IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    С хубавица като кукла, взел смолистата й букла,
    поседи със чувство ново – пак, и пак, и пак отново!

    Поезията е персийска, щото и името Даша е с такъв произход
    Наздраве!

    П.П. У мойта рода жените основно с гръцки имена ги наричали. Най-любимото ми е Магда, ама вече не се ползва
    А Смарагда , още ли е вървежна ?
    Наздраве , tnm!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      С хубавица като кукла, взел смолистата й букла,
      поседи със чувство ново – пак, и пак, и пак отново!

      Поезията е персийска, щото и името Даша е с такъв произход
      Наздраве!

      П.П. У мойта рода жените основно с гръцки имена ги наричали. Най-любимото ми е Магда, ама вече не се ползва
      Скъпа ми колкото сичкия песък Тянке, теб що са те тогава кръстили Тянка, а? Ииии, забравих, че аз съм ти кръстника. Наздраве, Дрънкръщелнице!
      П. п. И да слушкаш кръстника си.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


        Какъв трактор караш, колега? Това да не би да е някаква метафора?

        Сравнение с диференциал съм чувал, но пък чак трактор? Много е маниашко!

        Хубав ден!
        Нито съм тракторист, нито съм бай Стамен ... що тракторист ли ? Ами преди 12 год, когото се регистрирах след една кошмарна вакханалия и пиянска нощ, бях се озовал да спя под един трактор между гумите му, паркиран в един двор, не помня как е станало това и как съм се озовал там. Беше безумна оргия с леки момичета и нашта банда юнаци, имахме няколко каси с вино и водка, за мезе един леген пълен с кюфтета и 3 заека на фурна, единия от аверите беше ловец. Почнахме от сутринта в една къща в някакво село. По спомен бях изпил 2 шишета с вино, няколко водки и няколко смъртоносни коктейла Кремълски полковник, не помня вече точно колко ... Та като се регистрирах след няколко дена реших, че това ще ми е ника - тракториста, а бай Стамен се оказа собственика на трактора, та така ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          убавица беше со черни очи кат маслини, църна чуплива коса. А как викаше само "ой какой парень"
          Важното е поведението да отоваря на името.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            убавица беше со черни очи кат маслини, църна чуплива коса. А как викаше само "ой какой парень"
            С хубавица като кукла, взел смолистата й букла,
            поседи със чувство ново – пак, и пак, и пак отново!

            Поезията е персийска, щото и името Даша е с такъв произход
            Наздраве!

            П.П. У мойта рода жените основно с гръцки имена ги наричали. Най-любимото ми е Магда, ама вече не се ползва
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Е, на Даша няма как да не си фен. Стига да не е много грозна.
              убавица беше со черни очи кат маслини, църна чуплива коса. А как викаше само "ой какой парень"
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                ДАниЕЛА ...
                Идвам
                Имам афинитет към мимитата(сега на миеко им викат МЕМЕта) - мария, мирослава, мариела, мариета, майя (от мария ама понеже имали в рода човек дето не можел да казва Р и затова без него)
                Фен съм и на руските - даша, лена, лада. опс щях да забравя руската мария - маша.
                За разнообразие и други незнайни героини. Да ме прощават но не мога да помня толкова
                Е, на Даша няма как да не си фен. Стига да не е много грозна.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                  Заглавието на темата е редактирано от уважаемите модератори след моя молба. Повече няма да стават недоразумения с думата "Жени"
                  Спорен и безавариен ден на всички

                  Какъв трактор караш, колега? Това да не би да е някаква метафора?

                  Сравнение с диференциал съм чувал, но пък чак трактор? Много е маниашко!

                  Хубав ден!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                    Заглавието на темата е редактирано от уважаемите модератори след моя молба. Повече няма да стават недоразумения с думата "Жени"
                    Спорен и безавариен ден на всички
                    Добре де, тогава ще речем така: Жените ти искат парите. А опровергай ме, ако можеш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                      Песен на песните, от Соломона, гл.7, стихове: 1,2,3,4,7,8: "Твоите закръглени бедра са подобни на огърлица; плътта ти е като обла чаша; коремът ти е като житен купен, ограден с кринове; двете ти гърди са като две сърнета близначета; шията ти е като стълб от слонова кост; това твое тяло прилича на палма, и гърдите ти на гроздове; рекох: “Ще се възкача на палмата, ще хвана клончетата й.”

                      Някак недовършено остава... Нищо не е писал за това, каква ще е съдбата на сърнетата-близначета..., т.е. - на "гроздовете"? ))

                      Коментар


                      • Заглавието на темата е редактирано от уважаемите модератори след моя молба. Повече няма да стават недоразумения с думата "Жени"
                        Спорен и безавариен ден на всички

                        Коментар


                        • Песен на песните, от Соломона, гл.7, стихове: 1,2,3,4,7,8: "Твоите закръглени бедра са подобни на огърлица; плътта ти е като обла чаша; коремът ти е като житен купен, ограден с кринове; двете ти гърди са като две сърнета близначета; шията ти е като стълб от слонова кост; това твое тяло прилича на палма, и гърдите ти на гроздове; рекох: “Ще се възкача на палмата, ще хвана клончетата й.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Интересно !
                            В името ми има и съгласие и покана
                            Какво ли би ми обяснил героят ?
                            ДАниЕЛА ...
                            Идвам
                            Имам афинитет към мимитата(сега на миеко им викат МЕМЕта) - мария, мирослава, мариела, мариета, майя (от мария ама понеже имали в рода човек дето не можел да казва Р и затова без него)
                            Фен съм и на руските - даша, лена, лада. опс щях да забравя руската мария - маша.
                            За разнообразие и други незнайни героини. Да ме прощават но не мога да помня толкова
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
                              Чак пък приятна и мила, за начало ... докато не си покаже рогата. Неизмазаната тухла зад нея я издава.
                              Сега вече може би на пазара за мъже се котират такива, дето си седят вкъщи и печелят пари. Проблема е, че си седят... вкъщи и няма как да ги срещнат търсещите. Питате ли се колко им е трудно на жените в тези времена? Едни сайтове с с играчки им е останало за нощите, ама пак не е същото, няма на кой да направят номера, на кой да се цупят или усмихнат.

                              Няма да оспорвам мнението ти. Вероятно е да си прав!

                              Само тук - с "неизмазаната тухла" ще кажа, че в Белгия много залагат на фугираното зидане. Иззиждат втора стена, пред носещата, която се фугира..., но съм съгласен с теб, че тук фугирането е изпълнено не съвсем качествено /през куп - за грош/...

                              Изобщо не твърдя, че дамата е белгийка...

                              Много грешиш за "сайтовете с играчки" нощно време - но и тук имаш право на мнение. Сложно е да се "помогне" в тънката част, но и тук хората имат основанията си - очевидно ОПИТЪТ СИ КАЗВА ДУМАТА!

                              Очевидно скоро ще се оформи мнението на съсловието в темата...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vikhunter
                                Дамата /Да-мата/ изглежда много приятна и мила. Съдейки по някои дребни детайли от снимката предполагам, че е брокер на имоти. Предполагам, че е не само приятна и мила но и решителна. Предполагам, че след сложна схема чрез теб е искала да да стигне точно до Евго. Предполагам, че няма да го чака да се натутка. Ще го вкара в пътя.
                                Чак пък приятна и мила, за начало ... докато не си покаже рогата. Неизмазаната тухла зад нея я издава.
                                Сега вече може би на пазара за мъже се котират такива, дето си седят вкъщи и печелят пари. Проблема е, че си седят... вкъщи и няма как да ги срещнат търсещите. Питате ли се колко им е трудно на жените в тези времена? Едни сайтове с с играчки им е останало за нощите, ама пак не е същото, няма на кой да направят номера, на кой да се цупят или усмихнат.

                                Коментар

                                Working...
                                X