IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

    Лифт на Априлци ще има, независимо ти какво мислиш по въпроса. Хората го искат, а и е нужен малко повече туристопоток, та да живне градчето. Не може 30 години някакви си комуняги да спират развитието.
    Искат кебапчиите и кръчмарите. Тези, които наистина обичат града и природата, не искат тоталното осиране от пришълци, което е неизбежно ако се осъществи тази глупост.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Питай го. Скаран съм с него заради едни имоти покрай лифта (или безумните му планове за такъв).
      А иначе баща ми умира да разговаря с такива самохвалковци, които само повтарят като папагали колко лоши били ДС-рите, без да имат и най-малка идея. По-добре си говори с него за тракийски гробници, много е запален по темата, ще имаш повече шанс да го предразположиш.
      Лифт на Априлци ще има, независимо ти какво мислиш по въпроса. Хората го искат, а и е нужен малко повече туристопоток, та да живне градчето. Не може 30 години някакви си комуняги да спират развитието.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

        Ще си поприказвам с баща ти и ще разберем истината. Като за начало ще попитам кмета на Априлци за някои неща.
        Питай го. Скаран съм с него заради едни имоти покрай лифта (или безумните му планове за такъв).
        А иначе баща ми умира да разговаря с такива самохвалковци, които само повтарят като папагали колко лоши били ДС-рите, без да имат и най-малка идея. По-добре си говори с него за тракийски гробници, много е запален по темата, ще имаш повече шанс да го предразположиш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          То образованието в швабско е безплатно, а животът беше (и все още е) супер евтин. Разходите съм си ги плащал сам, с работа. Родителите ми бяха против и бяхме дълги години скарани с тях, не са ми дали и стотинка, даже не дойдоха да ме изпратят, първото ми пътуване беше с Юнион Ивкони. Отидох със съвсем малко спестявания, които признавам съм ги получавал от баща ми като ученик. Но на втората година му ги броих обратно до стотинка. И оттогава нямам финансови взаимоотношения с тях. В момента майка ми е на рехабилитация в Германия и поемам всички разходи.

          Проектът се окенза заради БГ работниците и пак заради баща ми, който ми заби нож в гърба. Оказа се, че няма необходимия персонал - всичко некадърно. Нямам нищо общо с това, радвам се че се махнахме от БГ, в момента има още 6 човека само останали.

          Друго да те интересува?
          Ще си поприказвам с баща ти и ще разберем истината. Като за начало ще попитам кмета на Априлци за някои неща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Аз също имам неща за които не предполагаш и в БГ и в чужбина. Но да предположим, че нямам нищо.

            Айде остави имотите, ами кажи кой ти плати образованието в швабско? Ще премълчиш нали?
            То образованието в швабско е безплатно, а животът беше (и все още е) супер евтин. Разходите съм си ги плащал сам, с работа. Родителите ми бяха против и бяхме дълги години скарани с тях, не са ми дали и стотинка, даже не дойдоха да ме изпратят, първото ми пътуване беше с Юнион Ивкони. Отидох със съвсем малко спестявания, които признавам съм ги получавал от баща ми като ученик. Но на втората година му ги броих обратно до стотинка. И оттогава нямам финансови взаимоотношения с тях. В момента майка ми е на рехабилитация в Германия и поемам всички разходи.

            Проектът се окенза заради БГ работниците и пак заради баща ми, който ми заби нож в гърба. Оказа се, че няма необходимия персонал - всичко некадърно. Нямам нищо общо с това, радвам се че се махнахме от БГ, в момента има още 6 човека само останали.

            Друго да те интересува?
            Last edited by ejonny2376; 24.08.2023, 18:13.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Имам неща, за които и не предполагаш и ако ги кажа тук наистина няма да ти издържи сърцето и ще се пръснеш от злоба.
              Но да приемем, че нямам нищо. Ти кажи какво имаш, ти! Искам да чуя!
              Аз също имам неща за които не предполагаш и в БГ и в чужбина. Но да предположим, че нямам нищо.

              Айде остави имотите, ами поне кажи кой ти плати образованието в швабско? Ще премълчиш нали?

              Last edited by X_Y; 24.08.2023, 18:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                хахаха, добре. Остави зазидания, ти какво имаш освен дедовия плевник у Априлци и надеждата да наследиш бащиния кофтор? Оставаш вечен гастаро-наемател.
                Имам неща, за които и не предполагаш и ако ги кажа тук наистина няма да ти издържи сърцето и ще се пръснеш от злоба.
                Но да приемем, че нямам нищо. Ти кажи какво имаш, ти! Искам да чуя!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Добре бе, какви са ти имотите, изброй да те видим?
                  Една къща във Фиш-Фиш на стойност половин панел в Слатина, която не е и на твое име даже.
                  Една полусрутена купчина тухли в Банско, дето не става за нищо.
                  Друго? Май не.

                  Ами той Кавръчето тотално те е минал по имоти. Тя къщата в Карлово повече струва от всичко твое накуп.
                  Ти именно затова злобееш, понеже нямаш нищичко ти самият.
                  хахаха, добре. Остави зазидания, Лорда вчера му каза какво го чака, ти какво имаш освен дедовия плевник у Априлци и надеждата да наследиш бащиния кофтор? Оставаш вечен гастаро-наемател.
                  Last edited by два_таралежа; 24.08.2023, 17:44.

                  Коментар


                  • https://fakti.bg/imoti/808343-nai-do...esticionna-cel
                    Най-доброто време да се купува имот с инвестиционна цел

                    Не само за Испания е най-доброто време, за БГ важи същото, защото и тук наемите се покачиха и още доста ще се покачват.


                    Коментар




                    • Добре бе, какви са ти имотите, изброй да те видим?
                      Една къща във Фиш-Фиш на стойност половин панел в Слатина, която не е и на твое име даже.
                      Една полусрутена купчина тухли в Банско, дето не става за нищо.
                      Друго? Май не.

                      Ами той Кавръчето тотално те е минал по имоти. Тя къщата в Карлово повече струва от всичко твое накуп.
                      Ти именно затова злобееш, понеже нямаш нищичко ти самият.
                      Last edited by X_Y; 24.08.2023, 17:50.

                      Коментар


                      • https://fakti.bg/imoti/808345-tuk-im...rekordnite-250

                        и тук ще поскъпнат с толкова

                        Коментар


                        • https://fakti.bg/imoti/808346-tuk-ce...lishtata-padat

                          Спад! Спад Спад!

                          И при този спад има гастарбайтери които не могат да си позволят да купят.

                          Жалко, жалко, жалко!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                            Точно така! Това е разумният начин да се съхрани и увеличи богатството. Всичко е преходно - тухлата е доживот

                            Успех с покупката! И аз съм Вълчо!!!
                            на колко евро отдаваш в А3
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Днес стоим си Левчо, Песимиста и аз и качваме ли качваме фейк обяви за да повдигнем средната цена. И ето успяхме: средната цена премина границата 1900.

                              https://m.imot.bg/results?rub=1&type...build=2&sort=1

                              Амаа… септември още не е започнал!
                              Септември - 2000.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivanvg93 Разгледай мнение

                                Да, 40кв дневни, 20-25 спални, 5-8 бани. За продажба в момента най-евтиният 2-стаен с ПМ е 320К евро, а 3-стайните варират от 500К - 800К, зависи колко е натупан. Аз моите ги купих директно от инвеститора на 1500 евра през 2020-та, което тогава ми се видя нечовешки скъпо. А се е оказало без пари
                                И аз когато купих гаража със статут на магазин за 34К€ ме взеха за откачил. Яд ме е че не купих и съседния, по-голям 30 кв.м за 43К€ беше обявен. Гараж с поизгнила дървена врата с метален обков. И пред него и място за собствено паркиране. Замина, разбира се. И един последен малко след това замина на 60К€. И оттогава подобни неща не се продават изобщо в топ център.
                                Last edited by два_таралежа; 24.08.2023, 16:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X