Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• забравих да кажа наздравето (от много приказки)
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

Коментар

• Първоначално изпратено от Spart
      Наздраве,Преци! Извън темата - протежето на сакса много бързо потъна - http://en.boerse-frankfurt.de/etp/Ex...9000011163/ITF Гледам в темата на флагмана,че от скука или от див спекулативен бяс, сте се отдали на вълнобройство....
      Da, на флагмана бяхме с генерала, овладяхме някак дивия спекулативен бяс чрез каширане, така показваха вълните според мен А и Кашпировски се е изнесъл, та сподели с генерала да внимава. може би до края на месеца има още време няма гаранция разбира се никога няма Но той харесва интересното КОлкото до нашия индекс - изобщо не ни трябват чужденци вътре, 2007-8 им видяхме колко им е акъла, няма нужда от стресирани лумпени
      Не е препоръка... !!!

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

Е, ти може да си към центъра. Днес сутринта я изпуснах. Утре ме чекай в 6 сеато на входа на плажа. Дано смогна стигна с файтона. И да осигуриш русалки.
        Русалки, червендалки, тъмничарки..все тая...
        По туй гладно време на плажа, все ще си на аванта....5 лв пари ли са...?

Наздраве !

Коментар

• Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

Е, ти може да си към центъра. Днес сутринта я изпуснах. Утре ме чекай в 6 сеато на входа на плажа. Дано смогна стигна с файтона. И да осигуриш русалки.
          Арахна, русалките са заети да маркират зоните с равни права. Свата мое само един Кракен да ти осигури.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

Коментар

• Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Мазутно-блатни изпарения има в главите на някои хора,ела сабалям да се надишаш на йодни пари
            Да те подсетя с какво да ме чакаш утре заран:

Коментар

Мазутно-блатни изпарения има в главите на някои хора,ела сабалям да се надишаш на йодни пари

Коментар

• Мазутно-блатни изпарения има в главите на някои хора,ела сабалям да се надишаш на йодни пари
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

Коментар

Морген.
                  Хубаво слънчево и мразовито утро.
                  Топло кафе и кеф.....
                  Пак ли се опъна на панорамната маса, а? И ше ми се кефи на слънчицето. Вземай и ти да се заоблачаваш, да не се налага те посещаваме при мазутно-блатните изпарения.

http://www.gastronom.bg/index.php?mo...n_item&show=11

Коментар

• Морген.
                    Хубаво слънчево и мразовито утро.
                    Топло кафе и кеф.....

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Добре де ше поръчам - стихове от старите ленти ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=JcmSiGsr6qw

Наздраве,Преци!

Извън темата - протежето на сакса много бързо потъна - http://en.boerse-frankfurt.de/etp/Ex...9000011163/ITF

Гледам в темата на флагмана,че от скука или от див спекулативен бяс, сте се отдали на вълнобройство.....

Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

Коментар

Добре де ше поръчам - стихове от старите ленти и наздраве на хабитатя
                        Браво ! Ше те черпя една малка мастика ...със сух таратор .

Коментар

• Добре де ше поръчам - стихове от старите ленти и наздраве на хабитатя
                          Слънце ли грее, дъжд ли вали, вятър ли вее сиви мъгли, сняг ли навява преспи, тъга... Ана ми дава свойта ръка. . Вървим си ние двамата: аз, малкият, тя - голямата; пет пари не даваме, приказки си съчиняваме...
                          Не е препоръка... !!!

Коментар

Добра вечер Кръчма! Наздраве или Неназдраве !?
                            Нема ли да поръчаш първо ...

Коментар

Добра вечер Кръчма! Наздраве или Неназдраве !?
                              Най добре е Наздраве!!!

Коментар

• Добра вечер Кръчма! Наздраве или Неназдраве !?
                                Не е препоръка... !!!

Коментар

Working...
                                X