Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Наздраве за настроенията!

Квит там додат ...

In The Mood

Коментар

• Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

Наздраве, тнм!
      Когат съм лют, гледам да не припарвам тук!
      Няма страшно, ама аз ги захапах профилактично.

Glenn Miller - In The Mood
      Хер Начев, музикалното клипче не се отваря, но разбрах за какво иде на реч.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

Нека оди гладна и неоправена,като не знае кое е най - важното за един мъж.....
        Наздраве за убавите гостби дето ги умееш....!

пп Не искам въобще да изпадам в конфронтация с теб, но да не би да имаш некакво заболяване.....Помниш като стадо слонове...
        Аз на три места си бях записал един рожденния ден на една скорпионка, и не можах да намеря записките...
        Ако скорпионката е леля или заместничката й - загазил си го. Ако е някоя не толку важна личност - не се шашкай. Въпреки, че им се носи славата на злопаметни, мисля, че дамата ще се отнесе благосклонно към направения от теб пропуск.
        Наздраве!
        Last edited by tnm; Днес, 21:57.
        Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

Попита какво има за вечеря, ама Алекс нещо не беше на кеф:D
          Наздраве!
          Нека оди гладна и неоправена,като не знае кое е най - важното за един мъж.....
          Наздраве за убавите гостби дето ги умееш....!

пп Не искам въобще да изпадам в конфронтация с теб, но да не би да имаш некакво заболяване.....Помниш като стадо слонове...
          Аз на три места си бях записал един рожденния ден на една скорпионка, и не можах да намеря записките...

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            турих мезето, специално за тнм - вчера го пробвах, много е вкусно, една от най-добрите пастърмите, които съм опитвал - бравос, ако наистина е местна рецепта. наздраве!
            Не съм я пробвала. Знам за местна рецепта, но за телешка пастърма. Навремето един габровски търговец е платил патент и е правил кайзер пастърма. Родовете ни са дружки от време оно, та поради тази причина съм похапвала от нея.
            Наздраве!

Мечо

Коментар

Добро утро !
              Грую, ти убаво мезиш с габровки, но провери ли грамажа....Щот там и на котките режели опашките....

Наздраве !

пп Не помня аз какво съм писал в Историята, но модито си е позволило да изтрие далеч по-умни историци от мен...
              Нооо, щом му аресва да го д..а.....
              Попита какво има за вечеря, ама Алекс нещо не беше на кеф
              Наздраве!
              Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                До ТНМ

,,Събев, нейде беше споменал през коя година си бил в казармата. Събирайки 2+2 и получавайки някакъв резултат между 4-ка и 6-ца /най-общо казано/ и базирайки се на възрастта /сбора, де го получих/ , смятам, че си на възраст, на която отговорите на тази въпрос са ти отдавна известни.
                Наздраве! ,,

Не знаех че също така си завършила и школата в Симеоново.
                Задочно, Събев! Обожавам да се обучавам. Другите пиянки от Кръчмата знаят и много фнимават какво пишат, щото може да прочета и в подходящ момент да се възползвам от информацията
                Наздраве!

Мечо

Коментар

• До ТНМ

,,Събев, нейде беше споменал през коя година си бил в казармата. Събирайки 2+2 и получавайки някакъв резултат между 4-ка и 6-ца /най-общо казано/ и базирайки се на възрастта /сбора, де го получих/ , смятам, че си на възраст, на която отговорите на тази въпрос са ти отдавна известни.
                  Наздраве! ,,

Не знаех че също така си завършила и школата в Симеоново.
                  Last edited by Todor Sabev; Днес, 14:24.

Коментар

Добро утро !
                    Грую, ти убаво мезиш с габровки, но провери ли грамажа....Щот там и на котките режели опашките....

Наздраве !

пп Не помня аз какво съм писал в Историята, но модито си е позволило да изтрие далеч по-умни историци от мен...
                    Не съм му гледал грамажа, за да не си развалям настроението, иначе беше на промоция А какво сте драскали в История-та?
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Добро утро !

Наздраве !

Коментар

• турих мезето, специално за тнм - вчера го пробвах, много е вкусно, една от най-добрите пастърмите, които съм опитвал - бравос, ако наистина е местна рецепта. наздраве!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

Аз съм консерватор и табиетлия.
                          Преди вечеря хапвам салата с гроздова ракия.
                          И тази вечер не съм направил изключение.

По това време на денонощието мога да ударя примерно две малки ирландски с гарнитура, която ми бе препоръчана от Майната

Ако има опасност да не проработи, викай овреме, че вече съм си сипал!
                          Cheers!
                          Ако не помогне веднага , спираш гарнитурата !

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata

Начев , един приятелски съвет ... удари две бързи рикийци , след туй две бързи майни на модератора , после пак две бързи ... помага , ше знайш !
                            Аз съм консерватор и табиетлия.
                            Преди вечеря хапвам салата с гроздова ракия.
                            И тази вечер не съм направил изключение.

По това време на денонощието мога да ударя примерно две малки ирландски с гарнитура, която ми бе препоръчана от Майната

Ако има опасност да не проработи, викай овреме, че вече съм си сипал!
                            Cheers!

Коментар

• Биха ме ... и так, и пак, и пак!
                              Again ... and again, and again!

Загубих войната срещу Историческия деструктивен формализъм във форума.
                              Вложих всичко, но врагът беше силен, жесток, безмилостен!
                              Kings of convenience - Winning a battle, losing the war

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Хер Начев, наздраве!
                                Извинявам се, че можах да ти отговоря в оная тема.
                                Наздраве, тнм!
                                Когат съм лют, гледам да не припарвам тук!
                                Няма страшно, ама аз ги захапах профилактично.

Glenn Miller - In The Mood

Коментар

Working...
                                X