IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !

    Ако от пиене ви мързи да пишете, ще разбера...
    Нооо, ако е от работа на къра, ще се депресирам...

    Наздраве за работните ....и мързеливите !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Сипете, че съм тъжен .....
      Ваааай, съкровище! Що стана!?


      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq
        Мерси ! И за мен кафе
        Вече късно, Lelq. Време е да отворим бутилката с вино.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Добро утро !
          Нека да е пролет ! Навсякъде !

          Едно време, преди много години работих с 12 и повече жени...За мен тогава бяха лелки на по 50 г...От време на време, някоя идваше усмихната и черпеше вита баница ...

          Успешна седмица, изпълнена с кефф.....!
          Ъъъ, затова ли точилката на леля събира паяжина и прахоляк в ъгъла на кухнята
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Сипете, че съм тъжен .....
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq
              Добро утро ! Вече е демоде Сега просто пускаш нещо у фейса
              Лелче, аз съм традиционалист...
              Предпочитам си баницата....

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Добро утро на целата клиентела на Кръчмата!

                Черпя на всекиму според потребностите, че днес от изгрев слънце съм на кеф. Времето се оправи, птичките зеха да чуруликат, трудолюбивия народ пое пътя към селскостопанските площи...
                Наздраве!

                П.П. За мен ще си сипя едно кафе.
                Добро утро !
                Нека да е пролет ! Навсякъде !

                Едно време, преди много години работих с 12 и повече жени...За мен тогава бяха лелки на по 50 г...От време на време, някоя идваше усмихната и черпеше вита баница ...

                Успешна седмица, изпълнена с кефф.....!

                Коментар


                • Добро утро на целата клиентела на Кръчмата!

                  Черпя на всекиму според потребностите, че днес от изгрев слънце съм на кеф. Времето се оправи, птичките зеха да чуруликат, трудолюбивия народ пое пътя към селскостопанските площи...
                  Наздраве!

                  П.П. За мен ще си сипя едно кафе.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Добър ден, Кръчма !

                    Бях да свърша някакви дребни поръчки по центъра и започнах да хващам тен на потник ....

                    Все пак трябва и да ме запомнят с нещо....

                    Сърцето ми се къса, като гледам какво е времето ....А колата не е за дълъг път.....
                    Вчера един майстор оправи бакиите на предния.....В понеделник ще я гледат умно, че нещо прекъсват тоците....Чудя се ако си сменя свещи, кабели и дистрибуторна капачка, дали няма да ми излезне по-евтино от разправията с още майстори ......

                    Черпя по бира !

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Наздраве кръчма!
                      До преди малко бях на Боровец с приятел, с който не се бяхме виждали над 10 години.
                      Животът си минава мамка му
                      Преди няколко дни се разхождах из града. По това време на година винаги изпълнявам ритуала "Дзвер да види свят и свят да види дзвер"
                      В един прекрасен миг си чух името. Някакъв момък, видимо непознат, се изправи срещу мен и започна да ми говори. Веднага си пренаредих гредореда, ама пусто нищо не изплува в съзнанието ми.
                      Започнах по метода на изключването. Гадже не ми е - всичките ги помня.
                      Минавам на по-ниско ниво. Някой много добър приятел - пак не е. С много добрите приятели се чуваме на няколко месеца. Не могат претърпя таквиз метаморфози за кратко време.
                      Смъкваме още нивото - съученик. Да, ама наскоро се събирахме и си имам на представа кой колко е надебелял и оплешивял.
                      По едно време му викам да ми подскаже малко Съсед от квартала бил.
                      Та, да, Мамун - живота си минава.
                      Наздраве!
                      И една песен за раздвижване.
                      https://www.youtube.com/watch?v=HKzRygDTllM
                      Last edited by tnm; 03.04.2016, 11:01.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Наздраве кръчма!
                        До преди малко бях на Боровец с приятел, с който не се бяхме виждали над 10 години.
                        Животът си минава мамка му

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Здравейте групата.
                          пиша по-рядко,щото спането сега е кът
                          Тигърчето е бомба
                          Чиче не отидох до Камбоджа,щото не било много по различно от Виетнам ми казаха,храмове и темпъли навсякъде там,пък и намерих сгодно местенце за поркане

                          Правят мохитото с пешън фрут-направо лудница,напикахме се от коктейли

                          Наздраве
                          Не обичам коктейли. Развалят градуса на питието.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Здравейте групата.
                            пиша по-рядко,щото спането сега е кът
                            Тигърчето е бомба
                            Чиче не отидох до Камбоджа,щото не било много по различно от Виетнам ми казаха,храмове и темпъли навсякъде там,пък и намерих сгодно местенце за поркане

                            Правят мохитото с пешън фрут-направо лудница,напикахме се от коктейли

                            Наздраве
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              Да, както винаги си права. Наздраве !
                              Трябва да се отметнат всички възможности, че да не се получи някакъв пропуск
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Тва е гадно и ненужно създание...

                                Виж търтеите сме друго нещо....( започвам да се аклиматизирам в тази група...). Търсени и ценени от ценителките....

                                Останалото е мълчание ...
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X