IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

    Мале, мале. Че тя ако не се опитва да промени мъжа и да си го възпитава, то таз жена е една гъба. Ние мъжете сме едни хайвани, бай Митьо и само жената може да ни вкара в пътя и да ни изтърпи. Жената трябва непрекъснато да контролира мъжа и той /мъжа и/ да се радва на свободното си времи като новобранец, да слуша и много много да не се бърка в решенията.
    Да се опитва да, в природата е ,но постигне ли го , трябва нов мъж !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

      Не можеш да промениш зрял човек. Това е основна заблуда в женската част от човечеството и редовна причина за конфликт....желанието и опитите да променят мъжа до тях...
      Мале, мале. Че тя ако не се опитва да промени мъжа и да си го възпитава, то таз жена е една гъба. Ние мъжете сме едни хайвани, бай Митьо и само жената може да ни вкара в пътя и да ни изтърпи. Жената трябва непрекъснато да контролира мъжа и той /мъжа и/ да се радва на свободното си времи като новобранец, да слуша и много много да не се бърка в решенията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Можеш открито и дректно да кажеш на твоята какво не ти харесва у нея, като поведение и постъпки. И да поискаш от нея да се коригира, за да не я напускаш. Това, че може би не е секси, не е чак такъв проблем.
        Не можеш да промениш зрял човек. Това е основна заблуда в женската част от човечеството и редовна причина за конфликт....желанието и опитите да променят мъжа до тях...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ами то е решено-ще си стоя в тоя брак единствено заради децата и ще жертвам щастието си заради тях.
          А децата не са ли част от щастието - примерно около 75%!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Хехе, мен не ме мисли, въобще.

            Целият ти подход дотук е на незрял капризен индивид. Ти ще въртиш колелото като хамстер, повтаряйки системно същите грешки. Най-лошото е, че по пътя има вероятност да нараниш доста жени.

            Въпросът въобще не е в търсенето на нови връзки, а в подхода към партньора.

            На твоя фон наш Евго изглежда учудващо помъдрял и узрял.

            Паузирам засега и оставям сцената на останалите.
            И теб какво те бърка какво ще правя аз?Животът си е мой.Аз давам ли ти акъл как да живееш?
            Ти нещо се самозабрави-нито ме познаваш ,нито знаеш житейската ми съдба и чак и квалификации правиш.
            Коментирай темата, а не мен.
            Last edited by mirodes; 23.09.2022, 18:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Какво общо има търсенето на нови връзки при провал на старите с нарцисизма?И ти ако духовно се чувстваш дърта си е твой проблем.
              Хехе, мен не ме мисли, въобще.

              Целият ти подход дотук е на незрял капризен индивид. Ти ще въртиш колелото като хамстер, повтаряйки системно същите грешки. Най-лошото е, че по пътя има вероятност да нараниш доста жени.

              Въпросът въобще не е в търсенето на нови връзки, а в подхода към партньора.

              На твоя фон наш Евго изглежда учудващо помъдрял и узрял.

              Паузирам засега и оставям сцената на останалите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Обожавам мелодрамата. Важно е да сме в центъра на прожекторите и да блестим.
                Е какъв живот е тоя ,при който дори не можеш да си избършеш задника?Имам предвид за постоянно, а не временно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  О, разбира се, то така и до 80-90 може да се живее … докато си здрав.

                  Тръпката е за 15 годишните.

                  Въпреки, че като се замисля, за нарцисизма възраст няма.

                  Дерзай.
                  Какво общо има търсенето на нови връзки при провал на старите с нарцисизма?И ти ако духовно се чувстваш дърта си е твой проблем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Ако стигна дотам някой да ми бърше задника ще си сложа въжето. Друг въпрос е,че баща ми е на 80 години и си е в много добра кондиция. Имам доста години дотогава.
                    Обожавам мелодрамата. Важно е да сме в центъра на прожекторите и да блестим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      И какво като завършват неуспешно?Ще се прави нов опит, нова тръпка и така.
                      О, разбира се, то така и до 80-90 може да се живее … докато си здрав.

                      Тръпката е за 15 годишните.

                      Въпреки, че като се замисля, за нарцисизма възраст няма.

                      Дерзай.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Що реши, че плаша някой. Тук няма деца. Възрастни сме. Споделям опит и наблюдения.

                        Това, че половината българи са разведени означава, че те с партньор от собствения си народ не могат да се справят, а камо ли с партньор с чужд манталитет.

                        Споделям многогодишен опит. Смесените истории не са за всеки и много често завършват неуспешно.

                        Не е така идилично както си го представяш. Нито с рускинята, нито с филипинката.
                        И какво като завършват неуспешно?Ще се прави нов опит, нова тръпка и така.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          След 10 години кой ще ти бърше задника?
                          Ако стигна дотам някой да ми бърше задника ще си сложа въжето. Друг въпрос е,че баща ми е на 80 години и си е в много добра кондиция. Имам доста години дотогава.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Ами то е решено-ще си стоя в тоя брак единствено заради децата и ще жертвам щастието си заради тях.
                            Класика, брат - децата или личното щастие? Много тегав въпрос с невъзможен отговор. хвани си любовница, ако имаш достатъчно кинти, и не се занимавай с глупости - препоръкЪ е
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              При положение, че половината бракове на българи помежду им завършват с развод,а много са нещастни, с какво точно плашиш?
                              Що реши, че плаша някой. Тук няма деца. Възрастни сме. Споделям опит и наблюдения.

                              Това, че половината българи са разведени означава, че те с партньор от собствения си народ не могат да се справят, а камо ли с партньор с чужд манталитет.

                              Споделям многогодишен опит. Смесените истории не са за всеки и много често завършват неуспешно.

                              Не е така идилично както си го представяш. Нито с рускинята, нито с филипинката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Нищо няма да ми мине.Не съм се развел досега ЕДИНСТВЕНО заради децата.
                                След 10 години кой ще ти бърше задника?
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X