси и си го хвърли в колата... Така се прави днес!

Коментар

• И беше прав, че колкото по - високо, толкова по - дълбоко!

Два - три пъти потънах до чатала и дори повече Добре, че все имаше хора да ме вадят И сега ще съхна

Коментар

Не разбраха дамите тук, че не се почва - както се казва - "от вратата - за краката!"

Никога не се почва с шаха! Шахът е за след всичко останало, за успокояване, релакс и презареждане...

/това са правила, писани за младите лели - от батковци-левенти и млади чичовци, с които е пълен форумът, а аз - от страната на дядовците - не съм така вътре в подобни ситуации, но научавам по нещо оттук-оттам/... ))

Встрани от горното - аз също вчера по едно време бях на Златните, но там нямаше - нито една леля, а още повече пък такава, пиеща бира... Очевидно - младите лели не можем да ги възприемем зрително като истински лели... ))

Изпращам няколко снимки от Боянския водопад, вече има минзухари, пък и - кукуряк... Помня, че една дама тук, преди време /може би вече да не пише във форума/ - се кълнеше, че пролетното цвете кукуряк - се изписвало с повече от една буква "р"...

Click image for larger version

Name:	20190324_110251.jpg
Views:	1
Size:	1.4 КБ
ID:	3454131 И аз ще пусна. От днес . За вчера не се сетих, защото се качих късно, седях малко, не бях подходящо облечена. Но днес съм и съм на върха. След малко слизам до Алеко, ще пия няколко бири и кафе и после скачам на лифта, за да си взема колата .

Спомена скоро, че не знаеш кога говоря истината. Винаги! Околните не са свикнали с това и постоянно смятат, че лъжа. Вчера имаше леля и ако не се лъжа , щеше да ме отнесеш . Днес също ще има леля, поне до три

Хубав ден!

Коментар

Добра нощ, Кръчма!
                  След студената бира на Златните дето пих, желаещи за шах?

Наздраве!

http://kachi-snimka.info/images-2013/rgh1553414504y.JPG

http://kachi-snimka.info/images-2013/opt1553414648s.JPG

http://kachi-snimka.info/images-2013/cqs1553414704b.JPG

http://kachi-snimka.info/images-2013/arx1553414814l.JPG

Коментар

• Добра нощ, Кръчма!
                    След студената бира на Златните дето пих, желаещи за шах?

Наздраве!

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

Предполагам, няма нужда да ти обяснявам що пък уважаемите господа си падат по дребни дами с фини, малки длани
                      Наздраве!
                      Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Никва генетика, сър Събев! Харесването на по-едри мъже си е чиста проява на наличието на разум у съответната дама. Щото, застанали един до друг, колкото и да е пищна и доволно закръглена госпожата, на фона на едните му 1,90 м височина и 130 кила живо тегло, всякак ще изглежда изящна и стройна
                        Наздраве!

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

По принцип всички жени си падат по едри мъже, генетично заложено.

Добро утро кръчма.
                          Никва генетика, сър Събев! Харесването на по-едри мъже си е чиста проява на наличието на разум у съответната дама. Щото, застанали един до друг, колкото и да е пищна и доволно закръглена госпожата, на фона на едните му 1,90 м височина и 130 кила живо тегло, всякак ще изглежда изящна и стройна
                          Наздраве!
                          Мечо

Коментар

• А като се замисля, мъжете сте прави! Друго си е едър мъж! И на майтап носи и на други неща

Готин ден и усмихнат ден!

Коментар

Замислих се... Къде се падат 90-те килограма? Около едрите, или - не толкова, не че е от значение... /за да почваме навреме да режем - оттук-оттам.../? Чак пък - за прецакан ген да говорим! Това - по-скоро при дамите май го има...

Всъщност, едва ли килограмите са най-важни, ама - лаф да стаА... ))
                              Аа кат ме клъвна и не разбрах на кила или гени, утре съм на върха. Днес най - много до Златните и то след четри, когато нормалноте хора се прибират

Коментар

Замислих се... Къде се падат 90-те килограма? Около едрите, или - не толкова, не че е от значение... /за да почваме навреме да режем - оттук-оттам.../? Чак пък - за прецакан ген да говорим! Това - по-скоро при дамите май го има...

Всъщност, едва ли килограмите са най-важни, ама - лаф да стаА... ))
                                Килограмите са последна грижа! Точно схвана мисълта ми, че прецаканият ген е при дамите. Не успях да си довърша мисълта
                                Last edited by Lelq; Вчера, 08:13.

Коментар

Working...
                                X