IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Така е. Аз също съм забелязвал, че много ме харесват по-стари жени, и навремето когато бях на 20+ и сега когато съм на 40. И знаеш ли какво казват: "Какво високо, хубаво момче", "Колко е културен и ерудиран", дори една, която е милионерка, беше казала преди 10 г.: "И всички качества, които един млад мъж трябва да има, при теб ги има. Няма такива млади хора". Така че, нито съм комплексар, нито съм беден, нито паркирам малък автомобил, но все пак недооценен от кифлите и жените в репродуктивна възраст. Относно жената от Варна, пари си има, едва ли ги дава по мъже, пердаши се с някакви пичове, вероятно 35-45 г. Самата тя ми изглежда повърностна и кифла и е типичен пример за момите около 40г, като аптекарката, за която ви говорих - егоистка и иска само да взема, но не и да дава. Здравите бичета са харесвани и все някоя жена намират, за да има баланс в природата.
    Край мен на млади години ми се въртяха някави мамчета и лелки, а като минах 35 компанията ми започнаха да търсят дъщерите им. Общо взето не ми пука, коя с какъв се думка и кой, колко годишен и го слага в целулитния задник, но ме развеселяват, когато имат нужда от нещо, да пробват дали някой като нас няма да им помага Повечето 40-50 годишни са глупави и повърхностни, като описаната от теб. Няма какво да си говориш с тях. Скучни са и мислят, че един мъж трябва да се държи по някакъв сценарий. Отделно, че дори децата, нямат толкова инфантилно и филмарско поведение, като тях. Дъщерите им са с класи над тях, в поведение, в ум, имат интуиция, оценяват от раз, дори да нямат опита на майките си, които го имат (но пак са останали тъпи). Мъжете на средна и над средна възраст, вероятно също не са стока! Въобще, нещо яко е увредено в много хора от големите поколения и е лошото, че младите заради скапаните си родители, масово емигрират навън, защото родителите им не стават за нищо.
    Last edited by Jay Gould; 07.07.2022, 20:26.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
      Възможно е жената да е купувала дюнер за сина си, той на 25г, тя на 50 г.

      Има дъщеря, при това хубавичка и като повечето млади момичета, няма нищо общи с гнусните им, тъпи, филмирани и разкурвени майки
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Допускаш сериозна логическа грешка обаче. Има хора с покритие и хора без покритие. “Моят вид” ти даже не си го помирисвал.

        Не бъркай движението с действие, нито действието с движение.

        За да те коментират си дал повод. Ако не желаеш въобще няма да се занимавам с теб.

        Стара испанска поговорка гласи: всичко пада според тежестта си. Ако си олекнал не търси вина у другите. Ако не си олекнал разговорът е безпредметен.

        От мен лека вечер.
        Чувала си ти испански поговорки - на пилона само
        Аз не светя с отразена светлина - нататък сещай се сама.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Леко като ме коментираш, видял съм сметката на не една и две от твоя вид Мълча, гледам номерцата, мълча, после обръщам дебелия край и на който не му изнася - на палатка Примадони, пълно с пепеляшки.
          Допускаш сериозна логическа грешка обаче. Има хора с покритие и хора без покритие. “Моят вид” ти даже не си го помирисвал.

          Не бъркай движението с действие, нито действието с движение.

          За да те коментират си дал повод. Ако не желаеш въобще няма да се занимавам с теб.

          Стара испанска поговорка гласи: всичко пада според тежестта си. Ако си олекнал не търси вина у другите. Ако не си олекнал разговорът е безпредметен.

          От мен лека вечер.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            На мен също не ми е попречило, но отбелязвам, че бяха сложни времена. Виж психиката на крети, иначе умен мъж, на какво мяза. Погледни Дежй Голд - вой за феномен, който при мъжете съществува от хилядолетия, ама го е засякъл при новите поколения жени и е настъпил апокалипсис за него или Евго, който не разбира, че в емоционален план на една жена нищо не дава и продължава упорито да чегърта в материалното.

            Иначе промяната отвори вратите навън. В този аспект бе много позитивна. Но че беше трудно беше.
            Леко като ме коментираш, видял съм сметката на не една и две от твоя вид Мълча, гледам номерцата, мълча, после обръщам дебелия край и на който не му изнася - на палатка Примадони, пълно с пепеляшки.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

              Нали?! Беше малко като във филма "Животът е прекрасен" на Роберто Бенини, който гледах години по-късно. Забравяме, че преди всичко животът е преживяване. И в този смисъл можем съвсем културно да го направляваме.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Бил си щур късметлия. Радвам се за теб
                Нали?! Беше малко като във филма "Животът е прекрасен" на Роберто Бенини, който гледах години по-късно. Забравяме, че преди всичко животът е преживяване. И в този смисъл можем съвсем културно да го направляваме.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Не знам, тогава нямах пари да емигрирам. Имах едно момиче, от безпаричие ходехме в парка, докато Дъри е изкупувала апартаментите в Изток. Там й мачках циците на една изтърбушена пейка, докато не станеха като любимите палачинки на мама. Не, че страдах от Едипов комплекс, не ме разбирайте погрешно, никога не съм си падал по майка ми, дори несъзнателно. Това са приказки за идиоти като днешните, изречени от мрачни умове в непроветрени кабинети, без да отдават дължимото на палачинките. Не ми позволяваше, иначе щях да й ги изям със сладко от вишни, брани в двора на село. Носех го всеки ден в джоба. На другия ден като дойдеше, вече бяха бухнали отново. От какво тесто бяха замесени - не знам, природата си знае. Брашно нямаше никакво по магазините. За другите работи да не говорим. Тук говорят за гумени кукли и силиконови прашки. В нормалния случай би трябвало да заприлича на смачкана и празна пазарска чанта - като в ония времена на брутален дефицит. Мачках я като ЗИЛ гумено зайче на пътя. Но тя възвръщаше форма и ставаше още по хубава. Каква беше тая природа - не знам. Сигурно бе някаква ирония на времето - колкото по-смачкани, толкоз по-хубави. Някои наричат онова време - безвремие. И може би са имали право - човек не старееше, а хубавееше. Все пак беше софийски парк.
                  90-те години не бяха особено хубаво време.

                  Вярно, млади бяхме, с мечти, с надежди. Помня ученически купони с менте алкохол, с малко и бедна почерпка, и вечерта на един от тях едно момиче ме целуна приятелски за първи път.

                  Още в края на 90-те години колежките от университета правеха простотии с чужденци, с които чатеха в Интернет. И те им идваха на гости.


                  А сега българите не са бедни и тези в София разполагат с много повече в сравнение с преди 25-30 г.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Не знам, тогава нямах пари да емигрирам. Имах едно момиче, от безпаричие ходехме в парка, докато Дъри е изкупувала апартаментите в Изток. Там й мачках циците на една изтърбушена пейка, докато не станеха като любимите палачинки на мама. Не, че страдах от Едипов комплекс, не ме разбирайте погрешно, никога не съм си падал по майка ми, дори несъзнателно. Това са приказки за идиоти като днешните, изречени от мрачни умове в непроветрени кабинети. Не ми позволяваше, иначе щях да й ги изям със сладко от вишни, брани в двора на село. Носех го всеки ден в джоба. На другия ден като дойдеше, вече бяха бухнали отново. От какво тесто бяха замесени - не знам, природата си знае. Брашно нямаше никакво по магазините. За другите работи да не говорим. Тук говорят за гумени кукли и силиконови прашки. В нормалния случай би трябвало да заприлича на смачкана и празна пазарска чанта - като в ония времена на брутален дефицит. Мачках я като ЗИЛ гумено зайче на пътя. Но тя възвръщаше форма и ставаше още по хубава. Каква беше тая природа - не знам. Сигурно бе някаква ирония на времето - колкото по-смачкани, толкоз по-хубави. Някои наричат онова време - безвремие. И може би са имали право - човек не старееше, а хубавееше. Все пак беше софийски парк.
                    Бил си щур късметлия. Радвам се за теб

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Нали знаете какво се пее в една македонска народна песен:

                      "Момчето ни е свършено
                      за него вино носиме
                      в неделя ще го жениме"


                      Като се ожени и край, започва да му набива канчето някоя жена.

                      Към Селена:

                      В реалния живот повече се разбирам с жените. Българските мъже по принцип се интересуват от яденето, парите, да си почиват и да има какво да трескат. Друго не ги вълнува и често са стиснати. И нямат нужда от духовна храна.
                      Остави ги сега ти мъжете. Всякакви мъже има. Всички хора имат нужда от духовна храна.

                      А всяка жена има нужда от партньор с някаква поне минимална емоционална интелигентност, с поне минимална проява на емпатия и съпричастие.

                      Посочи ми един твой пост с емпатия към жените.

                      Ето тука книга:

                      https://chitanka.info/person/gustave-flaubert

                      четеш първо, после коментираме.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Факт. Момчетата за нас бяха емигрирали. Криза. Мутри. Не можехме спокойно на едно заведение да отидем и просто да се повеселим като нормални млади хора. И на мен ми е мъчно. Споделям това мнение. Беше много сложно.
                        Не знам, тогава нямах пари да емигрирам. Имах едно момиче, от безпаричие ходехме в парка, докато Дъри е изкупувала апартаментите в Изток. Там й мачках циците на една изтърбушена пейка, докато не станеха като любимите палачинки на мама. Не, че страдах от Едипов комплекс, не ме разбирайте погрешно, никога не съм си падал по майка ми, дори несъзнателно. Това са приказки за идиоти като днешните, изречени от мрачни умове в непроветрени кабинети, без да отдават дължимото на палачинките. Не ми позволяваше, иначе щях да й ги изям със сладко от вишни, брани в двора на село. Носех го всеки ден в джоба си, докато един ден не протече и не поиска тя да го изяде. Човек не знае. На другия ден като дойдеше, вече бяха бухнали отново. От какво тесто бяха замесени - не знам, природата си знае. Брашно нямаше никакво по магазините. За другите работи да не говорим. Тук говорят за гумени кукли и силиконови прашки. В нормалния случай би трябвало да заприлича на смачкана и празна пазарска чанта - като в ония времена на брутален дефицит. Мачках я като ЗИЛ гумено зайче на пътя. Но тя възвръщаше форма и ставаше още по хубава. Каква беше тая природа - не знам. Сигурно бе някаква ирония на времето - колкото по-смачкани, толкоз по-хубави. Някои наричат онова време - безвремие. И може би са имали право - човек не старееше, а хубавееше. Все пак беше софийски парк.
                        Last edited by pinoccio; 07.07.2022, 15:40.

                        Коментар


                        • Нали знаете какво се пее в една македонска народна песен:

                          "Момчето ни е свършено
                          за него вино носиме
                          в неделя ще го жениме"


                          Като се ожени и край, започва да му набива канчето някоя жена.

                          Към Селена:

                          В реалния живот повече се разбирам с жените. Българските мъже по принцип се интересуват от яденето, парите, да си почиват и да има какво да трескат. Друго не ги вълнува и често са стиснати. И нямат нужда от духовна храна.
                          Last edited by Evgo; 07.07.2022, 15:09.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Malka Boza Разгледай мнение

                            Хаиде сега гумена от миналия век,Силиконова направо ,вече ги правят и да говорят,аз чакам да имат и опция и да готвят и си вземам веднага
                            Темата я обърнахте на какво искат мъжете. Ами Степфордски съпруги явно.

                            Евго тоя филм явно го е пропуснал:

                            https://youtu.be/u0CDLk7lgvA

                            Минута 1:24 от трейлъра е култова
                            Last edited by Selena; 07.07.2022, 13:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Да си купи гумена кукла. Те са секси и за нищо не възразяват. И проблемът се решава.

                              Докато настройката към жените ти е отрицателна ще е трудно, а жените ще го усещат и ще бягат на втората секунда.

                              Как път за всичките тези години едно хубаво нещо не каза по адрес на жените. Едно нещо.
                              Хаиде сега гумена от миналия век,Силиконова направо ,вече ги правят и да говорят,аз чакам да имат и опция и да готвят и си вземам веднага

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                По принцип, намирането на жена е трудна задача в БГ и много приятели имат проблеми с това.

                                Един от тях, на 40г от Пловдив, ми каза: "Намерих един боклук и изгорях" (майката на детето му).

                                Той спортува и е доста добре (хубаво, високо и здраво момче), канили са го да изграе в "Спартак" през 2004г. Сега е съгласен и на 50-годишна, но да е секси,
                                Теб в друга тема те питах, ама пак ще питам - за какво си решил да търсиш жена, като нито си срещнал някоя, нито нищо? Като куче, което си гони опашката - и то не знае за какво я гони, а накрая ако я хване, даже се обърква и сконфузва. Живей си живота спокойно и щастливо, не си половин човек че да трябва да си намериш "половинка" за да си цял.

                                Коментар

                                Working...
                                X