IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Касата на външната врата здрава ли е? Щото лирическият герой не си поплюва
    Не знаех .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Интересно !
      В името ми има и съгласие и покана
      Какво ли би ми обяснил героят ?
      Касата на външната врата здрава ли е? Щото лирическият герой не си поплюва

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Интересно !
        В името ми има и съгласие и покана
        Какво ли би ми обяснил героят ?
        Помъчих се да отгатна името ти, но всичко което успях е Йесплийз. Да не се засегнеш нещо.
        Иначе името сигурно си говори. Веднъж с една жена бяхме на природа. Видяхме мъжки фазан. Тя каза "Много е красив... всъщност всички мъжки са красиви"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Я, беж да почерпиш в кръчмата! Тук е нещо така неудобно за фусти и кринолини.
          В кръчмата е още по . Зема да разбутам инвентара с кринолина , минавайки и да наруша спокойствието и кефа на пиянките ... Непростимо !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

            Аз пък се сещам за една пиеса, която съм гледал.Главната героиня се казваше Неда. Сещате се, Не Да. Търсеше любовта и др. такива. И там един от героите и обясни, че една жена не може да е Не. Затова обръщенията са Ма-Дам, Же-На. Интересна пиеса беше.
            Интересно !
            В името ми има и съгласие и покана
            Какво ли би ми обяснил героят ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
              Ха, здравей Лелче, твоите думи ме подсетиха за една новела на Колдуел - Jenny by nature , на български заглавието беше преведено "Джени, жена по природа". Наздраве и хубава вечер.
              Click image for larger version

Name:	файл (1).jpg
Views:	1
Size:	5.0 КБ
ID:	3587220 Наздраве , дедо ! И хубава вечер !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                Ха, здравей Лелче, твоите думи ме подсетиха за една новела на Колдуел - Jenny by nature , на български заглавието беше преведено "Джени, жена по природа". Наздраве и хубава вечер.
                Аз пък се сещам за една пиеса, която съм гледал.Главната героиня се казваше Неда. Сещате се, Не Да. Търсеше любовта и др. такива. И там един от героите и обясни, че една жена не може да е Не. Затова обръщенията са Ма-Дам, Же-На. Интересна пиеса беше.

                Коментар


                • Една позната на моя позната се казва Анджелика Джиброва. Омъжва се за мъж с фамилия Ракаджиев и сега се именува Анджелика Джиброва/тире/Ракаджиева.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    Жени , ще е някоя многопластова , весела , красавица , събирателен образ на всички . Включително и нуждаещите се от свирка и свещ , химери

                    И на мен , ще е интересно есето . Приятел , го презентира . Моля
                    Надявам се да не нарушавам правилата в мъжката бърлога с мимолетното ми присъствие и странният ми интерес .
                    Я, беж да почерпиш в кръчмата! Тук е нещо така неудобно за фусти и кринолини.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Жени , ще е някоя многопластова , весела , красавица , събирателен образ на всички . Включително и нуждаещите се от свирка и свещ , химери
                      .....................................
                      Ха, здравей Лелче, твоите думи ме подсетиха за една новела на Колдуел - Jenny by nature , на български заглавието беше преведено "Джени, жена по природа". Наздраве и хубава вечер.
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Жени , ще е някоя многопластова , весела , красавица , събирателен образ на всички . Включително и нуждаещите се от свирка и свещ , химери

                        И на мен , ще е интересно есето . Приятел , го презентира . Моля
                        Надявам се да не нарушавам правилата в мъжката бърлога с мимолетното ми присъствие и странният ми интерес .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Ъ-ъъъ... коя е Жени?
                          Тази въпрос го зададох вече, но не ми отговориха. И сега я търся тая Жени със свещ и свирка за кучета.

                          Коментар


                          • Ъ-ъъъ... коя е Жени?
                            Last edited by Ender; 23.04.2020, 21:23.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                              Само ще ви кажа, че на жените им се иска точно толкова много, колкото и на мъжете. Иска им се дори и повече, отколкото на мъжете. Сексуалните им фантазии са много по-големи, отколкото при мъжете. И всяка една тяхна усмивка или поглед към някой мъж вътрешно те си го представят как им го нанизва и дори се подмокрят.

                              И една препоръка към младежите, която на мене нямаше кой да ми я даде, когато бях млад. Та ако ви се прииска и предложите на някоя готина мацка, и тя каже НЕ или ви забие шамар, можете да бъдете абсолютно сигурни, че цялото и вътрешно същество крещи Да, Да, Да !!!

                              В такива случаи най-голямата грешка е да си тръгнете обиден....................
                              Това едната страна на нещата ,
                              но жените също така не обичат и навлеци и прекалено много да им се влиза в личното пространство.
                              По скоро трябва да излъчваш увереност и да уцелиш момента за действие.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                                Колеги,
                                с мерак отворих темата, защото модераторите все ни триеха коментарите, когато ставаше дума за жени и свалки в другите теми.
                                Исках да споделя с вас, непознатите, моя опит, наблюдения и философски разсъждения за дълбоката изначална същност и природа на жената.
                                Но в българските форуми нещо не се получава качествен диалог и дискусия. Все има някакво заяждане. Лични нападки. Капка завист, щипка злоба, кило подиграфки, но това мен не ме кефи. Затова преставам да пиша в създадената от мен тема. Ако й е писано от съдбата тя ще се развива, ако не - ще потъне в небитието и всеобщата забрава.
                                Поздрави на всички
                                ай стига с тия номера!
                                аз чакам есето от 19 часа.... а ти, "поздрави на всички"!?
                                така е по форумите, свиквай и ако това те уплаши, начи съм се излъгал много за тебе.
                                ей на, всеки взе да се отпуска и да допринася за темата.
                                пий още една ракия и кажи, ти как излизаш от положение, като има убава булка а нема 'резервативи

                                Коментар

                                Working...
                                X