IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледайте Положително на Живота ... миля, че имаме нов "връх" на Sofix
    Успех на всички търгуващи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Да , и стигнах до мнението , хем да си продадат скъпо някоя акция ,хем да да бъде м.мейкър на техните позиции а не на чуждите ПФ.....
      Ами тогава, защо се чудиш и питаш едно и също нещо месеци на ред, като имаш отговор за себе си ?

      Искаш да чуеш това което си мислеш ли ?
      Не те разбирам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

        А задавал ли си си въпроса защо Алианц и другите инвестираха във фонда ?
        Да , и стигнах до мнението , хем да си продадат скъпо някоя акция ,хем да да бъде м.мейкър на техните позиции а не на чуждите ПФ.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Има 200 начина да си удвоиш мангизите и без да се занимаваш с тия мошенгии акциите.
          И когато борсовиоте играчи го разберат конкуренцията ще е голяма,ще се борят за всеки
          инвестиран лев.Сега се ибават с инвеститорите.
          Сигурно... днес разбрах, че е са с един по малко ....
          Щото един познат ми каза, че щял да инвестира печалбата си от строителния си бизнес в акции , даже и в БГ ...вместо в нови проекти...
          Дори не съм му споменавал , че търгувам и колко съм напред ....
          Last edited by Protokol; 21.02.2017, 16:17.
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            МаИ е месеца на разпродажбите......на всички маркети ,по всички земни кЪлбета....
            Всеки с проблемите си ,но аз съм пълен с акции от по света и у нас ,ама ме дразни Софикс фонда с тази конспиративност.....
            Има ли Василев парички във фонда ..
            Защо има 15 човека а работата е за пет...
            Защо купува едни а не купува други...
            Какви са тия кухи сделки ...
            Още ли купува акции на ишлеме както обяви в началото...
            Дава ли акции под наем или късо.......
            И още куп други....
            А задавал ли си си въпроса защо Алианц и другите инвестираха във фонда ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Както казва др Монтев до средата на март аху ихи и април гадно тиху
              МаИ е месеца на разпродажбите......на всички маркети ,по всички земни кЪлбета....
              Всеки с проблемите си ,но аз съм пълен с акции от по света и у нас ,ама ме дразни Софикс фонда с тази конспиративност.....
              Има ли Василев парички във фонда ..
              Защо има 15 човека а работата е за пет...
              Защо купува едни а не купува други...
              Какви са тия кухи сделки ...
              Още ли купува акции на ишлеме както обяви в началото...
              Дава ли акции под наем или късо.......
              И още куп други....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Има 200 начина да си удвоиш мангизите и без да се занимаваш с тия мошенгии акциите.
                Мдааа, ама са трудоемки и скучни. А тук поне забава пада. Поне до големия срив.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Аз не продавач ... щото съм тъпо парче и не знам какво да правя кеша .,..
                  п.с. джобни имам достатъчно за 1-2 г харчлък ...
                  Има 200 начина да си удвоиш мангизите и без да се занимаваш с тия мошенгии акциите.
                  И когато борсовиоте играчи го разберат конкуренцията ще е голяма,ще се борят за всеки
                  инвестиран лев.Сега се ибават с инвеститорите.
                  Last edited by Grosss; 21.02.2017, 13:53.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

                    ха-ха-ха голям смях, стига сте писали бре хора, оставете фонда да се развива! След като не Ви харесва не инвестирай в него, а му продавай
                    Аз не продавач ... щото съм тъпо парче и не знам какво да правя кеша .,..
                    п.с. джобни имам достатъчно за 1-2 г харчлък ...
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Както казва др Монтев до средата на март аху ихи и април гадно тиху

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Бик в атака, просто спри да занимаваш форума със себе се..Знаеш ли колко много хора са продали и купили много повече акции от теб без да парадират и да се правят на велики..Ти не разбра ли, че инвестициите са сериозно нещо, а не ура - бура и празни приказки..Вместо да спамиш по цял ден по- добре чети, че доста пропуски и незнания имаш...Преди беше ъпър на биковете, когато имаше мечки , а сега си обратното..И все грешно и все с големи претенции..
                        Глупости на търкалета!
                        Първо - аз бях в бичия отбор в най-подходящото време. Бях оптимист, когато Софикс беше 300 пункта и дори по-ниско и останах такъв до Софикс 600. Второ - вярно, че съм допускал грешки, но това не е проблем, след като порфейла ми свети отвсякъде зелено. Трето - не се прави на голям тарикат, защото хората много добре помнят коментарите ти срещу мен, Батя и dddd.

                        Успех в търговията!
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          И каква е драмата - трябва да решат проста задача или/или ...... или чакат и се надяват или купуват по скъпо отколкото са продали
                          Няма драма в случая малцинствато ще спечели а мнозинството ще бъде с трите крака вътре,това е АВ на търговията.В тоя смисъл очаквам
                          Хима на 2.20 и всичко покрай него твърдо нагоре до Софикс 800.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            И каква е драмата - трябва да решат проста задача или/или ...... или чакат и се надяват или купуват по скъпо отколкото са продали
                            ха-ха-ха голям смях, стига сте писали бре хора, оставете фонда да се развива! След като не Ви харесва не инвестирай в него, а му продавай

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                              Ако се прегледа днес тази тема и на ЕТФ , може да се остане с впечатление, че много играчи губаят и са изнервени от това.

                              Вероятно нервите са от мечия капан, който накара много спекуланти да продават и сега са в цайтнот?
                              И каква е драмата - трябва да решат проста задача или/или ...... или чакат и се надяват или купуват по скъпо отколкото са продали
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                                Кире, на теб няма угодия бе, брат! Кажи какво да пиша, за да ви хареса? За вас няма значение дали съм бик или мечка, а е важно да има с кого да се заяждате.
                                Не си му брат след като му бъркаш в банковата сметка.

                                Коментар

                                Working...
                                X