IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Може, но само ако е убаво....Никакви мишлета...Чичето е дърт котарак !

    пп Уважавам сръчните хора....В метрото натисквация...Отивам в магазина да взема нещо за мезе, бъркам в джоба а там няма нищо....Как, кога и защо ...не знам...
    Поне да беше бръкнала още 5 см, та да не ме е яд...
    Мразя хората, дето не си заработват парите ...
    Най - убавото е, че не знам колко бяха, за не се ядосвам много....

    Наздраве !
    Оправи ми настроението. Приятелките на Импето минали през теб като торнадо в щата Юта. Не чул, не видял, ама пострадал.
    Понеже ще се скатая за седмица, черпя ударно коняче Мартел да те прасне теб, а и другите по кофите, че да си пазите джебовете. Хем да не се охарча много, де.
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Оставила ми е. Надиплила съм ги нагъсто, като афганистански бегълци в УАЗ-ка с ямболска регистрация.
      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Не ги вади когат те ядосваме. Е, за Чичин може малко изключение.
        П.п.
        Глей се не изложиш както във филма "Уилоу" кандидат-магьосника и да превърнеш едно чиче в мишле.
        Може, но само ако е убаво....Никакви мишлета...Чичето е дърт котарак !

        пп Уважавам сръчните хора....В метрото натисквация...Отивам в магазина да взема нещо за мезе, бъркам в джоба а там няма нищо....Как, кога и защо ...не знам...
        Поне да беше бръкнала още 5 см, та да не ме е яд...
        Мразя хората, дето не си заработват парите ...
        Най - убавото е, че не знам колко бяха, за не се ядосвам много....

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Оставила ми е. Надиплила съм ги нагъсто, като афганистански бегълци в УАЗ-ка с ямболска регистрация.
          Наздраве!
          Не ги вади когат те ядосваме. Е, за Чичин може малко изключение.
          П.п.
          Глей се не изложиш както във филма "Уилоу" кандидат-магьосника и да превърнеш едно чиче в мишле.
          Last edited by Trakatrak'; 28.03.2016, 19:08.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Уж си веща жена, пък се съмняваш в силата на слупеното огледало. Почваш ме съмняваш дали си наследила всички трикове и такъми от баба ти. Не ти ли остави ракла с джундурии уж, ама опасни да се заиграваш с тях.
            Оставила ми е. Надиплила съм ги нагъсто, като афганистански бегълци в УАЗ-ка с ямболска регистрация.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Той като мен - хич не е флюбчив. Тая грозна прокоба не ще го засегне.
              Наздраве!
              Уж си веща жена, пък се съмняваш в силата на слупеното огледало. Почваш ме съмняваш дали си наследила всички трикове и такъми от баба ти. Не ти ли остави ракла с джундурии уж, ама опасни да се заиграваш с тях.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Ся..., ще се докачаме ли...?
                Масата е сложена, салатата за всички вкусове е сервирана и Колето чака с поднос питиета, за да налива...
                Коле, ДА.... ?
                Виж как го изнудихме да почерпи без да успее да реагира. След малко ще е късно, щот сме ще започнали и той само ще долива.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Съвсем сигурно ще светне, ама после горкия го чака седемгодишна нещастна несподелена любов, така че не го карай да забива пирончето там. А ти следвай себе си - естетиката пред функционалността.
                  Той като мен - хич не е флюбчив. Тая грозна прокоба не ще го засегне.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Ся..., ще се докачаме ли...?
                    Масата е сложена, салатата за всички вкусове е сервирана и Колето чака с поднос питиета, за да налива...
                    Коле, ДА.... ?
                    А бадеми!?
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Е, ти така, като ни нема - черпиш, кога додем викаш "Почерпете!"
                      Ся..., ще се докачаме ли...?
                      Масата е сложена, салатата за всички вкусове е сервирана и Колето чака с поднос питиета, за да налива...
                      Коле, ДА.... ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Аз "никой" ли съм!? Слагай си очките и първо се огледай преди да пишеш небивалици.
                        Наздраве!

                        П.П. За мен Метакса, че от снощи съм на това питие.
                        Е, щом си "снощна", ще продължим с убавините.....

                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                          Тука не се черпи, тука се сипва!

                          Наздраве!
                          Недей така, борсов форум сме, като чуя, че се сипва и се стрескам, щото някой ще изсипва акции доволно и ново срутване почва. Политкоректният израз е "Тук се налива." Та щом си рекъл, налей!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            Тука не се черпи, тука се сипва!

                            Наздраве!
                            дА !
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              Е, ти така, като ни нема - черпиш, кога додем викаш "Почерпете!"
                              Тука не се черпи, тука се сипва!

                              Наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Така и така няма никой в кръчмата, що не взема да почерпя....

                                Наздраве !
                                Е, ти така, като ни нема - черпиш, кога додем викаш "Почерпете!"

                                Коментар

                                Working...
                                X