Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

Ти поне си добре. Можеш да гледаш три внучета от три девойки....
    Аз се надам на чудесата на биологията и тайно чета за некакви овци, замразени клетки, суругатни мами и заделям кинти..

Наздраве, Тнм !
    Дай Боже, още едно чудо за чичо и да не се стига до замразените работи

Коментар

Аз се надам на чудесата на биологията и тайно чета за некакви овци, замразени клетки, суругатни мами и заделям кинти..

Наздраве, Тнм !
      По-клощавият е православен ристиенин. Кви са тези хареми, де ми ги спрягаш?

И аз се залаагм на чудесата на биологията. В родата бъка от близнаци. Може на един път да се случат нещата.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

В тез тежки времена ще бъдем доволни, ако ни зарадват поне с едно внуче. Триждито вече е в сферата на научната фантастика.
        Наздраве, 4i40!

Наздраве, Тнм !

Коментар

Тъй, тъй.....
          Трижди да ви се връща !

Наздраве !
          В тез тежки времена ще бъдем доволни, ако ни зарадват поне с едно внуче. Триждито вече е в сферата на научната фантастика.
          Наздраве, 4i40!
          Мечо

Коментар

Нека има малко ред,
            кой от нас е по-напред?

Първо 4i40 ще стане дядо,
            А Кака ще стане леля.
            ​​​​​
            След това, живот и здраве /и добро здравеопазване/ дядо ще стане прадядо, и чак тогава леля /евентуално/ ще стане баба
            ​​
            Наздраве!
            Тъй, тъй.....
            Трижди да ви се връща !

Наздраве !

Коментар

Добро утро !
              Време ти е да поемеш щафетата....
              Тъкмо ще почерпиш Дъртофан ( Тарантул ) с дребни сладки а той ще налее от вишновката.....И кът се разговорите за стари, харни младежки спомени...
              Наздраве !
              Нека има малко ред,
              кой от нас е по-напред?

Първо 4i40 ще стане дядо,
              А Кака ще стане леля.
              ​​​​​
              След това, живот и здраве /и добро здравеопазване/ дядо ще стане прадядо, и чак тогава леля /евентуално/ ще стане баба
              ​​
              Наздраве!
              Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

Трябва те дооформим ентелектуално и образователно, що с тази хайдушка традиция имаш твърде див и неприветлив вид. Следващото насърчение ще бъде да изучиш късносредновековните романска поезия и трагедия. После ще ти се възложи да овладееш модерни кулинарни техники и алхимични готварски превръщения. Малко да те лустросаме. Лично ще те запозная с антични опити за историопис и фалшифициране на събитийните поредици и мрежи. Ще станеш високоерудирана кифла. Наздраве, Дрънкифличке!
                Съм кроасанче, бре!!!

Това с античните опити ще да е информация от "първа ръка", изхождайки от достолепната ти възраст.
                Наздраве, Мрънкало!
                Мечо

Коментар

Ъхъ, сал квантовата физика ми липсва, че в пълност да заформя високоинтелигентния си профил.

Като се загледах в таз вишновка, и като ме налегнаха спомени ... Баба правеше някакви слади топчета от смелени бисквити, масло и "пияна" вишна.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Добро утро !
                  Време ти е да поемеш щафетата....
                  Тъкмо ще почерпиш Дъртофан ( Тарантул ) с дребни сладки а той ще налее от вишновката.....И кът се разговорите за стари, харни младежки спомени...
                  Наздраве !

Коментар

Ъхъ, сал квантовата физика ми липсва, че в пълност да заформя високоинтелигентния си профил.

Като се загледах в таз вишновка, и като ме налегнаха спомени ... Баба правеше някакви слади топчета от смелени бисквити, масло и "пияна" вишна.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Трябва те дооформим ентелектуално и образователно, що с тази хайдушка традиция имаш твърде див и неприветлив вид. Следващото насърчение ще бъде да изучиш късносредновековните романска поезия и трагедия. После ще ти се възложи да овладееш модерни кулинарни техники и алхимични готварски превръщения. Малко да те лустросаме. Лично ще те запозная с антични опити за историопис и фалшифициране на събитийните поредици и мрежи. Ще станеш високоерудирана кифла. Наздраве, Дрънкифличке!

Коментар

Да, бе, днес се мотах с шапка из столичните бетонни квартали. Нещо почнах се крия от слънчицето, да не взема да заприличам на теб и да почна се разождам с метла като убеждавам непосветените, че е снабдена с антигравитационен двигател. Ейййй, много ти дойде до главата, дори квантова физика да учиш, дано успееш да припалиш бричката с пръта и прахоиздухвачката. Наздраве, Дрънкванта!

Наздраве, Мрънкало!
                      Мечо

Коментар

Носи шапка, бре!!! Слънчасал си твърде силно
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Да, бе, днес се мотах с шапка из столичните бетонни квартали. Нещо почнах се крия от слънчицето, да не взема да заприличам на теб и да почна се разождам с метла като убеждавам непосветените, че е снабдена с антигравитационен двигател. Ейййй, много ти дойде до главата, дори квантова физика да учиш, дано успееш да припалиш бричката с пръта и прахоиздухвачката. Наздраве, Дрънкванта!

Коментар

От тях имам и за двете ръце. Като ти подавам ритъма, по отчетливо да ги чуваш и да подскачаш с премерено темпо, щото да не разваляш впечатлението, че си под моя зависимост, контрол и управление. Наздраве, Дрънрабиньо!

Носи шапка, бре!!! Слънчасал си твърде силно
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Мечо

Коментар

Забрайх за "кастанетите". И от тях ли имаш два комплекта - за село и за Голямо село?
                            Наздраве, Мрънкало!
                            От тях имам и за двете ръце. Като ти подавам ритъма, по отчетливо да ги чуваш и да подскачаш с премерено темпо, щото да не разваляш впечатлението, че си под моя зависимост, контрол и управление. Наздраве, Дрънрабиньо!

Коментар

Хапчита и очила си имам и на двете места, а бастоните и патериците седат в едно буренце набучени и чекат такива клети, проклети и съклети като теб старушки, за да ги поизправат , що прегърбени и прекършени много пакости правите. Тия дни те гледах в един руски филм - "Последният богатир", де се опитваше да изядеш главните герои, но един убавеляк като мен те разтанцува, подари ти китка и вкупом се измъкнаха. Наздраве, Дрънбогатирке!
                              Забрайх за "кастанетите". И от тях ли имаш два комплекта - за село и за Голямо село?
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Мечо

Коментар

Ха, ще напише той ... Сложил е на масата нещо, дето и 4i40 го не пий ..., ама инак - черпел!!!
                                Наздраве!
                                Па, ако щеш. Нъцки!

Коментар

Working...
                                X