IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    Възможно е. Всичко е възможно
    много си приличат
    и аз ги бъркам
    дори не знам как спорят, като си приличат толкова
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Неувереност е да не си сложиш профилна снимка.Или поне в гръб като моята. Та да имат представа хората с кого разговарят.
      Ето ти ме определи като трътлест и плешив като ми видя снимката.Не бих казал, че съм трътлест,но щом така смяташ ок.Не се срамувам от това как изглеждам.А пък най-малко имам вина заради ръста си и плешивостта си.
      аз отдавна я карам да качи една снимка по бельо
      ако иска може и в гръб
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

        Пак грешка. С Кондора се караме обикновено. На тема трейдинг. Можеш да питаш по-старите участници.
        То тези теми, вече не са актуални, в този форум.
        Пробвай безпристрастно, да оцениш нещата. И ще видиш, колко грешиш. Иска ти се всички балкански субекти да са Ганя, но отдавна не са.
        П.П. Ника ми е поне от 15 години, и не е сменян.
        Възможно е. Всичко е възможно
        Last edited by Selena2024; Вчера, 20:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Евго си е с 18г ИДЕАЛИСТИЧНО мислене.
          Чака принцесата сама да му пристане без да си мръдне пръста, да я отведе в мухлясалата панелка, да и направи 2-3 чаавета и живели щастливо 100 години.
          Абе живота е сурав и курав. Ебеш и живееш с коят можеш - стара, млада, с деца, без и си живееш живота БЕЗ ДА ИМАШ ПРЕТЕНЦИИ.
          Живееш живота - САМОДОСТАТЪЧЕН СИ СИ, задоволяваш се с МАЛКО. Никога не ти трябва повече от 1, единствено за деца може да направиш компромис, ама едно мъжко и едно женско са напълно достатъчни да ти побелеят косите
          OK

          Ти успя ли да си направиш довършителните ремонти на къщата?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

            Привет, Кондорини! Вясвай се и тук чат пат
            Пак грешка. С Кондора се караме обикновено. На тема трейдинг. Можеш да питаш по-старите участници.
            То тези теми, вече не са актуални, в този форум.
            Пробвай безпристрастно, да оцениш нещата. И ще видиш, колко грешиш. Иска ти се всички балкански субекти да са Ганя, но отдавна не са.
            П.П. Ника ми е поне от 15 години, и не е сменян.
            Last edited by SKP; Вчера, 20:34.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SKP Разгледай мнение

              Предубедена си. Съответно НЕбезпристрастна.
              Привет, Кондорини! Вясвай се и тук чат пат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Не си млада и постоянно избиваш комплекси тук.
                Сериозно си заблуден. Тук съм най-вече заради връзката с родината. Ако така ти е по-удобно така си мисли. Този привидно безобиден форум и тази привидно лека тема е източник на добра информация.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                  Погледнато безпристрастно - ти също не си млад и избиваш комплекси тук, но всички ти разказват живота си и дават съвети... Това помага ли ти?
                  Евго си е с 18г ИДЕАЛИСТИЧНО мислене.
                  Чака принцесата сама да му пристане без да си мръдне пръста, да я отведе в мухлясалата панелка, да и направи 2-3 чаавета и живели щастливо 100 години.
                  Абе живота е сурав и курав. Ебеш и живееш с коят можеш - стара, млада, с деца, без и си живееш живота БЕЗ ДА ИМАШ ПРЕТЕНЦИИ.
                  Живееш живота - САМОДОСТАТЪЧЕН СИ СИ, задоволяваш се с МАЛКО. Никога не ти трябва повече от 1, единствено за деца може да направиш компромис, ама едно мъжко и едно женско са напълно достатъчни да ти побелеят косите
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                    Мдам развеждам ги после разни такива опищяват орталъка.
                    При положение, че почти всеки втори брак завършва с развод,не виждам нещо по-необичайно в такива разводи.
                    На теб основната ти грешка, или по-скоро го правиш нарочно,е че винаги обобщаваш.А хората са различни.Много различни характери.И не може всички да се сложат в един кюп.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      е кво толкова ще му вземе. 180лв за месечна издръжка. Естествено без брак или с предбрачен договор ако е много напориста бръмчалката.
                      Как така ще се оставиш една 20-25г пикла да ти съсипе живота.

                      Що така рано рано го спираш мирко да осъществи мечтата си за младо гадже.
                      Ама да знаеш мирко, жриците излизат по евтино и повече начесват крастата
                      Тая мечта е минало. Правим си планове ,ама съдбата има други намерения.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Не си млада и постоянно избиваш комплекси тук.
                        Погледнато безпристрастно - ти също не си млад и избиваш комплекси тук, но всички ти разказват живота си и дават съвети... Това помага ли ти?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                          Е да жена съм
                          Не си млада и постоянно избиваш комплекси тук.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                            Сини бръмбари в главата. Евго си е автентичен балкански продукт. Какво АИ какви пет лева?
                            Предубедена си. Съответно НЕбезпристрастна.

                            Коментар


                            • В "квалификациите ми към съфорумец" нямаше нищо обидно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                                Мдам развеждам ги после разни такива опищяват орталъка.
                                е кво толкова ще му вземе. 180лв за месечна издръжка. Естествено без брак или с предбрачен договор ако е много напориста бръмчалката.
                                Как така ще се оставиш една 20-25г пикла да ти съсипе живота.

                                Що така рано рано го спираш мирко да осъществи мечтата си за младо гадже.
                                Ама да знаеш мирко, жриците излизат по евтино и повече начесват крастата
                                Last edited by bota156; Вчера, 19:55.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X