IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Неделчо Ямбол, нерде Стамбул!? Какво пречи на една жена са прави кариера, са инвестира, да се интересува от типично мъжки теми и в същото време да е жена та дрънка!?
    Ами това е типично женско мислене-жените харесвате такива качества в мъжете и си мислите, че и мъжете харесваме такива качества в жените. Да,ама не.Обратното също е вярно -някои мъже си мислят,че те като харесват скромни,кротки и добри жени,то и жените харесват такива мъже.Противоположностите се привличат.На един мъж не му е нужна жена кариеристка,нито пък на жената скромен мъж.
    Наскоро стана ясно,че жената на бившият бразилски футболист Кака го е напуснала,щото е прекалено добър. Евала на жената, че е казала истината. Не знам дали има мъж, който би напуснал някоя жена, щото е прекалено добра.Има естествено и мъже, които напускат добрите си жени, ама причините са други.
    Last edited by mirodes; 16.04.2024, 16:11.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Неделчо Ямбол, нерде Стамбул!? Какво пречи на една жена са прави кариера, са инвестира, да се интересува от типично мъжки теми и в същото време да е жена та дрънка!?
      в моите представи
      жена та скърца
      бие с много
      жена та дрънка

      забрави наздраве
      или щото мирко е на режим
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Да бе.Та на теб цялото ти поведение е като на мъж-изградила си кариера, правиш инвестиции,спориш с мъжете във форума не по женски теми. Казваш,че жената трябва да доминира във връзката.
        Нерде Ямбол, нерде Стамбул!? Какво пречи на една жена са прави кариера, са инвестира, да се интересува от типично мъжки теми и в същото време да е жена та дрънка!?
        Наздраве!
        Last edited by tnm; 16.04.2024, 15:43.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Да бе.Та на теб цялото ти поведение е като на мъж-изградила си кариера, правиш инвестиции,спориш с мъжете във форума не по женски теми. Казваш,че жената трябва да доминира във връзката.
          може само с теб да се държи така
          аз нямам забележки
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

            Кой се е отказал?! Аз не съм
            Да бе.Та на теб цялото ти поведение е като на мъж-изградила си кариера, правиш инвестиции,спориш с мъжете във форума не по женски теми. Казваш,че жената трябва да доминира във връзката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

              Кой се е отказал?! Аз не съм
              не съм чул/видял ни една ЖЕНА да протестира срещу равенство на половете.
              Значи мълчаливо сте се съгласили или отказали от женствеността.
              Няма как да ви мине номера хем така хем онака
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Ами стигнахме,щото всичко се изврати.Жените станаха мъже(което между другото мен идеално ме устройва),мъжете се феминизираха.Изкуството се изроди.
                Простите феминистки го сътвориха това, ама истинските жени (като Моника Белучи напр.) не са доволни от тоя факт.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                  Преди около 13 - 14 години Ево Моралес си го каза - всичко идва от хормоните, които блъскат в пилешкото.

                  Те му се смяха на човека, но той си го каза. Ядем боклуци.
                  Че се ядат боклуци е вярно.Ама нашите предци са яли и по-големи боклуци, ама мъжът си е бил мъж,жената жена.Всичко идва от либерастите,които искат да разрушат обществото.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение


                    сами сте си виновни женорята. Отказахте се от женствеността, от слабия пол. Искахте равноправие, еманципация - ползите малко, борбата за място под слънцето още по жестока
                    Кой се е отказал?! Аз не съм

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ами стигнахме,щото всичко се изврати.Жените станаха мъже(което между другото мен идеално ме устройва),мъжете се феминизираха.Изкуството се изроди.
                      Преди около 13 - 14 години Ево Моралес си го каза - всичко идва от хормоните, които блъскат в пилешкото.

                      Те му се смяха на човека, но той си го каза. Ядем боклуци.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Остави,че откакто станах само месояден самолета все е нагоре и жената не може да ми смогне.Ако и да гоня 50-е години.
                        Демек вече не ядеш спанак?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Ами стигнахме,щото всичко се изврати.Жените станаха мъже(което между другото мен идеално ме устройва),мъжете се феминизираха.Изкуството се изроди.


                          В блока ми има две семейства, където жената кара колата, а мъжът е под чехъл.

                          Дори вчера видях по-готината двойка да се прибира вкъщи и жената да кара.

                          А по-смотаната двойка ги коментират, че вече не пъшкат. Обаче мъжът е путьо и я слуша и си живеят добре.


                          Интересно е, че в БГ ако един мъж е на 20+, рядко му се получават нещата. Въпреки че е младичък и с висок тестостерон, жените много не му пускат, искат пари и материални неща. И хорат взеха да се женят на 35 г. и дори на 40+.


                          Аз също търся от години, както добре знаете.

                          Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                            Уви това си е тенденция навсякъде. Заради няколко капки катран няма да се отказваме от качеството.

                            Затова нашият век съм го кръстила “пластмасов”. Оня ден гледам в мрежите се върти клипче показващо постиженията на живописта в ренесанса и нон сенсът на “модерното изкуство”. Клипчето завършваше с отворен въпрос към публиката: как от творба като Давид на Микеланджело или която и да е творба на Вермеер стигаме до ред поставени една върху друга пластмасови кофи за боклук, наречени “модерно изкуство”?

                            Същата работа и с музиката: как от “Лунната Соната” на Бетовен стигнагме до клипчето постнато по-долу ?
                            Ами стигнахме,щото всичко се изврати.Жените станаха мъже(което между другото мен идеално ме устройва),мъжете се феминизираха.Изкуството се изроди.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                              Ботич и Мирчо са друга квалификационна група .

                              Ти кажи да се притесняваме ли днеска от международното положение, че като те дъмне утре некой дрон - край с имотите. И не визирам дронът без глава на Дронамикс.

                              Аз съм обезпокоена. И притеснена.
                              Остави,че откакто станах само месояден самолета все е нагоре и жената не може да ми смогне.Ако и да гоня 50-е години.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                                Уви това си е тенденция навсякъде. Заради няколко капки катран няма да се отказваме от качеството.

                                Затова нашият век съм го кръстила “пластмасов”. Оня ден гледам в мрежите се върти клипче показващо постиженията на живописта в ренесанса и нон сенсът на “модерното изкуство”. Клипчето завършваше с отворен въпрос към публиката: как от творба като Давид на Микеланджело или която и да е творба на Вермеер стигаме до ред поставени една върху друга пластмасови кофи за боклук, наречени “модерно изкуство”?

                                Същата работа и с музиката: как от “Лунната Соната” на Бетовен стигнагме до клипчето постнато по-долу ?

                                сами сте си виновни женорята. Отказахте се от женствеността, от слабия пол. Искахте равноправие, еманципация - ползите малко, борбата за място под слънцето още по жестока
                                Last edited by X_Y; 15.04.2024, 14:00.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X