IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    В нашия блок аз съм и домоуправите, и касиер, обаче за 10 години само веднъж имах готина съседка в блока. Обаче пусто жената все вкъщи, та не става, а аз не ходя да съборам по апартаментите - дал съм им сметка, а който иска, може и лично да ми ги донесе. Та с блоковото еване няма да стане при мен - иначе дядо ми, светла му памет, беше голяма терца и все от блока си ги хващае (живееше в едно 18 етажно ЕПК) - помня последното му гадже, 50-годишна следователка, а той беше почти на 80 тогава Обаче галантен и винаги ги черпеше с домашна ракия, лично производство. Та наздраве!
    начи деда ти голем пич. той в това големо епк и на тия години, доде ги изреди ....и ги забрави. и може да ги почва отначало.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

      на другото събрание във входа ще предложа да сменим баба касиерка.
      то сега, след тоя случай да го е страх човек да иде една такса да плати...
      В нашия блок аз съм и домоуправите, и касиер, обаче за 10 години само веднъж имах готина съседка в блока. Обаче пусто жената все вкъщи, та не става, а аз не ходя да съборам по апартаментите - дал съм им сметка, а който иска, може и лично да ми ги донесе. Та с блоковото еване няма да стане при мен - иначе дядо ми, светла му памет, беше голяма терца и все от блока си ги хващае (живееше в едно 18 етажно ЕПК) - помня последното му гадже, 50-годишна следователка, а той беше почти на 80 тогава Обаче галантен и винаги ги черпеше с домашна ракия, лично производство. Та наздраве!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Кво сте го емнали Евго бе, ми мое да не го е кефила нещо точно в този момент - аз съм отказвал на гола жена, щото не ми хареса интимното ѝ окосмяване (харесвам ги чистички и без никакви косми), кво, на всяка ли да се хвърлям? Имах и един друг случай, в който нарочно свалях една, щото ме прецака с приятелката си, която ме кефеше - ми стигнахме пак до събличане и ѝ казах, че си имам приятелка и не съм такъв, извинявам се и т.н. Ситуации най-различни - както казва един приятел - много шамари съм ял, ама и много съм евал. сега се сещам за една такава, като на Евго - отваря ми, а ние слабо се познаваме - питам я дали е сама, съотвено ми казва, че е сама. като я награбих, чудесна работа стана. После ми вика - ма ти откъде беше сигурен, че ще ти пусна. Ми не бих сигурен, отговарям, ма в най-лошият случай щях да изям един шамар, а ти си заслужаваш и цял въргал, а не само един шамар. Стана ѝ хубаво на момичето и ... пак ми пусна

        Весели истории, ма остарявам вече, но пък аналите помнят, както казват историците
        Наздраве!
        Според мен, нищо ти няма, готин пич с опит и знаеш какво да говориш,


        Наскоро гледах интервю с Рон Мос (играеше Рич Форестър) и почти не е мръднал от 1992 г. (когато пуснаха въпросния сериал в България), поддържа се, не яде много и се боядисва, И изглеждаше много добре.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          това е гениална идея за наемодателките, че и наемателите
          на другото събрание във входа ще предложа да сменим баба касиерка.
          то сега, след тоя случай да го е страх човек да иде една такса да плати...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

            в тоя вход съм сигурен, че просрочия няма.
            това е гениална идея за наемодателките, че и наемателите
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Не пиши нищо. Може на лично.

              Ще ти разкажа какъв е случая.

              Момичето е хубаво, от провинцията, живее с приятелката си там, а приятелката е лоша, тип мутреса и командва малката и малката й е като икономка и я слуша за всичко. И й слугува. И двете нямат официални мъже. Дъртата със сигурност бръмчи.

              Отделно малката понякога ме подминава и не иска да ги говори с мен. Нямаше как да й се нахвърля, нямах и кондоми,

              Не даваше знак, че иска да ми се отдаде.
              Да ми се отдаде вика ....хахаххаха ще се пръсна от смях .... фащай я за ушите и нея и оная другата и ги пляскай и двете на почивки бе бастун !!!

              Коментар


              • Кво сте го емнали Евго бе, ми мое да не го е кефила нещо точно в този момент - аз съм отказвал на гола жена, щото не ми хареса интимното ѝ окосмяване (харесвам ги чистички и без никакви косми), кво, на всяка ли да се хвърлям? Имах и един друг случай, в който нарочно свалях една, щото ме прецака с приятелката си, която ме кефеше - ми стигнахме пак до събличане и ѝ казах, че си имам приятелка и не съм такъв, извинявам се и т.н. Ситуации най-различни - както казва един приятел - много шамари съм ял, ама и много съм евал. сега се сещам за една такава, като на Евго - отваря ми, а ние слабо се познаваме - питам я дали е сама, съотвено ми казва, че е сама. като я награбих, чудесна работа стана. После ми вика - ма ти откъде беше сигурен, че ще ти пусна. Ми не бих сигурен, отговарям, ма в най-лошият случай щях да изям един шамар, а ти си заслужаваш и цял въргал, а не само един шамар. Стана ѝ хубаво на момичето и ... пак ми пусна

                Весели истории, ма остарявам вече, но пък аналите помнят, както казват историците
                Наздраве!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение

                  А знаеш ли колко ще ти е гадно,след като минат тези 40 години и тя ти каже ,че много ти е била навита,ама ти си бил много захлюпен?
                  OK. Имаш право. Ще взема мерки,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    А знаеш ли колко е гадно да се изложиш и после да живееш с този човек в един блок 40 г.

                    Защото и аз и тя сме правили ремонти и сме обзавеждали с цел дългосрочно ползване.
                    А знаеш ли колко ще ти е гадно,след като минат тези 40 години и тя ти каже ,че много ти е била навита,ама ти си бил много захлюпен?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                      То това не е само с днешните жени, от вечни времена си е било така, кога ли не е било? Ама мъжете да не са по-добри, че се занимават с такива жени?
                      Кумеца ми беше имал случай, отива да плаща на домоуправителя нещо, обаче него го нямало и жена му го награбила. И докато му прави свирка мъжа и звъни по ... телефона, тя спира, провежда разговора и пак продължава.
                      А кумецът готин ли е като визия?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение


                        Евго,ма много си срамежлив и комплексиран! Не знаеш ли,че срам п**ка не е*е,а дъжд кола не мие?Не знаеш ли,
                        че не срамно да ти откажат,а е срамно да не си поискаш?
                        А знаеш ли колко е гадно да се изложиш и после да живееш с този човек в един блок 40 г.

                        Защото и аз и тя сме правили ремонти и сме обзавеждали с цел дългосрочно ползване.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                          Момчета щом не ви кефи темата и нещо ви дразни да я затворя и ликвидирам ??
                          Не и преди да си опрайл амстердамката

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                            То това не е само с днешните жени, от вечни времена си е било така, кога ли не е било? Ама мъжете да не са по-добри, че се занимават с такива жени?
                            Кумеца ми беше имал случай, отива да плаща на домоуправителя нещо, обаче него го нямало и жена му го награбила. И докато му прави свирка мъжа и звъни по ... телефона, тя спира, провежда разговора и пак продължава.
                            в тоя вход съм сигурен, че просрочия няма.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Тя, между другото, ме харесва.

                              На едно общо събрание един чичо ме коментира пред нея "Сигурно вземаш 3-4К лв и за това не правиш проблем за парите за общите части". И тя го чу. Отделно веднъж се разминахме и ми се усмихна хубаво.

                              От друга страна е трудна топка, от тези готините мадами, които са готови за чужденец или голям директор.

                              Евго,ма много си срамежлив и комплексиран! Не знаеш ли,че срам п**ка не е*е,а дъжд кола не мие?Не знаеш ли,
                              че не срамно да ти откажат,а е срамно да не си поискаш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                                Момчета щом не ви кефи темата и нещо ви дразни да я затворя и ликвидирам ??
                                не.
                                ще пишеш за тези, които ги кефи.

                                Коментар

                                Working...
                                X