IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Спокойно, бе Мире, нали решихме, че няма да се бракосъчетаваме с тебе
    Така възкликна все едно си научила някаква тайна за това как изглеждам,а снимката ми съм я сложил от няколко месеца. Ей го и оня суперплейбоя е бил висок колкото мен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Ей на това му се вика живот на макс. Сметни с колко висок ранг е бил, щом елита на жените се е надцаквал, една през друга, за да го имат!!! Богати красавици да шарят луди пари за да получат благоволението му, си е направо висш пилотаж. Обърни внимание, че е имал широки пръсти, а не е бил стиснат. Това е също много важно.
      Според мен жените са ходили при него, за да им вади сливиците. С такъв инструмент можеш да бъдеш само УНГ. Какъв Казанова, каква бухалка? Имаше един негър с 35 см. Той е почиствал гаубиците на армията с шомпола си. Приложения всякакви и все заради размера си. Така, че размерът наистина има значение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Не каза до къде си с репродуцкията?
        Питай татко Карло за репродукцията. В него е длетото. Аз съм само едно малко, надървено човече.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Какво опа-не ме ли виждаш на снимката какъв съм?Не се срамувам от това как изглеждам,ама като гледам само аз съм си сложил снимка.
          Всичко това са обективни дадености-и ръстът и плешивостта са ми генетично обусловени,а късогледството е от много четене .Бих се срамувал ако съм някой плондер със шкембе или някой слаботелесен ,който не полага никакви грижи за тялото си.
          Спокойно, бе Мире, нали решихме, че няма да се бракосъчетаваме с тебе

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Спорът също е за спорт.
            Не каза до къде си с репродуцкията?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Ей на това му се вика живот на макс. Сметни с колко висок ранг е бил, щом елита на жените се е надцаквал, една през друга, за да го имат!!! Богати красавици да шарят луди пари за да получат благоволението му, си е направо висш пилотаж. Обърни внимание, че е имал широки пръсти, а не е бил стиснат. Това е също много важно.
              И Евго не би писал в тази тема, ако похарчи 1000лв за забавления.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Женската природа наистина постоянно ме изненадва. Доскоро мислех,че размерът няма чак такова значение за жените, естествено ако не е някой с минимални размери,но наскоро гледах документален филм за най-големият плейбой през 20-и век.Който е бил женен за дъщерята на един диктатор в Латинска Америка, а след това за дъщерите на двамата най-богати мъже в света. И е изчукал най-известните актриси за времето си. Като е бил прословут с 11 инчова бухалка. Около 28 сантиметра .Той е бил с беден произход и е живеел от парите на жените .Бил похарчил за забавления около 100 милиона долара, в наши дни се равняват на 1 милиард долара.
                Е тоя наистина е знаел какво искат жените.Даже се смята, че е прототип на Джеймс Бонд,защото Йън Флеминг го е познавал и той е бил най-вероятно и шпионин.
                https://webcafe.bg/story/1248830224-...-rubirosa.html
                За тоя юнак става въпрос.Между другото не е бил висок-175 см.Нито е бил богат.Ама пред подвизите му по отношение на жените и Казанова изглежда като аматьор.
                Ей на това му се вика живот на макс. Сметни с колко висок ранг е бил, щом елита на жените се е надцаквал, една през друга, за да го имат!!! Богати красавици да шарят луди пари за да получат благоволението му, си е направо висш пилотаж. Обърни внимание, че е имал широки пръсти, а не е бил стиснат. Това е също много важно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Браво. С изключение на неяденето на месо с другите неща съм напълно съгласен.
                  Само не разбрах за какво беше спорът като на практика пишеш същите неща, каквито и аз относно поддържането на мъжа във форма и ако ги спазва може да е активен и на старини.
                  Спорът също е за спорт.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Тамън сега ти е време да вземеш превантивни мерки. Защото когато дойде моментът, вече е късно. Има три стълба - хранене, спорт и ментално състояние. Разбира се, когото и да попиташ, който по някакъв начин е сведущ по въпроса, ще ти каже същото. Но важното е кой какво влага като съдържание в тази концепция. Факт е, че хората стават все по-болни, макар и доживяващи все по-дълбока старост. Някои корифеи в науката ги свързват двете неща - че хората стават все по болни, защото живеят до по-късна възраст. Няма нищо вярно в това, освен че е превърнато в мейнстрийм, обслужващ медицината, фармацевтиката и хранителната индустрия. Човек трябва да остарява на едни и същи килограми от 20 годишна възраст нататък. Никакви шкембета не са нормални. Човек трябва да тренира както мускулите си, така и мозъка си. Мозъкът се тренира не с поглед навън, а с поглед навътре. Светът е фрактален и големият свят навън е и вътре в самия теб. Както казват китайските мъдреци - не е важно да отидеш на другия край на света, важно е да отидеш на другия край на себе си. Хората са били по-умни някога, защото не е имало молове, и са оставили непреходно наследство. Необходими са любознателност и четене, възможно е да покриеш широк спектър от знания, защото знанието е едно - какъв е светът, в който живеем. Оттам тръгват всички въпроси, които чакат своите отговори. Това е по отношение на менталното. За спорта са необходими чисто природни движения като висилка, успоредка - за качествена мускулатура, и йога - за поддържане на гъвкавостта на тялото. Индийците като изобретатели на йогата твърдят, че човек е жив, докато е жив гръбнакът му. И това е безспорна истина, като знаем, че гръбнакът е проводникът на мозъка до всички органи в тялото. Както кръвоносната система е хранителната верига на всички органи и е реката на живота. За жалост, начинът, по който живеем, не ни осигурява нищо от това. Запушени съдове и съсипани гръбнаци са следствието. Това е по отношение на спорта. За храненето са най-големите спорове, защото то най-пряко посяга трите най-големи индустрии, които посочих по-горе. То може да ги съсипе и да разори света. Защото храненето се заключава в нещо много елементарно - яж, за да живееш. А ние живеем, за да ядем. Получава се съвсем обърнат вектор. Аз като вляза в супера, си купувам само четка за зъби. Оттук може да направите заключение какво трябва да бъде храненето. Животинските продукти са в основата на запушването на съдовете и на вкостеняването на гръбнака /което включва и сухожилия, и хрущяли/. И никакви бяло брашно, бяла захар и бяла сол. И тук е големият спор. Защото това би съсипало света такъв, какъвто го познаваме, и би преформатирало коренно човешките взаимоотношения. За да изберете страна в този спор, най-лесно е да опитате за известен период - месеци, години, та и до края на дните си, ако щете. Изборът е изцяло ваш и здравето е във вашите ръце и ничии други. Това е моята рецепта, която следвам от много години, и на основата на този конкретен емпиричен опит съм предоволен от резултата. Който е готов да ревне срещу тази рецепта и да сипе самосвали с обяснения - негова си работа и право. Важно е да пикае на поне метър разстояние от себе си.
                    Браво. С изключение на неяденето на месо с другите неща съм напълно съгласен.
                    Само не разбрах за какво беше спорът като на практика пишеш същите неща, каквито и аз относно поддържането на мъжа във форма и ако ги спазва може да е активен и на старини.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                      Аз съм ня 29 и не ме грози скоро такава опасност, ама ако имаш нещо, кажи. Трупам рецепти хаха
                      Тамън сега ти е време да вземеш превантивни мерки. Защото когато дойде моментът, вече е късно. Има три стълба - хранене, спорт и ментално състояние. Разбира се, когото и да попиташ, който по някакъв начин е сведущ по въпроса, ще ти каже същото. Но важното е кой какво влага като съдържание в тази концепция. Факт е, че хората стават все по-болни, макар и доживяващи все по-дълбока старост. Някои корифеи в науката ги свързват двете неща - че хората стават все по болни, защото живеят до по-късна възраст. Няма нищо вярно в това, освен че е превърнато в мейнстрийм, обслужващ медицината, фармацевтиката и хранителната индустрия. Човек трябва да остарява на едни и същи килограми от 20 годишна възраст нататък. Никакви шкембета не са нормални. Човек трябва да тренира както мускулите си, така и мозъка си. Мозъкът се тренира не с поглед навън, а с поглед навътре. Светът е фрактален и големият свят навън е и вътре в самия теб. Както казват китайските мъдреци - не е важно да отидеш на другия край на света, важно е да отидеш на другия край на себе си. Хората са били по-умни някога, защото не е имало молове, и са оставили непреходно наследство. Необходими са любознателност и четене, възможно е да покриеш широк спектър от знания, защото знанието е едно - какъв е светът, в който живеем. Оттам тръгват всички въпроси, които чакат своите отговори. Това е по отношение на менталното. За спорта са необходими чисто природни движения като висилка, успоредка - за качествена мускулатура, и йога - за поддържане на гъвкавостта на тялото. Индийците като изобретатели на йогата твърдят, че човек е жив, докато е жив гръбнакът му. И това е безспорна истина, като знаем, че гръбнакът е проводникът на мозъка до всички органи в тялото. Както кръвоносната система е хранителната верига на всички органи и е реката на живота. За жалост, начинът, по който живеем, не ни осигурява нищо от това. Запушени съдове и съсипани гръбнаци са следствието. Това е по отношение на спорта. За храненето са най-големите спорове, защото то най-пряко посяга трите най-големи индустрии, които посочих по-горе. То може да ги съсипе и да разори света. Защото храненето се заключава в нещо много елементарно - яж, за да живееш. А ние живеем, за да ядем. Получава се съвсем обърнат вектор. Аз като вляза в супера, си купувам само четка за зъби. Оттук може да направите заключение какво трябва да бъде храненето. Животинските продукти са в основата на запушването на съдовете и на вкостеняването на гръбнака /което включва и сухожилия, и хрущяли/. И никакви бяло брашно, бяла захар и бяла сол. И тук е големият спор. Защото това би съсипало света такъв, какъвто го познаваме, и би преформатирало коренно човешките взаимоотношения. За да изберете страна в този спор, най-лесно е да опитате за известен период - месеци, години, та и до края на дните си, ако щете. Изборът е изцяло ваш и здравето е във вашите ръце и ничии други. Това е моята рецепта, която следвам от много години, и на основата на този конкретен емпиричен опит съм предоволен от резултата. Който е готов да ревне срещу тази рецепта и да сипе самосвали с обяснения - негова си работа и право. Важно е да пикае на поне метър разстояние от себе си.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Съгласен съм. Има къде-къде по-важни качества. Защо мислиш, че карам Евго да носи анцузи. Той не един път е споменавал, че има пари. Е, кат ги натъпче тея кинти и кат му се издуят джобовете...има ли жена която да устои на гледката? Това ми ти женско въображение като заработи, аджеба - пакета ли му е толкова голям, или мангизите са му толкова много. Всяка ще иска да го провери.
                        Женската природа наистина постоянно ме изненадва. Доскоро мислех,че размерът няма чак такова значение за жените, естествено ако не е някой с минимални размери,но наскоро гледах документален филм за най-големият плейбой през 20-и век.Който е бил женен за дъщерята на един диктатор в Латинска Америка, а след това за дъщерите на двамата най-богати мъже в света. И е изчукал най-известните актриси за времето си. Като е бил прословут с 11 инчова бухалка. Около 28 сантиметра .Той е бил с беден произход и е живеел от парите на жените .Бил похарчил за забавления около 100 милиона долара, в наши дни се равняват на 1 милиард долара.
                        Е тоя наистина е знаел какво искат жените.Даже се смята, че е прототип на Джеймс Бонд,защото Йън Флеминг го е познавал и той е бил най-вероятно и шпионин.
                        https://webcafe.bg/story/1248830224-...-rubirosa.html
                        За тоя юнак става въпрос.Между другото не е бил висок-175 см.Нито е бил богат.Ама пред подвизите му по отношение на жените и Казанова изглежда като аматьор.
                        Last edited by mirodes; 10.06.2023, 13:06.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Така, така, и ти правиш генерален извод. Само след някоя и друга година този твой приятел ще започне да си напикава обувките, това са първите неприятни напомняния за задаващата се и неизбежна старост. Какво друго е, ако не можеш да хвърлиш струя на един метър от теб. Навремето в казармата се съревновавахме кой ще хвърли по-надалеч. Прехвърлял съм казармения зид и съм мил плочките отвън. На 50 години вече ти трябва да изпиеш една цистерна с вода, за да пикнеш на две педи от теб. Мъжът се прави, че не го забелязва, за да го скрие и от себе си, докато не стане една нощ и се върне чак след 15 минути, облян в пот и притеснения. Това удря и по либидото. Такава ни е съдбата. Разбира се, има път това да не се случи, рецептата е много проста. Но колкото е по-проста и пред очите ни, толкоз е по-скрита от нас. И на 25 годишното момиче какво му остава? Остава му, докато отпива от аперола в кафенето, да оглежда от ръба на чашата останалия животински вид. То си е природа. Природата не се интересува от нашия социален ред. Тя се интересува само и единствено от оцеляването, което е най-хармоничният програмен код.
                          Мъжът наистина остарява,ама все пак няма да играе професионален спорт,та да има същата сила и издръжливост като на 20 години.Аз дори и в момента съм по-издръжлив,щото тогава правех само силови тренировки, а сега всеки ден правя разходки с бързо темпо от поне 5 км А и винаги може да се използва Виагра ако чак толкова го закъсаш .Друг въпрос е,че някой тюфлек и на 25 години няма да е добър в секса, за разлика от мъж на средна възраст, който се поддържа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            По принцип жените харесват високи мъже.Но височината сама по себе си не гарантира успех сред жените. Както и по-ниският ръст не означава, че един мъж ще бъде отхвърлен от жените. Най -големият сваляч ,когото познавам, е колкото мен на ръст.Колкото до плешивостта в такива случаи най-добре е мъжът да се постриже гола глава.Щото в противен случай наистина изглежда като чичка.Дори и да е по-млад.А и жените си падат по мъже с голи глави.Правят някакви асоциации явно.
                            Така че високият ръст дава предимство, ама не е достатъчен за привличане на жените.А и останалите неща.Най важно е поведението му спрямо жените.
                            Иначе ти си знаеш най-добре, но на твое място нямаше да се колебая щом срещна подходящата жена да й предложа брак и да й направя дете.То аз късно се ожених,но наистина в моя случай не бях срещнал подходяща жена,а и изборът ми бе доста ограничен.
                            Съгласен съм. Има къде-къде по-важни качества. Защо мислиш, че карам Евго да носи анцузи. Той не един път е споменавал, че има пари. Е, кат ги натъпче тея кинти и кат му се издуят джобовете...има ли жена която да устои на гледката? Това ми ти женско въображение като заработи, аджеба - пакета ли му е толкова голям, или мангизите са му толкова много. Всяка ще иска да го провери.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                              Аз съм ня 29 и не ме грози скоро такава опасност, ама ако имаш нещо, кажи. Трупам рецепти хаха
                              Може би сме набори.
                              Пинокио може да има предвид упражнения кегел. Аз бих заложил на редовен секс, което вероятно не допуска мускулите да загубят форма.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                                И каква е рецептата?
                                Да подбираш връстници.

                                Коментар

                                Working...
                                X