IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
    Повечето отчети са добри, очаква ни добър Май и надявам се още по-добър Юни с хубави дивиденти. А Септември ще бъде Май - който разбира се досеща калво имам предвид
    Финансовите компании се представят наистина по-добре, с изключение на Сфарм, ако вече я броим такава

    Коментар


    • Повечето отчети са добри, очаква ни добър Май и надявам се още по-добър Юни с хубави дивиденти. А Септември ще бъде Май - който разбира се досеща калво имам предвид

      Коментар



      • Хъсман: Срив на акциите с 30% през 2019 и плоска линия през следващите 12 години?

        23 Април 2019 14:00

        Last edited by RUBLA; 30.04.2019, 21:47. Причина: Забранен линк!

        Коментар


        • Сърбия към Volkswagen: Каквото и да предложи България, ние можем повече

          https://www.manager.bg/biznes/srbiya...Wbz0PgxsAbl8ZE

          Коментар


          • Нещата се оправиха.Явно не съм отчел фазата за тъговия.Аз съм малко за участието на БФБ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от arneg Разгледай мнение
              Малко е извън темата но да попитам.Има ли търговия днес,защото платформата не ми отчита никакви котировки?
              има

              Коментар


              • Малко е извън темата но да попитам.Има ли търговия днес,защото платформата не ми отчита никакви котировки?

                Коментар


                • На лов за мечки?

                  Коментар


                  • Трудът в България – най-нископлатен сред страните от ЕС

                    https://nova.bg/news/view/2019/04/29...nKITJrL9IYTSB4

                    СЛАВА НА ПУНТА МАРА И ШМЕНТИ КАПЕЛИ..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Хора огледайте се най-накрая и вижте нещата с истинското им лице.Нещата не отиват на добре.Не си губете парите в празни надежди.В България измамниците управляват и правят бизнес.Как да очаквате да дадат нещо и на вас?
                      пак ти повтарам ташунко без сап . в твоята родина америка са най честните . господ ще ти носи само щастие здраве и късмет в сделките през 2019 . сигурен съм в това !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        еееййййййййй ...... половина сделки на БФБ ти ги правиш

                        респект
                        холдинг варна , еубг ,нов век ,холдинг, св софия , холдинг север и център , даже и фиб и ссв си играя..
                        Но май е време да спра поне за месец ,два та затова изоках днес....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Направих сметка че ако не съм аз сделките ще бъдат през час....а сега са на 30 минути.....
                          еееййййййййй ...... половина сделки на БФБ ти ги правиш

                          респект
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • И още нещо , ако сега се направи анкета коя акция трябва да купува Форума ,резултатите няма да се различават от преди ...
                            Защото когато се попълваха анкетите кой да прави анкети ,целта беше да се вкарат никове от фен дружинките а реалистите да бъдат изолирани...сега сърбайте попарата си.....
                            Мойте виждания е че остана една акция да се купува и тя е набалончена.....радиаторчетата..
                            Някой спомня ли си Капачките....а какви суперлативи бяха и там и при Албена....
                            Весели празници , иначе имам поне по 5 сделки на БФБ но купувам и продавам бързо.....
                            Направих сметка че ако не съм аз сделките ще бъдат през час....а сега са на 30 минути....
                            Шегичка....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              BigBear, не мисля, че ми е стар цитата ............ не ти следя блога и не съм цитирал него, но посочената статия е от 20.01.2019 год., а аз съм цитирал мнението ти от 24.01.2019 год. в тази тема -> https://forum.investor.bg/forum/%D0%...83%D0%BC%D0%B0

                              там пише буквално следното:

                              [ATTACH=CONFIG]n3463312[/ATTACH]

                              не знам от къде ти идва разминаването, но не съм съгласен, че цитата ми е стар
                              Много хора излезнаха от тази анкета заради явна манипулация на отношението към дадени акции.......включително и аз....
                              Защо ли накрая останаха 30 човека и 14 пощи.....,
                              Нищо лично за труда на Голямата мечка....
                              Но манипулативността е нещо основно на борсата....за съжаление....
                              Относно Софарма...
                              Чичо Оги си е такъв ,той е спекулант- инвеститор и дребните са интересни само за имидж а не за печалби....
                              Той има широкмащабен поглед над империята си ,която гради тип Шиши.... само кашкавал , вино и бързи кредити му липсват ....в аптеките
                              Last edited by Монти; 29.04.2019, 11:04.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
                                Полки, цитата ти е стар. Актуалното е от януари тази година
                                [h=3][URL="http://bigbearbg.blogspot.com/2019/01/2019.html"]
                                BigBear, не мисля, че ми е стар цитата ............ не ти следя блога и не съм цитирал него, но посочената статия е от 20.01.2019 год., а аз съм цитирал мнението ти от 24.01.2019 год. в тази тема -> https://forum.investor.bg/forum/%D0%...83%D0%BC%D0%B0

                                там пише буквално следното:

                                Click image for larger version

Name:	bb.jpg
Views:	1
Size:	29.0 КБ
ID:	3463312


                                не знам от къде ти идва разминаването, но не съм съгласен, че цитата ми е стар
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X