IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Електрически автомобили - как започват да влияят на пазарите

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

    Не, няма. Ще правя единствено, ако Матеев каже.
    Ти няма защото не можеш, иначе досега да си направил, да си показал, да си завършил микромодула...
    Абе резултата е известен от самото начало.

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Ми дай снимка на този прототип.
      Не, няма. Ще правя единствено, ако Матеев каже.

      Коментар


      • Днес, 16:27
        Този коментар от Имхотеп е изтрит от mibova
        Причина: Пишете по темата!

        Ма за вас, модераторите, няма ли празник днес?
        Ми оставете ни малко намира, аман!
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

          Принципите затова са принципи, защото, се отнасят до много, а не до единствена електрохимична система. Затова, може и да не ти харесва но...
          Предложих, за кой ли път, прототип. Не да се надвикваме, а да проверим на практика. Кое те притеснява? Щял съм да "измамя"? Затова и предлагам, на дело, от пластмаса и метал, да няма сръдни. За кой пореден път, и аз забравих вече.
          Ми дай снимка на този прототип.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Освен това, нека не забравяме че, по света, живеят много хора. Различни. И, за а тях, различни свойства и качества, са приоритетни. Затова, което не се харесва на Матеев, може пък, на половин Индия да се хареса а, значи, близо 200 милиона ел.мобили, да карат именно с такива (нека не забиваме отсега, точно какви) батерии...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА !!!!!

              Оловните акумулатори никога не са били и никога няма да станат алтернатива за електромобилите !!!
              Принципите затова са принципи, защото, се отнасят до много, а не до единствена електрохимична система. Затова, може и да не ти харесва но...
              Предложих, за кой ли път, прототип. Не да се надвикваме, а да проверим на практика. Кое те притеснява? Щял съм да "измамя"? Затова и предлагам, на дело, от пластмаса и метал, да няма сръдни. За кой пореден път, и аз забравих вече.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Принципите, които предлагам, са в пряка и непосредствена връзка с елекромобилите, т.к.повишават качествата на батериите.
                ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА !!!!!

                Оловните акумулатори никога не са били и никога няма да станат алтернатива за електромобилите !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev

                  Не по темата. Господа модератори - къде спите. Темата е за електрическите автомобили .....
                  Принципите, които предлагам, са в пряка и непосредствена връзка с елекромобилите, т.к.повишават качествата на батериите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА !!!

                    Некадърност, некомпетентност, Дънинг-Крюгер !!!
                    Ако видиш действащ прототип, ще продължиш ли да твърдиш същото?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Аааууу! Мъск направо ще те позлати!
                      Налэ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        В един съд с електролит, може да се напъхат много клетки, които, да работят НОМИНАЛНО, ВСЕ ЕДНО, СА ВСЯКА В ОТДЕЛЕН СЪД.
                        Хахахаха, това вече и Станислав Лем и братя Стругацки не могат го измислят

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          В един съд с електролит, може да се напъхат много клетки, които, да работят НОМИНАЛНО, ВСЕ ЕДНО, СА ВСЯКА В ОТДЕЛЕН СЪД.
                          ГЛУПОСТИ НА ТЪРКАЛЕТА !!!

                          Некадърност, некомпетентност, Дънинг-Крюгер !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            В един съд с електролит, може да се напъхат много клетки, които, да работят НОМИНАЛНО, ВСЕ ЕДНО, СА ВСЯКА В ОТДЕЛЕН СЪД.
                            Аааууу! Мъск направо ще те позлати!
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Много приказки с нула бита информация, при това приказките не са свързани с въпроса, който обсъждаме. Спри да се правиш на ни чул ни видял, и спри да се правиш, че си забравил за какво говорим.

                              Питам те отново и те моля да ми отговориш с една дума:

                              Продължаваш ли да твърдиш, че всички клетки в една батерия могат да работят в общ електролит?
                              В един съд с електролит, може да се напъхат много клетки, които, да работят НОМИНАЛНО, ВСЕ ЕДНО, СА ВСЯКА В ОТДЕЛЕН СЪД.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Добре ли прочете поста ми, преди да го изтрият? Активният материал по плочите, е зареден, по отношение на разноименните плочи. Металът на плочите, има някаква дебелина. Поле, което да движи заряди, надлъжно на капилярните отвори в плочите, няма, т.к. металът е по цялата дължина на отворите, и полето е екранирано. Зарядите по плочите, не се балтаят току-така, а са йони, наместили се в кристалните решетки по повърхността на активния материал. Надлъжно по дебелината на слоя електролит има, наистина. И поле, следствие на потенциалната разлика в заредената батерия има но, просто така, свободни заряди дори в електролита, са много редки а те, са , както знаем, една от причините за саморазряд. Пита се, кой да ги прекара (и защо) по път, в който, не съществува надлъжно електрическо поле? Повтаряме че, такова има между отделните електроди но, няма надлъжно през капилярния отвор в метала на плочата. Остават единствено случайните топлинни колебания и брауновото движение. Ама то рядко е само в една посока... Това е логиката. ВСЯКА плоча, освен крайните, е заредена от двете си страни но, не и относно себе си и т.н.
                                Много приказки с нула бита информация, при това приказките не са свързани с въпроса, който обсъждаме. Спри да се правиш на ни чул ни видял, и спри да се правиш, че си забравил за какво говорим.

                                Питам те отново и те моля да ми отговориш с една дума:

                                Продължаваш ли да твърдиш, че всички клетки в една батерия могат да работят в общ електролит?

                                Коментар

                                Working...
                                X