IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
    Евго ми напомня на един мой приятел Х. Та той винаги има проблем с жените- я не му връзват, я го използват, я изобщо не му обръщат внимание. Той самия има следните проблеми- наднормено тегло, стиснат е и има майка и сестра, които го подтискат от малък. Първото е поправимо, второто по-скоро не, а последното е за мен всъщност дълбоката причина за неуспеха му с жените- веднъж смята, че не заслужава по-добро отношение и втори път изпитва омраза. Та моя най-топъл приятелски съвет към Евго е да се обърне към психолог, с когото да работят по темата. Не е срамно! Аз също съм се обръщал веднъж в съзнателния ми живот към такъв в момент на голяма дупка, а след това започна нестихващ възход- събрах се с любовта на живота ми, преместих се от Варна в София, намерих си по-добре платена работа, сгодих се съвсем наскоро и тн. Не казвам, че непременно ще се случи същото с теб, но си струва да опиташ! Човек трябва да намери първо вътрешния си мир и после да се опитва да го декорира с външния свят.
    Много интересно. Без да навлизам в личното ти пространство какво точно промени психологът? Начинът ти на мислене? Конкретни постулати за това да трябва да се случват нещата?
    Last edited by Arana; 11.06.2023, 16:00.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      трябва само да и напомниш, че "при мирко всички свършват"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

        Защо се дърпаш, един истински мъж трябва да бъде винаги джентълмен.
        Тук говорим за сериозна връзка, не за чук чук чао.Обвързан съм с две малки деца,устроил съм се в градът,в който живея,така че шансът да си оставя семейството и да се преместя в друг град заради друга жена е нулев.И ако след време го направя, то ще търся някоя млада жена без деца, която да роди мои деца.Аз не съм от тия,които ще се оставят на течението и да търся спокойствие вместо страст.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          С мен няма да я огрее,щото не ми е в таргет групата, но светът е голям и спасение дебне отвсякъде.
          Защо се дърпаш, един истински мъж трябва да бъде винаги джентълмен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            При мъжете е пропуснат бутонът за хранене
            Тук вече се скарахме. И този бутон за мъжете е при жените. При мъжете има само един бутон - за пневматиката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              трябва само да и напомниш, че "при мирко всички свършват"
              Свършват добре или свършват зле?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                Евго ми напомня на един мой приятел Х. Та той винаги има проблем с жените- я не му връзват, я го използват, я изобщо не му обръщат внимание. Той самия има следните проблеми- наднормено тегло, стиснат е и има майка и сестра, които го подтискат от малък. Първото е поправимо, второто по-скоро не, а последното е за мен всъщност дълбоката причина за неуспеха му с жените- веднъж смята, че не заслужава по-добро отношение и втори път изпитва омраза. Та моя най-топъл приятелски съвет към Евго е да се обърне към психолог, с когото да работят по темата. Не е срамно! Аз също съм се обръщал веднъж в съзнателния ми живот към такъв в момент на голяма дупка, а след това започна нестихващ възход- събрах се с любовта на живота ми, преместих се от Варна в София, намерих си по-добре платена работа, сгодих се съвсем наскоро и тн. Не казвам, че непременно ще се случи същото с теб, но си струва да опиташ! Човек трябва да намери първо вътрешния си мир и после да се опитва да го декорира с външния свят.
                Почти всеки има такива познати, където нещата все не се получават. Отдавам го на факта, че мъжете са фокусирани върху резултата, а жените върху самия процес на достигането му. В случая тези мъже не искат да правят промени и да положат усилия в т.нар. "процес" и от там куца резултата.

                Ако знаеш колко трудно ми беше да обясня на един приятел закоравял програмист, че не е важно какво имаш и можеш, а как ще го представиш. С изключителни усилия съм успявал да го убедя, че опаковката в 21в. е много по-важна от съдържанието за да омотае някоя. Имаше някакво изкривяване при него в което делеше мъжете на доходи. И ако жената на конкретен индивид с доходи по-ниски от него беше красива, той считаше, че заслужава по-хубава от нея! Говорим за мъж на почти 40г.

                Между другото, смятам, че Евго страда от подобен синдром, но не се сравнява с мъжете на база доход, а по външен вид. За това нон-стоп оглежда другите мъже. Както викаха Съни и Ендера, тука само от темата има материал за мнооого дисертации.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  С мен няма да я огрее,щото не ми е в таргет групата, но светът е голям и спасение дебне отвсякъде.
                  тая стратегия е доказана
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    трябва само да и напомниш, че "при мирко всички свършват"
                    С мен няма да я огрее,щото не ми е в таргет групата, но светът е голям и спасение дебне отвсякъде.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      За теб съм сигурен ,че си мечташ за мъж,на когото да се подчиниш изцяло и да изпълняваш всичките му желания.
                      Омръзнало ти е да се бориш с целият свят и търсиш силни мъжки ръце,в които да се отпуснеш и почувстваш истинска жена.
                      трябва само да и напомниш, че "при мирко всички свършват"
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Евго ми напомня на един мой приятел Х. Та той винаги има проблем с жените- я не му връзват, я го използват, я изобщо не му обръщат внимание. Той самия има следните проблеми- наднормено тегло, стиснат е и има майка и сестра, които го подтискат от малък. Първото е поправимо, второто по-скоро не, а последното е за мен всъщност дълбоката причина за неуспеха му с жените- веднъж смята, че не заслужава по-добро отношение и втори път изпитва омраза. Та моя най-топъл приятелски съвет към Евго е да се обърне към психолог, с когото да работят по темата. Не е срамно! Аз също съм се обръщал веднъж в съзнателния ми живот към такъв в момент на голяма дупка, а след това започна нестихващ възход- събрах се с любовта на живота ми, преместих се от Варна в София, намерих си по-добре платена работа, сгодих се съвсем наскоро и тн. Не казвам, че непременно ще се случи същото с теб, но си струва да опиташ! Човек трябва да намери първо вътрешния си мир и после да се опитва да го декорира с външния свят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          При мъжете е пропуснат бутонът за хранене
                          За теб съм сигурен ,че си мечташ за мъж,на когото да се подчиниш изцяло и да изпълняваш всичките му желания.
                          Омръзнало ти е да се бориш с целият свят и търсиш силни мъжки ръце,в които да се отпуснеш и почувстваш истинска жена.
                          Last edited by mirodes; 11.06.2023, 14:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Не са чак толкова сложни жените.
                            При мъжете е пропуснат бутонът за хранене

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                              Всичко, обяснено в една картинка:

                              [ATTACH=CONFIG]n4075943[/ATTACH]
                              Не са чак толкова сложни жените.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Ай, ай, денят продължава да бъде все така обещаващ.

                                Подлагай всяка твоя мисъл на съмнение!
                                Има по-привлекателен начини, за да "убием" времето, както и множество различни начини, за да се превърне в обещаващ нашият ден...

                                Коментар

                                Working...
                                X