IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    Ботич и Мирчо са друга квалификационна група .

    Ти кажи да се притесняваме ли днеска от международното положение, че като те дъмне утре некой дрон - край с имотите. И не визирам дронът без глава на Дронамикс.

    Аз съм обезпокоена. И притеснена.
    Имаш само 20 дена до 3-та световна според едни анализатори.
    Нямаш време до август. За великден най-късно . После се не знае
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      нарочно го казваш това
      за да ревнуват ботчо и мирко
      Ботич и Мирчо са друга квалификационна група .

      Ти кажи да се притесняваме ли днеска от международното положение, че като те дъмне утре некой дрон - край с имотите. И не визирам дронът без глава на Дронамикс.

      Аз съм обезпокоена. И притеснена.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        нарочно го казваш това
        за да ревнуват ботчо и мирко
        жената има мнооо входове, аз нямам претенции как ще си ги връткаме
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

          Това ще го избистрим през август ако случайно съвпаднем и двамата в София. Ти изчислявай какви са вероятностите .
          нарочно го казваш това
          за да ревнуват ботчо и мирко
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Коя е перлената ракийка? От едни и същи джанки става една и съща ракия. Всички идиоти във властта са проекция на самите нас. Аз ракия не купувам, правя си я от каквото има по двора. И съм много доволен от това, което ми се открива след употребата й.
            Това ще го избистрим през август ако случайно съвпаднем и двамата в София. Ти изчислявай какви са вероятностите .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

              Затуй от Диогеново време все такъв ни късметът … със съдържанието на парламентарните дестилати и дестилации - една млада перлена ракийка с гърло на нерфертити блесна и взеха, че счупиха стъкленицата …
              Коя е перлената ракийка? От едни и същи джанки става една и съща ракия. Всички идиоти във властта са проекция на самите нас. Аз ракия не купувам, правя си я от каквото има по двора. И съм много доволен от това, което ми се открива след употребата й.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                не могат, пинокчо
                термично обработени са

                а дестилата, най-вероятно е изобретен по нашите земи
                като средство за борба с реалността
                векове по-късно "развитият" свят успя да създаде аналог - очилата за вр
                Нали знаеш какво е казал Хемигуей за дестилата - "Реалността е илюзия, породена от липсата на алкохол". Айнщан пък е казал, че времето е илюзия. Изглежда всичко зависи от това - кой колко носи. Така че, дестилатът не е средство за борба с реалността, а начин да заживееш в нея. Трезвият свят е доста абсурден.
                Last edited by pinoccio; 13.04.2024, 06:47.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Не знам колко е разумно същество, след като седи отвън и не влезне в парламента да изяде кюфтетата на депутатите.
                  Изглежда дестилатът е съществувал по диогеново време, защото Диоген е търсел човека в бъчвата. Била е празна, ракията била свършила.
                  Затуй от Диогеново време все такъв ни късметът … със съдържанието на парламентарните дестилати и дестилации - една млада перлена ракийка с гърло на нерфертити блесна и взеха, че счупиха стъкленицата …

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Не знам колко е разумно същество, след като седи отвън и не влезне в парламента да изяде кюфтетата на депутатите.
                    Изглежда дестилатът е съществувал по диогеново време, защото Диоген е търсел човека в бъчвата. Била е празна, ракията била свършила.
                    не могат, пинокчо
                    термично обработени са

                    а дестилата, най-вероятно е изобретен по нашите земи
                    като средство за борба с реалността
                    векове по-късно "развитият" свят успя да създаде аналог - очилата за вр
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      мисля да го свържа с това, че пак той се явява разумно същество

                      диоген, трябва да е ползвал факла за да пали свещта
                      добре, че по него време не е бил открит дестилата и препека
                      Не знам колко е разумно същество, след като седи отвън и не влезне в парламента да изяде кюфтетата на депутатите.
                      Изглежда дестилатът е съществувал по диогеново време, защото Диоген е търсел човека в бъчвата. Била е празна, ракията била свършила.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                        Стига да растат по дърветата. В природата няма кебапчета. Човекът е единственият представител на животинския свят, който си прави барбекю. Прометей е открил огъня, за да може Диоген да намери човека. Човекът, обаче, го издебнал и хвърлил факлата му върху пържолите.
                        мисля да го свържа с това, че пак той се явява разумно същество

                        диоген, трябва да е ползвал факла за да пали свещта
                        добре, че по него време не е бил открит дестилата и препека
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          пинокчо, ама и кебапчетата ли сурови?
                          Стига да растат по дърветата. В природата няма кебапчета. Човекът е единственият представител на животинския свят, който си прави барбекю. Прометей е открил огъня, за да може Диоген да намери човека. Човекът, обаче, го издебнал и хвърлил факлата му върху пържолите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                            Как кой, Джокович го казва, аз да не му нося ракетата. Ти чувал ли си за хранителна левкоцитоза - организмът активира имунната система при хранене, сякаш го напада луда крава? Затова взимат кръв на гладно. Ако си суровоядец, нямаш този проблем. Това е само един малък щрих. Има интересни неща на този свят, които са доста любопитни.
                            пинокчо, ама и кебапчетата ли сурови?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Кой ти каза,че Джокович е веган?Напротив-напълно е изключил глутена от менюто си.А той се съдържа в хляб и тестените изделия като цяло.
                              Но нямам намерение да дискутирам тоя въпрос. Отговорих щото ме попитаха.Иначе акъл не давам на никого.
                              Как кой, Джокович го казва, аз да не му нося ракетата. Ти чувал ли си за хранителна левкоцитоза - организмът активира имунната система при хранене, сякаш го напада луда крава? Затова взимат кръв на гладно. Ако си суровоядец, нямаш този проблем. Това е само един малък щрих. Има интересни неща на този свят, които са доста любопитни.
                              Last edited by pinoccio; 12.04.2024, 21:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Изглежда нямаш никаква представа от здравословно хранене. Човек е най-здрав, когато не яде. Цитираш Хипократ и мааш свинско с праз, защото прави бузите червени. Джокович е веган и е най-старият Номер Едно в историята на тениса, гони 40 и играе с внуците на световния тенис. Дали не те интригува този факт? Ти на 40 вече си се надвесил над трапа и тук се притеснихме. Жив и здрав да си.
                                Кой ти каза,че Джокович е веган?Напротив-напълно е изключил глутена от менюто си.А той се съдържа в хляб и тестените изделия като цяло.
                                Но нямам намерение да дискутирам тоя въпрос. Отговорих щото ме попитаха.Иначе акъл не давам на никого.

                                Коментар

                                Working...
                                X