Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

Аз съм борец срещу корупцията. Не си запомнила бележитата фраза "Непротивоантикорупциователствайте!"
    Борец бил ... Как се беше изказал ти преди години /почесване по главата в знак на размисъл/:
    - Нека Колето да докара от някъде една бяла лястовица / не претендирам, че цитата е точен/
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

Коментар

Не си запомнила бележитата фраза "Непротивоантикорупциователствайте!"
      Изпуснал си "ву" в бързането.

Коментар

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

БоМбонките бяха подкуп, бре!
        Наздраве!
        Аз съм борец срещу корупцията. Не си запомнила бележитата фраза "Непротивоантикорупциователствайте!"

Коментар

• Добро утро! https://m.youtube.com/watch?v=h42_h8hBtWI

Коментар

• http://thingamyjic.blogspot.com/2018...eye-cream.html

Коментар

Благодаря!

П.П. Не съществува връзка, в която чувствата и на двамата участници да равни по сила. Винаги единият дава повече ... или поне така смята.
              га си права, права си - купил съм си една габровска пастърма и мезя за твое здраве
              Наздраве
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

От Гладно поле ида. И съм много доволен от бонбонките. За теб ли бяха? Е, имало ги на разположение, вече са надлежно съхранени. В тумбака ми.
                БоМбонките бяха подкуп, бре!
                Наздраве!
                Мечо

Коментар

Тииии, навлек такъв!!! От къде се "излюпи" точно по това време у Кръчмата?
                  Наздраве!
                  От Гладно поле ида. И съм много доволен от бонбонките. За теб ли бяха? Е, имало ги на разположение, вече са надлежно съхранени. В тумбака ми.

Коментар

Ммммм, за Кака винцето, но аз ще отмъкна бонбонките, за да има повод се гневи и стимул да трещи. Хубави бонбони, бре, усладиха ми се.
                    Тииии, навлек такъв!!! От къде се "излюпи" точно по това време у Кръчмата?
                    Наздраве!
                    Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      за tnm, тя си знае
                      Наздраве!
                      П.С. Последният път, когато правих подобна комбинация, беше a night to remember, която още ме разкъсва. Първия път - също
                      Благодаря!

П.П. Не съществува връзка, в която чувствата и на двамата участници да равни по сила. Винаги единият дава повече ... или поне така смята.
                      Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        за tnm, тя си знае
                        Наздраве!
                        П.С. Последният път, когато правих подобна комбинация, беше a night to remember, която още ме разкъсва. Първия път - също
                        Ммммм, за Кака винцето, но аз ще отмъкна бонбонките, за да има повод се гневи и стимул да трещи. Хубави бонбони, бре, усладиха ми се.

Коментар

• за tnm, тя си знае
                          Наздраве!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !
                            Кой горял, горял...
                            Време е за една чаша червено и за Наздраве !

пп Блазе му на 1/3 тежката част от фамилията на Кака....Наглежда си безкрайните добруджански полета и се радва на хоризонта...
                            Аз гледам през прозореца бялата пелена на снега и вдигам кръвно от затворената ми в клетка душа...
                            Ако изпия още 100 гр вино, ще почна да се обеснявам в любофф на ..жената..
                            Сакън, недей ... Веднага шта заподозре в неправомерно поведение
                            Наздраве!
                            Мечо

Коментар

• Добро утро и наздраве !

https://m.youtube.com/watch?v=r1daKbRGKJ4

Неделите май са трудни за преживяване! Друго си е делника
                              Last edited by Lelq; 20.01.2019, 15:42.

Коментар

• Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !
                                Кой горял, горял...
                                Време е за една чаша червено и за Наздраве !

пп Блазе му на 1/3 тежката част от фамилията на Кака....Наглежда си безкрайните добруджански полета и се радва на хоризонта...
                                Аз гледам през прозореца бялата пелена на снега и вдигам кръвно от затворената ми в клетка душа...
                                Ако изпия още 100 гр вино, ще почна да се обеснявам в любофф на ..жената..
                                Няма лошо ... само дето не верват , вече го пробвах...

Коментар

Working...
                                X