IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    А 12 години мечи пазар на бфб как ти се струва, Некой да не си мисли че покачването на бфб е от 2009 е бичи пазар покачването коригира спада от 2008 и то с малко. Ситуацията тук намязва на японския индекс с основната разлика че не сме Япония нито индустриално и технологично нито може да завъртим печатницата.
    Не съм много съгласен - лудостта, която се случи при върха през 2007 беше поради три основни фактора : екстремни нива на международните пазари, влизането ни в ЕС и неликвидна борса. Този връх през 2007 просто го забравете - за някои, които продадохме през есента на 2007 си остава едно от най-правилните решения в живота...
    А иначе след 2009 трендът си е възходящ, разбира се.

    Коментар


    • Замръзналия, това не е тема за политически пристрастия. Нещо си объркал раздела.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
        Аз няма какво да пожелавам...

        Дано да сте се запасили с волско търпение, защото през следващите поне 5 години, нито чужди инвеститори ще отидат да си дадат парите при тиквата, цецко физкултурника и корумпираната им крадлива партия, нито ще има кой да налее пари в бфб-то...
        Успех.
        Действително че нямаш, но го правиш.

        Запасили сме се с търпение, но ти благодаря за съвета. Утре пак ни го напомни и така до дупка.

        Успех и на теб!
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Това няма да стане, пожелай на сънародниците си друго отвратително нещо
          Аз няма какво да пожелавам...Отвратителните неща ги вършат партийните номенклатури от герп.

          След апартаментните скандали с висшите партийни номенклатури от герп, които се разчуха и в Европа, почти съм сигурен, че от евросъюза ще отрежат гербавите за еврозоната под някакъв измислен предлог. Никой няма да ги остави да крадат и да правят далавери на гърба на германските данъкоплатци.
          А при далаверите в енергетиката, завод на Фолксваген в тикволандия само през крив макарон...
          Това са мои предположения, разбира се... но да видим дали ще позная.
          България под тъпото ръководство на тиквата и калинките му навлиза в структурна криза и... ↓

          Токът за бизнеса у нас почти най-скъпият в Европа , в челната тройка сме
          Имало повишение с над 50% спрямо май миналата година


          Прочети още на: https://www.dnes.bg/business/2019/05...ika-sme.411009

          България отдавна не е страната с най-евтина енергия за индустрията, вече сме държавата с третия най-скъп ток за бизнеса, а в отделни дни сме дори с най-скъпия. Това стана ясно от думите на председателя на АИКБ Васил Велев, който беше гост в предаването "Денят ОN AIR".
          Той обясни, че има повишение на цената с над 50% спрямо май миналата година .

          "Имаме монопол без да имаме регулиране.

          Прочети още на: https://www.dnes.bg/business/2019/05...ika-sme.411009


          Дано да сте се запасили с волско търпение, защото през следващите поне 5 години, нито чужди инвеститори ще отидат да си дадат парите при тиквата, цецко физкултурника и корумпираната им крадлива партия, нито ще има кой да налее пари в бфб-то...
          Успех.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Не си продал , браво.....
            Аз си имам един куп акции по няколко броя....от Хранков насам....до КОРП и Енемона ...да зная какво ме чака ако не излеза навреме....
            А ти да не мислиш че бичия маркет в Щатите е безкраен......
            Характерно че дивидент не значи нищо за участниците а само за спекулантите ....при срив се губят дивидентите ти до края на века.... а може и акциите ти...
            Ще рискувам. Винаги има шанс нещо да занули. Ясно ми е това. Между другото, кои компании от Софикс фалираха 2009-та година и бяха ликвидирани? Търсих из нета ама не намерих подобна статистика/статия. Съвсем искрено питам -- не се заяждам или нещо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

              Падат с оборот от ~100К на ден. Аз дивидента си го прибирам така или иначе. Мечият пазар едва ли ще напълно безкрен, не мислиш ли?
              А 12 години мечи пазар на бфб как ти се струва, Некой да не си мисли че покачването на бфб е от 2009 е бичи пазар покачването коригира спада от 2008 и то с малко. Ситуацията тук намязва на японския индекс с основната разлика че не сме Япония нито индустриално и технологично нито може да завъртим печатницата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                При депозитите засега не правят увеличения на капитала
                но може да правят намаление на капитал ако се случи екстремно събитие за връщане на залога до санитарния минимум
                Last edited by precakanoto; 22.05.2019, 15:48.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  10 кинта обещетение
                  Да не се правят на луди ами да плащат по 50 хил на калпак по закон а като не щат да им отнемат лиценза и да ги глобят двойно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                    Падат с оборот от ~100К на ден. Аз дивидента си го прибирам така или иначе. Мечият пазар едва ли ще напълно безкрен, не мислиш ли?
                    Не си продал , браво.....
                    Аз си имам един куп акции по няколко броя....от Хранков насам....до КОРП и Енемона ...да зная какво ме чака ако не излеза навреме....
                    А ти да не мислиш че бичия маркет в Щатите е безкраен......
                    Характерно че дивидент не значи нищо за участниците а само за спекулантите ....при срив се губят дивидентите ти до края на века.... а може и акциите ти...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Ха..Хаа..Ами защо падат индексите , а не са вече 1000..Да не гледате някоя друга борса..Хайде бийте мечките, че само 116 090 е оборотеца..
                      Падат с оборот от ~100К на ден. Аз дивидента си го прибирам така или иначе. Мечият пазар едва ли ще напълно безкрен, не мислиш ли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Искам да видя как ще се отрази на БФБ-то, когато отрежат Тиквата и калинките му за еврозоната...
                        Това няма да стане, пожелай на сънародниците си друго отвратително нещо
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          разликата в доходността може да е 6-7 пъти, но разликата в риска е поне 15 пъти
                          При депозитите засега не правят увеличения на капитала

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            10 кинта обещетение
                            В Тикволандия(която е на първо място в света по смъртност) единственият шанс за хубав живот е... емиграцията(евакуацията).

                            Искам да видя как ще се отрази на БФБ-то, когато отрежат Тиквата и калинките му за еврозоната...
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Да им траснат една глоба от няколко милиона ,че да се стреснат.
                              10 кинта обещетение

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Ха..Хаа..Ами защо падат индексите , а не са вече 1000..Да не гледате някоя друга борса..Хайде бийте мечките, че само 116 090 е оборотеца..
                                Ъп 4000

                                Коментар

                                Working...
                                X