IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

    Да бе и аз имам една банкерка сега и се обадих да я питам дали е вярно това. Каза че не е вярно. Ковида избил всички ипотекари. И тя сега е тежко болна от ковид и ми вика спешно да ходя да я интубирам с голямата тръба.
    майка ти знае ли какви глупости пишеш от децката, докато тя се грижи за прехраната ти?
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

      Да бе и аз имам една банкерка сега и се обадих да я питам дали е вярно това. Каза че не е вярно. Ковида избил всички ипотекари. И тя сега е тежко болна от ковид и ми вика спешно да ходя да я интубирам с голямата тръба.
      aз пък да видиш ти -
      имам три банкерки
      и трите ми казаха че банкерката на
      панелообитател 13 е стажантка и под
      'много имоти ' разбирала един два панелни коптора
      на седмица
      като неговия

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Какви пристъпи на ярост??? Само смях будите. А, че и аз съм брокер....това е най-големия виц. Не гледам въобще двустайни в центъра, а и въобще в София. Вчера банкерка от ПИБ само каза цитирам "много имоти се купуват". Тя е извън София само да ти кажа, представям си какво мазало е тук, ама ти си вервай за 30 купувача, даже ако ще те успокои, редуцирай ги до трима
        Да бе и аз имам една банкерка сега и се обадих да я питам дали е вярно това. Каза че не е вярно. Ковида избил всички ипотекари. И тя сега е тежко болна от ковид и ми вика спешно да ходя да я интубирам с голямата тръба.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Тук съм и продължавам да го твърдя. Трябва да има слепи хора за да не го виждат това. Всичко хубаво и интересно или го няма или цените му вече са космически като онзи с/у Градската градина на 4000 кв.м. Това не ми харесва, но е факт и винаги е било така, а цените още не са стигнали върха какво остава за намаление на цените.
          Дърче, ти онова в Градина някога виждала ли си го изобщо на свободния пазар? Обяснявал съм подробно защо такъв имот по принцип не се пуска на свободния пазар, ти тогава замълча нещо и не коментира. Не си ли съгласна че поне 50 партийци и роднини са казали НЕ преди да се появи това през брокер? През брокер пазарува само простолюдието и то най-простите селяндъри. Мислиш ли че съседите в тази сграда не са направили всичко възможно преди да се натресат на брокер който да им доведе сега една провинциална мафиотска откачалка там и прави зеле в бидони.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Какви пристъпи на ярост??? Само смях будите. А, че и аз съм брокер....това е най-големия виц. Не гледам въобще двустайни в центъра, а и въобще в София. Вчера банкерка от ПИБ само каза цитирам "много имоти се купуват". Тя е извън София само да ти кажа, представям си какво мазало е тук, ама ти си вервай за 30 купувача, даже ако ще те успокои, редуцирай ги до трима
            току се буташ във В група
            никой теб не те е определил за брокер
            то и за там трябва минимум ум

            ти си обикновенна спамеща машинописка
            на заплащане
            КЪМ
            брокерите
            и така над 13 години

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Чувам, че по Linkedin златотърсачки търсят богати ИТ-та.
              От 10, 9 не ги отразяват въобще, няма време за глупости. Отговарят разни зевзеци, предимно млади ентусиазирани момчета, и водят безсмислени размени на съобщения. Отсрещната страна е свикнала. Всеки гледа да изкърти някой лев. FYI, да не оставате с грешни впечатления.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Къде е кака Дури дето вика че всичкото хубав имот ще изчезне от пазара.
                Па то 50% повече ИСКАТ ДА СЕ ОТТЪРВАТ ОТ НЕНУЖНИЯ ИМОТ, щот никви пари не носи.
                Не искам и да поглеждам при наемите как са сигурно 2 пъти повече мераклииите да си намерят мющирия ДА ПЛАЩА.
                Тук съм и продължавам да го твърдя. Трябва да има слепи хора за да не го виждат това. Всичко хубаво и интересно или го няма или цените му вече са космически като онзи с/у Градската градина на 4000 кв.м. Това не ми харесва, но е факт и винаги е било така, а цените още не са стигнали върха какво остава за намаление на цените.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  Това може да мине и за обществено полезна дейност, за среща-две ще превъзпита доста златотърсачки
                  не само ще ги превъзпита, но и ще ги обърне в многодетни майки.

                  евго, за снимката си сложи едни очила с дебели рамки и пиши, че взимаш 5 цифри.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    След поредната безсънна брокерска нощ на пристъпи на ярост сега точно ти да даваш съвети за психично здраве, моля ти се. 30 човека са остнали с интерес изобщо за ТОП двустаен до НДК, в парка, на цена над 2К. Инвентара виждал ли си го изобщо? 1400 апарта стоят и чакат тия 30 човека да дадът кеш. Айде да кажем, че на са 30 а 300. Кога ще стане? Реално са 10 и те ще се откажат скоро. Ковида ще изсели 20К допълнително които още не са се появили на пазара. Без да навлизам в другите теми, проиграй го само това две стъпки напред...


                    Къде е кака Дури дето вика че всичкото хубав имот ще изчезне от пазара.
                    Па то 50% повече ИСКАТ ДА СЕ ОТТЪРВАТ ОТ НЕНУЖНИЯ ИМОТ, щот никви пари не носи.
                    Не искам и да поглеждам при наемите как са сигурно 2 пъти повече мераклииите да си намерят мющирия ДА ПЛАЩА.
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                      След поредната безсънна брокерска нощ на пристъпи на ярост сега точно ти да даваш съвети за психично здраве, моля ти се. 30 човека са остнали с интерес изобщо за ТОП двустаен до НДК, в парка, на цена над 2К. Инвентара виждал ли си го изобщо? 1400 апарта стоят и чакат тия 30 човека да дадът кеш. Айде да кажем, че на са 30 а 300. Кога ще стане? Реално са 10 и те ще се откажат скоро. Ковида ще изсели 20К допълнително които още не са се появили на пазара. Без да навлизам в другите теми, проиграй го само това две стъпки напред...


                      Какви пристъпи на ярост??? Само смях будите. А, че и аз съм брокер....това е най-големия виц. Не гледам въобще двустайни в центъра, а и въобще в София. Вчера банкерка от ПИБ само каза цитирам "много имоти се купуват". Тя е извън София само да ти кажа, представям си какво мазало е тук, ама ти си вервай за 30 купувача, даже ако ще те успокои, редуцирай ги до трима

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        отварях един ИТ профил там и ги чакай на гюме.
                        Това може да мине и за обществено полезна дейност, за среща-две ще превъзпита доста златотърсачки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Чувам, че по Linkedin златотърсачки търсят богати ИТ-та.
                          отваряй един ИТ профил там и ги чакай на гюме.
                          Last edited by ratten; 22.04.2021, 11:28.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL

                            +1
                            Хубавото е, че 15 години пишат едни и същи глупости, които никога не се случват. Само докарват ментални проблеми....да не говорим за такива ловяшки роми като ортодоксалния с тежка параноя и биполярно на куп
                            След поредната безсънна брокерска нощ на пристъпи на ярост сега точно ти да даваш съвети за психично здраве, моля ти се. 30 човека са остнали с интерес изобщо за ТОП двустаен до НДК, в парка, на цена над 2К. Инвентара виждал ли си го изобщо? 1400 апарта стоят и чакат тия 30 човека да дадът кеш. Айде да кажем, че на са 30 а 300. Кога ще стане? Реално са 10 и те ще се откажат скоро. Ковида ще изсели 20К допълнително които още не са се появили на пазара. Без да навлизам в другите теми, проиграй го само това две стъпки напред...


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              На 25 айти взема 1500 най много.Приказките по форуми и софри са едно реалността друго.моля ви не пишете на ангро
                              адаш, да не слагаме кол-центровете към IT сферата - IT му викат на сичко, дето се занимава с компоти, опс - компютри май беха, ама там са си едно стотина специалности, като ги разпределиш и по домейни става мазало.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Много са странни днешните ИТ-та. Блъскат кодове като отговори на литературен въпрос. Навремето не можеше да напишеш и ред без да знаеш какво се случва на хардуерно ниво. С парите едва поддържах стария си Голф и блъсках глицерин, за да не му замръзне ключалката. Днес изобщо не знаят как работят компютрите, но влизат и разбиват защити като ликвидатори на ТКЗС-та. Всичко е библиотечни функции след въвеждането на обектно ориентираните езици и само вкарват съответните параметри. Един Кеш не знаят как е структуриран и как работи, но иначе виртуозно оперират с него. Познанието е как да въртиш кирката, но не и как да си я направиш. Сечивата на труда са Ноу-Хау. От гледна точка на разделението на труда това е ефективно, но познанието ти е в толкоз тесни граници, че клони към епсилон. И за този епсилон вземаш едни големи кинти по силата на епистемиологичната конюнктура. Ако ги попиташ за ниво на Ферми, ще ти кажат, че не са земеделци.
                                +1

                                Много от тези ИТ-та са на ниво "Петкан".

                                Навремето, като кандидатствах, аз решавах много задачите по математика (имах 5.93 в УНСС), можеха да ме приемат информатика във ФМИ и днес щях и аз да кодирам.

                                Обаче избрах икономическа специалност, защото нямах компютър до началото на 1998 и имах много бегла представа. Първи курс за малко да ми пишат 4 по информатика (заради една тъпа преподавателка по упражнения), но в крайна сметка ми писаха 5 (на лесен изпит).

                                Чувам, че по Linkedin златотърсачки търсят богати ИТ-та.

                                Коментар

                                Working...
                                X