IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    То хубаво, ама... Как да кажа, някак при Пееф не ми се инвестира. Трейса не може сам да избучи нагоре, трябва да се движи с пазара. Пазара е зле. Нещо стана с Хима. Доходността - нещото за което сме тук, спадна много. Останах тук с 10% от авоарите (именно в Трейс), даже не зная, защо се занимавам.
    Пазара е зле, защото най-големият участник е пас от много години, специално 2015 ги няма никакви - от къде ще докарат доходност се пита?
    Bulls on BSE

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Наричам го "бойкоборисовтренд".
      По всичко личи, че тренда продължава.
      За това и пренасочих инвестициите си.
      Ами той и тренда с актвите на Пенсионните продължава, те са длъжни да инвестират на БФБ, но не го правят и нямат доходност - и на тях ли Бойко им пречи?
      Bulls on BSE

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Според мен днес биковете май ще съборят оградата.При Трейса и Табаците здраво
        напъват с рогата.
        То хубаво, ама... Как да кажа, някак при Пееф не ми се инвестира. Трейса не може сам да избучи нагоре, трябва да се движи с пазара. Пазара е зле. Нещо стана с Хима. Доходността - нещото за което сме тук, спадна много. Останах тук с 10% от авоарите (именно в Трейс), даже не зная, защо се занимавам.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Наричам го "бойкоборисовтренд".
          По всичко личи, че тренда продължава.
          За това и пренасочих инвестициите си.
          Според мен днес биковете май ще съборят оградата.При Трейса и Табаците здраво
          напъват с рогата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
            Още два месеца и правим 2 години мечи пазар Може да се кандидатираме за гинес като най-дълго продължилия даунтренд
            Наричам го "бойкоборисовтренд".
            По всичко личи, че тренда продължава.
            За това и пренасочих инвестициите си.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Още два месеца и правим 2 години мечи пазар Може да се кандидатираме за гинес като най-дълго продължилия даунтренд
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Това баш си е елтосчето на годишна,вчера я гледах!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Когато решиш си добре дошъл.След годишния 2015 вече съм 100% спокоен за бъдещето на акцията. Вътрешното ми убеждение, е че са готово напълно за стрес тестовете. Даже много "по-могъщи" банки ударно правят в момента това, което "мажоретката" направи мноооого отдавна
                  Банките по света са много стресирани ,ще гледаме тази седмица....
                  А табаците ще рипнат ли или да те черпя утре в Гагарин ....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    ще взема да си купя от шефката ,мажоретка но в по късен план....нека минат тестовете....
                    Когато решиш си добре дошъл.След годишния 2015 вече съм 100% спокоен за бъдещето на акцията. Вътрешното ми убеждение, е че са готово напълно за стрес тестовете. Даже много "по-могъщи" банки ударно правят в момента това, което "мажоретката" направи мноооого отдавна
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • http://www.infostock.bg/infostock/ar...phicsNew/SOFIX

                      следва кота 480
                      Last edited by inta53; 31.01.2016, 22:44.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        И аз така.Особено от едната ми компания не само, че съм доволен а даже и много приятно изненадан
                        ще взема да си купя от шефката ,мажоретка но в по късен план....нека минат тестовете....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          аз съм доволен от отчетите на дружествата които ме интересуват и това ми е достатъчно. Накъде ще ходи пазара слабо ме интересува.
                          И аз така.Особено от едната ми компания не само, че съм доволен а даже и много приятно изненадан
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                            А аз се надявям DAX да ми донесе нови минимум 30% и през февруари. От месец насам съм на СFD и годишните очакания от БФБ ги отвях без усилия.
                            Жалко, че губих време в чакане от лятото насам.
                            Аз също чакам банките и други проблемни акции на ДАХ да реагират на горе ,но ..... а може и да не си сбъркал че сега влизаш или още чакаш.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Утре ще бъде важен ден за борсата ,особенно как се приемат годишните отчети при повечкото компании....
                              да се надяваме ,че преоценките в последния ден на януари ще качат ентусиазЪма и при новоизлезлите отчети....
                              А аз се надявям DAX да ми донесе нови минимум 30% и през февруари. От месец насам съм на СFD и годишните очакания от БФБ ги отвях без усилия.
                              Жалко, че губих време в чакане от лятото насам.

                              Коментар


                              • аз съм доволен от отчетите на дружествата които ме интересуват и това ми е достатъчно. Накъде ще ходи пазара слабо ме интересува.

                                Коментар

                                Working...
                                X