IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bbd Разгледай мнение

    Интересно ми е да чуя аргументите на фон дер Лайнеристите по отношение на 5-те възлови отметки , които си отбелязал/а
    Аз мисля че всичко е вярно написано и за пръв път не лъжеш .
    А как лъжеше в Ковид темата
    Аз ще се включа за петата отметка "руската армия е непобедима и всемогъща".

    Руската армия е втората най-силна.. в Украйна

    Много са добри в кражбите на тенджери и чорапи, но не впечатляват в друго отношение

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
      Путлерист като всяко ченгеджийско отроче. Споко, няма да спре нито БАСФ нито химическата промишленост нито фармацията в Германия. Просто всичко ще поскъпне - торове, стомана, лекарства, храни, месо, тухли, АПАРТАМЕНТИ. Е, твоите акции ще продължават да поевтиняват, досега 20%, до година още толкоз. Пардон, ще се продават на все "по-изгодни" нива и ти с радост ще "допълваш", "осредняваш", но в никакъв случай не губиш
      Енергия, химия,торове, храни, метали - всичко такова в Русия е и ще е евтино. Това е глобална конкурентноспособност! Русия ще почне да превзема пазарите на БАСФ и сие. Санкциите няма да помогнат на Европата, а ще я фалират.
      Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
        Ще излезете наяве всички путлеристи. Слуховете за смъртта на ЕС са силно преувеличени, както казва Марк Твен. По скоро рашките ще фалират, Европа може да спре газовите централи, да пусне временно въглищните и да отложи спирането на ядрените. А къде ще иде руският газ, по какви тръби? Путлер капут.
        Злобата те заслепява. Не виждаш! Ще се спънеш, ще паднеш, ще се пребиеш.
        Ако още не сте изядени от световната финансова олигархия – просто още не ви е дошъл редът.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

          Напротив, дискусия с путлеристите не може да бъде качествена в един инвеститорски форум !
          Нищо излишно не виждам и ако мислиш ,че е апартамент бъркаш много
          В изредените стоки от БОНИ
          Просто всичко ще поскъпне - торове, стомана, лекарства, храни, месо, тухли, АПАРТАМЕНТИ....
          без последната, всички подлежат на текущо производство, включващо новите цени на суровините и покачването е обусловено от неизбежното търсене, поради жизнена необходимост, а не задоволяване на по-високи лични критерии за удобство

          п.п. Путлерист е политическа категория, не икономическа ...просто, не е създавал икономическа доктрина, която някой да следва

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Хехе, това ли е най-умното, което успя да измислиш? Бравос.
            Сам потвърждаваш думите ми - човек който е способен да напише подобно нещо едва ли има и бегла представа от тематиката.
            Не ве нямам, ако имах нямаше да съм на +800% в бтк и +300% в туула за 2 год.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Обясни ми при свиваща се парична маса и облигации с 5%+ доходност кой е луд да купува имоти с отрицателна такава! Особено старото строителство, завършено до средата на 2021г, което не се влияе по никакъв начин от цените на труда, на материалите и.т.н.
              За пореден път - нямате аргументи. Глупостта на българите да купуват на всяка цена надценени кофтори ви помогна през последните 3-4 години. Нека видим сега кое ще ви помогне. Картите се раздадоха наново.
              Например, аз няма да купувам облигации, акции и подобни. Нямам нищо против да купя НИ
              Така съм правила през последните 30 г. и съм много доволна от резултата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                Ще добавиш ли към този ти списък и
                руското гориво за АЕЦ-а?
                С тунелно мислене и агресивно говорене нещата не стават по-розови
                Може, но ще извадя американското такова

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                  Обясни ми при свиваща се парична маса и облигации с 5%+ доходност кой е луд да купува имоти с отрицателна такава! Особено старото строителство, завършено до средата на 2021г, което не се влияе по никакъв начин от цените на труда, на материалите и.т.н.
                  Абе, човек... що се хáбиш да пишеш на хора с липса на елементарни иконом. познания!

                  Пий си питието като мене и само гледай мача!

                  Виж че и алтъните вече са със 150$ под върха, а имаше хора влизаха с двата крака при 2000 $ / тройунция.
                  p.s.
                  Все някой трябва да плати сметката на големите играчи и това обикновено са най-инертните елементи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    "Безценните" и "необорими" аргументи на путлеристите са:
                    - "еврогейски съюз"
                    - "либерасти"
                    - без руски газ Европейската индустрия загива
                    - без руски нефт и газ България загива
                    - руската армия е непобедима и всемогъща
                    Интересно ми е да чуя аргументите на фон дер Лайнеристите по отношение на 5-те възлови отметки , които си отбелязал/а
                    Аз мисля че всичко е вярно написано и за пръв път не лъжеш .
                    А как лъжеше в Ковид темата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                      Ще добавиш ли към този ти списък и
                      руското гориво за АЕЦ-а?
                      С тунелно мислене и агресивно говорене нещата не стават по-розови
                      Абе, спирайте всичко и да се връщаме в 18 век.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Напротив, дискусия с путлеристите не може да бъде качествена в един инвеститорски форум !
                        Нищо излишно не виждам и ако мислиш ,че е апартамент бъркаш много
                        Обясни ми при свиваща се парична маса и облигации с 5%+ доходност кой е луд да купува имоти с отрицателна такава! Особено старото строителство, завършено до средата на 2021г, което не се влияе по никакъв начин от цените на труда, на материалите и.т.н.
                        За пореден път - нямате аргументи. Глупостта на българите да купуват на всяка цена надценени кофтори ви помогна през последните 3-4 години. Нека видим сега кое ще ви помогне. Картите се раздадоха наново.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                          "Безценните" и "необорими" аргументи на путлеристите са:
                          - "еврогейски съюз"
                          - "либерасти"
                          - без руски газ Европейската индустрия загива
                          - без руски нефт и газ България загива
                          - руската армия е непобедима и всемогъща
                          Ще добавиш ли към този ти списък и
                          руското гориво за АЕЦ-а?
                          С тунелно мислене и агресивно говорене нещата не стават по-розови

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Напротив, дискусия с путлеристите не може да бъде качествена в един инвеститорски форум !
                            Нищо излишно не виждам и ако мислиш ,че е апартамент бъркаш много
                            "Безценните" и "необорими" аргументи на путлеристите са:
                            - "еврогейски съюз"
                            - "либерасти"
                            - без руски газ Европейската индустрия загива
                            - без руски нефт и газ България загива
                            - руската армия е непобедима и всемогъща

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                              Акцентирането дали някой е Путлерист или фон дер Лайенирист не спомага с нищо за качествена дискусия.

                              От веригата на изредени стоки има един излишен елемент и като човек с икономическо образование/мислене в тази парадигма, още по-лесно ще го откриеш
                              Напротив, дискусия с путлеристите не може да бъде качествена в един инвеститорски форум !
                              Нищо излишно не виждам и ако мислиш ,че е апартамент бъркаш много

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                                Путлерист като всяко ченгеджийско отроче. Споко, няма да спре нито БАСФ нито химическата промишленост нито фармацията в Германия.

                                Просто всичко ще поскъпне - торове, стомана, лекарства, храни, месо, тухли, АПАРТАМЕНТИ....
                                Акцентирането дали някой е Путлерист или фон дер Лайенирист не спомага с нищо за качествена дискусия.

                                От веригата на изредени стоки има един излишен елемент и като човек с икономическо образование/мислене в тази парадигма, още по-лесно ще го откриеш

                                Коментар

                                Working...
                                X