Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

И за жени не е. Сняг, виелица ... добре съм с тез компактни форми, щот инак павета трябваше да слагам по джобовете.
    Наздраве!
    Фнимавай, щото компактната форма, съчетана със сфероидна, може те изтъркаля към подлите полендаци от тиквените бостани. И току виж и теб за тиква взели. Не че не ти отива. Наздраве за “Всяка тиква да си знае колко й дълга опашката"!

Коментар

• Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

Абе вие балканджиите не сте много по работата , ми се чини ... нито по тая , нито по другата ...
      Ъхъ, правилно си разбрал. Ние сме по удоволствията.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

Коментар

Знам, знам. Аз затова съм казала, че първо му дай на чужденеций дърво, завършващо накрая с желязо /мотика, лопата, брадва .../, пък после му гледай сеира.
        Наздраве!
        Абе вие балканджиите не сте много по работата , ми се чини ... нито по тая , нито по другата ...

Коментар

Да , ама лозето не ще молитва ами мотика ! Па от много наздраве буренясва ...
          Знам, знам. Аз затова съм казала, че първо му дай на чужденеций дърво, завършващо накрая с желязо /мотика, лопата, брадва .../, пък после му гледай сеира.
          Наздраве!
          Мечо

Коментар

Само като прочета думичката "работа" и всичкия ми ентосиазъм се изпарява.
            Наздраве!
            Да , ама лозето не ще молитва ами мотика ! Па от много наздраве буренясва ...

Коментар

Еми намалете малко "наздравето" , па се заловете за работата , дет с ръце не се работи...
              Само като прочета думичката "работа" и всичкия ми ентосиазъм се изпарява.
              Наздраве!
              Мечо

Коментар

Тцъ! Не се получава. Кметицата интродуцира 200 семейства братчеди да ни оправят демографията, но пак сме с отрицателен прираст. Мъкаааа!
                Наздраве!
                Еми намалете малко "наздравето" , па се заловете за работата , дет с ръце не се работи...

Коментар

• Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

Верно ли чак павета бЕха нужни с тоя вЕтър днес?! Сняг...?! Това по североизтока ли е?
                  УжасТ! Така като ме четеш, дали имам нищо общо с Чужденеция!? Там са роби на труда, бре.
                  Аз съм по-разхайтената част на Родината. Баш у центъра ми е хабитата.
                  Наздраве!
                  Мечо

Коментар

И за жени не е. Сняг, виелица ... добре съм с тез компактни форми, щот инак павета трябваше да слагам по джобовете.
                    Наздраве!
                    Верно ли чак павета бЕха нужни с тоя вЕтър днес?! Сняг...?! Това по североизтока ли е?

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Добро утро сред бурите и ураганите! Некои останаха без покрив над главата, а вий драпате Наско да почерпи. Е, ако ще черпи да почерпи, че още не съм хапвал, освен една петифурка, коя съвсем ме отказа. Но гладът пълзи. А вън не е за мъже. Наскоооо...
                      Наздраве!
                      Мечо

Коментар

Е таман ше са заемат с нещо полезно у тъмното ...белким пооправят демографската криза......спиране на тока и нета ше ни спаси кат нация ...стига да не подпишем Истанбулската конвенция , че тогаз вече си еВа мамата , кат наизлязат секакви полове и караконджоли ...
                        Тцъ! Не се получава. Кметицата интродуцира 200 семейства братчеди да ни оправят демографията, но пак сме с отрицателен прираст. Мъкаааа!
                        Наздраве!
                        Мечо

Коментар

Е таман ше са заемат с нещо полезно у тъмното ...белким пооправят демографската криза......спиране на тока и нета ше ни спаси кат нация ...стига да не подпишем Истанбулската конвенция , че тогаз вече си еВа мамата , кат наизлязат секакви полове и караконджоли ...
                          Игнор и поставиха на конвенцията Наздраве, с домашна грозданка!

Коментар

В половината хабитат няма ток. Автохтоните обитатели ринат мокър сняг и отправят привети до родата по майчина линия на служителите от Енерго про.
                            Наздраве, Lelq!

Коментар

• Добро утро сред бурите и ураганите! Некои останаха без покрив над главата, а вий драпате Наско да почерпи. Е, ако ще черпи да почерпи, че още не съм хапвал, освен една петифурка, коя съвсем ме отказа. Но гладът пълзи. А вън не е за мъже. Наскоооо...

Коментар

В половината хабитат няма ток. Автохтоните обитатели ринат мокър сняг и отправят привети до родата по майчина линия на служителите от Енерго про.
                                Наздраве, Lelq!
                                Направо бедствено при вас.

Коментар

Working...
                                X