IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Ауууу..... гледам станало е 22-ри, а сега зацепих, че нямам мартеница !
    Я сега да видя ще се намерили някой ФБ приятел който да ми изпрати мартеница?

    Адресът ми е:
    Karaivanov Peter
    Nordstrasse 1
    09113 Chemnitz
    Deutschland

    Стига сте се бавили- пратете малко мартеници на ПЕКАта..
    Търговия с мартеници ли ще развиваш? Находчив спекулант!

    Коментар


    • Ауууу..... гледам станало е 22-ри, а сега зацепих, че нямам мартеница !
      Я сега да видя ще се намерили някой ФБ приятел който да ми изпрати мартеница?

      Адресът ми е:
      Karaivanov Peter
      Nordstrasse 1
      09113 Chemnitz
      Deutschland

      Стига сте се бавили- пратете малко мартеници на ПЕКАта..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

        Добро утро на всички! Кешът в Европа и САЩ е напечатан и скоро ще има бум! Прогнозите са едно, а реалността друго! Мистър Драги щрака принтера с евра с надеждата да вкара малко инфлация, но не му се получава и по моето скромно мнение това е така защото кинтите не отиват където трябва!!!
        Интересно тук даваш този факт, че има много ликвидност, което обикновено води до покачване на активите, а в последния пост говориш, че всичко си продал - даже шортиш .... би ли обяснил това противоречие?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

          Дълго мислих през последните 3-4 сесии и да споделя излизам от всичко!, в т.ч. и на вън. НЕ е препоръка, но:
          шорт съм на петрола 54.93, малко шорт ДАКС, имам опции call VIX @ 12.50, dont touch gold! its a shit , няма как да шортна BGX-а иначе ела да видиш
          Питай си брокера за BGX. Аз знам че мога.

          Коментар


          • Тук за 3 дена стана от "разпни го" до "осанна"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Пич, замисли се дали не си от оная порода играчи, дето мрънкат и отричат бичия тренд по целия му път и се решават да купуват току преди върха
              Дълго мислих през последните 3-4 сесии и да споделя излизам от всичко!, в т.ч. и на вън. НЕ е препоръка, но:
              шорт съм на петрола 54.93, малко шорт ДАКС, имам опции call VIX @ 12.50, dont touch gold! its a shit , няма как да шортна BGX-а иначе ела да видиш
              IM d best

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Експозицията ми в момента е 142%. Т.е. 42% заемен ресурс над собствения капитал.
                21% спрямо собствения капитал предполагам. Претеглено спрямо инвестирания пак е впечатляващо. Моята сметка към днес е +9% спрямо инвестирания капитал, но time weighted е даже повече, защото този месец вкарах нови 15% и то в позиция, която засега не ми се отблагодарява подобаващо, но пък имам надежди в нея занапред.
                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Красота! Портфейла на нов връх от нач. на годината - доходност +21,50%

                  Атака бикове!
                  псолютно! Удри мечката когато и където я завариш неадекватна!
                  В стил на нахакания бик в атака ще го обобщим така:
                  "Да набиеш рога на мечката - безценно.."
                  http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

                    Браво! Порадвай се на икселския файл и числото!
                    Дано портфолиото да ти е ДО около 50 хил. лв. и то в 3-4 позиции, че иначе ще го закъсаш!
                    Пич, замисли се дали не си от оная порода играчи, дето мрънкат и отричат бичия тренд по целия му път и се решават да купуват току преди върха

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                      Това, като отчетем левъриджа от репата, предполагам? Колко % левъридж? Защото иначе трябва да си някакъв магьосник. Не, че не е впечатляващо и така де, защото за да носиш този риск си иска здрави нерви.
                      Експозицията ми в момента е 142%. Т.е. 42% заемен ресурс над собствения капитал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        Някой от "големите инвеститори" на БФБ се беше наблъскал и тук:

                        Печалбата на HSBC за 2016 г. се е сринала с 62%
                        http://www.investor.bg/evropa/334/a/...a-s-62-234378/
                        Добро утро на всички! Кешът в Европа и САЩ е напечатан и скоро ще има бум! Прогнозите са едно, а реалността друго! Мистър Драги щрака принтера с евра с надеждата да вкара малко инфлация, но не му се получава и по моето скромно мнение това е така защото кинтите не отиват където трябва!!!
                        Last edited by buyvalue; 21.02.2017, 21:28.
                        IM d best

                        Коментар


                        • Някой от "големите инвеститори" на БФБ се беше наблъскал и тук:

                          Печалбата на HSBC за 2016 г. се е сринала с 62%
                          http://www.investor.bg/evropa/334/a/...a-s-62-234378/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Красота! Портфейла на нов връх от нач. на годината - доходност +21,50%

                            Атака бикове!
                            Браво! Порадвай се на икселския файл и числото!
                            Дано портфолиото да ти е ДО около 50 хил. лв. и то в 3-4 позиции, че иначе ще го закъсаш!
                            IM d best

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Красота! Портфейла на нов връх от нач. на годината - доходност +21,50%

                              Атака бикове!
                              Поздравления! Ако това е доходността ти от началото на годината - непълни два месеца - много е респектиращо!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Красота! Портфейла на нов връх от нач. на годината - доходност +21,50%

                                Атака бикове!
                                Това, като отчетем левъриджа от репата, предполагам? Колко % левъридж? Защото иначе трябва да си някакъв магьосник. Не, че не е впечатляващо и така де, защото за да носиш този риск си иска здрави нерви.
                                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X