IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    И като се събудиш потен юргана паднал на земята ...Не мога да разбера що лъжете и се хвалите като там за местните сте измет по долна от всичко.
    Те затова си избиват комплексите в български форуми

    Коментар


    • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение
      Банките май послъгвали с лихвите???
      https://trud.bg/%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D...EX1_2RVublJPl0
      банките ще имат много сериозни проблеми тази и идната година.
      няма да минем без още увеличение на 'таксички', а тези с кредитите да му мислят.

      не е проблем, че основната лихва ще седи 0, ч еможе и -%.. проблемът е, че ще имат загуби от лоши кредити, които трябва да наваксат , защото в даден момент ще им се наложи да увеличават капитал...нещо, което видяхме с ПИБ с какви схеми се случи. Никой в момента няма свободни пари за това та ще прехвърлят проблема на болната глава на здравата (тези, които чинно си плащат кредити).

      вероятно първо ще ударят потребителските и крартите, но те не са хич малко особено в условията на кризата доста хора се накълваха, за да изкарат годината.
      Last edited by bertram; 26.03.2021, 10:49.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Живея в студио близо до НДК, когато съм в София (по няколко дни месечно). Сървъри там няма, само идея беше да се складира там част от техниката, понеже в офиса няма място. Самото студио го плаща фирмата ми, защото често имаме и гости, които не искат да са по хотели. Бившият ми шеф, сега съдружник, също го ползва когато е в София.

        Нещо нередно да виждаш?
        На мен ми трябва голям апартамент и то за времето след като спра да работя активно. Едва ли ще е идните 5 години. Сега защо да наемам каквото и да било? За какво ми е?
        И за какво ти е тоя голям апартамент след като си сам????????Студиото ти е напълно достатъчно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

          същия ЪП като в София тук ме хвана , и аз трябва да почерпя - народа се изнася от града. Може да се преместя във физически 120 м2 нещо както 300-400 м2 в България
          И като се събудиш потен юргана паднал на земята ...Не мога да разбера що лъжете и се хвалите като там за местните сте измет по долна от всичко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            Разправат у мюних наемите яко ъп, ти как го виждаш/усещаш? ...
            същия ЪП като в София тук ме хвана , и аз трябва да почерпя - народа се изнася от града. Може да се преместя във физически 120 м2 нещо както 300-400 м2 в България

            Коментар


            • Банките май послъгвали с лихвите???
              https://trud.bg/%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D...EX1_2RVublJPl0

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Мани тоа не му стигат парите едно хубаво жилище да си наеме ми споделя децката со сървърите. Иначе е мелеонер на приказки, лепат му се каки нонстоп. Кат се замисла те и каките сигур от сарвъро ги вади
                Живея в студио близо до НДК, когато съм в София (по няколко дни месечно). Сървъри там няма, само идея беше да се складира там част от техниката, понеже в офиса няма място. Самото студио го плаща фирмата ми, защото често имаме и гости, които не искат да са по хотели. Бившият ми шеф, сега съдружник, също го ползва когато е в София.

                Нещо нередно да виждаш?
                На мен ми трябва голям апартамент и то за времето след като спра да работя активно. Едва ли ще е идните 5 години. Сега защо да наемам каквото и да било? За какво ми е?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Попе, тия лихви в България няма да ги доживеем за съжаление, тук под 2.7 гпр няма
                  В договорите за заем на нашите банки няма отрицателни величини. Всичко под 0 е равно на 0 + надбавка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Жонка фантазиите са хубаво нещо.С доход 30000 кинта да твърдиш че ти е скъпо някак си намирисва на лъжа.Твърдиш че България е кочина а търсиш да се набуташ за 500000 в най голямата кочина.Някакво раздвоение ли имаш но определено се забелязва някаква лудост у тебе...Вземи реши накрая какво искаш и къде и го направи...
                    Скъпо е, да. Дори за такива доходи е скъпо. А сам разбираш, че в Света Троица няма как да се забия.
                    Това е прогнозен доход, но може би ще го достигна при добри резултати. Поне такива са индикациите ако гледам 2020. До средата на 2020 бях на заплата и получавах половината от това.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

                      O Бони? Гледам върви бизнеса и се къса , народа купува от по света и увас. Във всеки сайт пише какво поскъпване . Няма ли да почерпиш ? Хахахахаха
                      Разправат у мюних наемите яко ъп, ти как го виждаш/усещаш? Черпнята от баба ти Меркел да си я дириш, може и от арабелата хазяин. Да разкажеш после колко ти е било вкусно...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Жонка фантазиите са хубаво нещо.С доход 30000 кинта да твърдиш че ти е скъпо някак си намирисва на лъжа.Твърдиш че България е кочина а търсиш да се набуташ за 500000 в най голямата кочина.Някакво раздвоение ли имаш но определено се забелязва някаква лудост у тебе...Вземи реши накрая какво искаш и къде и го направи...
                        Мани тоа не му стигат парите едно хубаво жилище да си наеме ми споделя децката со сървърите. Иначе е мелеонер на приказки, лепат му се каки нонстоп. Кат се замисла те и каките сигур от сарвъро ги вади

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Тези 500к в момента ми носят по 1к дневно. 5-стайния ще го захлупя тогава, когато всичко иде в киреча. Ще идват да ми се молят разни собственици да им купя ненужния кофтор. Само че и цената ще бъде наполовина.
                          Жонка фантазиите са хубаво нещо.С доход 30000 кинта да твърдиш че ти е скъпо някак си намирисва на лъжа.Твърдиш че България е кочина а търсиш да се набуташ за 500000 в най голямата кочина.Някакво раздвоение ли имаш но определено се забелязва някаква лудост у тебе...Вземи реши накрая какво искаш и къде и го направи...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Тези 500к в момента ми носят по 1к дневно. 5-стайния ще го захлупя тогава, когато всичко иде в киреча. Ще идват да ми се молят разни собственици да им купя ненужния кофтор. Само че и цената ще бъде наполовина.
                            Имаш страхотен полет на въображението и мечтите синко.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Тези 500к в момента ми носят по 1к дневно. 5-стайния ще го захлупя тогава, когато всичко иде в киреча. Ще идват да ми се молят разни собственици да им купя ненужния кофтор. Само че и цената ще бъде наполовина.
                              Всичко ще иде в киреча, само твоя бизнес ще процъфти? Хитро си го измислил.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                                жони, синко,

                                Я ся пак ни кажи как си приготвил 500К за кофтор в кочината на Европа, че да ти се порадваме. Доверения адвокат няма ли да захлупипи пак един 5-стаен у Вазов докато ти правиш бизнес в Африка?
                                Тези 500к в момента ми носят по 1к дневно. 5-стайния ще го захлупя тогава, когато всичко иде в киреча. Ще идват да ми се молят разни собственици да им купя ненужния кофтор. Само че и цената ще бъде наполовина.

                                Коментар

                                Working...
                                X