IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
    Ето, какво искат жените :

    https://www.gnezdoto.net/vdyhnovenie...boEbOTz_faD8Lk
    Уцели ме в десятката, нищо че е от жена за жени писана. Дишам, мечтая и сънувам, за да достигна такова ниво. Някога, евентуално.

    Mirodes, темата Е за нечий личен живот. Евго си споделя болката и терзанията човека. Теб като те коментират и се цупиш. Двоен аршин прилагаш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Простите жени.
      Амчи те 99% са прости, половината са и грозни. Е има малки изключения дет са у инвесторския форум.
      Не бързайте да ме черпите - ни пия, ни сладко ям
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Сигурно не се интересувате По простата причина, че изобщо няма да ви отрази. Все едно мъжете да кажат, че не се интересуват от манекенки.Интерес има,ама не е взаимен.
        А че е повърхностен паун тоя Благо няма спор.И изобщо не ми е мъж за пример.Въпросът е,че жените си падат точно по такива пауни.
        Простите жени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          А престанете да ме коментирате мен,а коментирайте темата.
          Ще помоля модераторите да изтрият всички коментари,които се отнасят до личният ми живот.
          Елементарно, Уотсън, престани да изнасяш факти от личния си живот.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Сигурно не се интересувате По простата причина, че изобщо няма да ви отрази. Все едно мъжете да кажат, че не се интересуват от манекенки.Интерес има,ама не е взаимен.
            А че е повърхностен паун тоя Благо няма спор.И изобщо не ми е мъж за пример.Въпросът е,че жените си падат точно по такива пауни.
            Хайде, малко по-сериозно ! Малко жени се интересуват от повърхностни мъже ,независимо какви красавци си мислят ,че са самите те. Това си личи и защото такива мъже нямат сериозни връзки, те просто не могат да ги поддържат и задържат, а жените не се интересуваме от "перушани" в главите
            Повечето красиви жени особено тези които имат нещо м/у ушите също няма да отразят подобни индивиди .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

              Лошо няма, за всеки влак си има пътници. Като цяло жените не се интересуваме от такива мъже, от тях се интересуват младите и не толкова уверени в себе си девойки. Видно е ,че той има много жени ,но няма стабилна връзка с нито една от тях.
              Сигурно не се интересувате По простата причина, че изобщо няма да ви отрази. Все едно мъжете да кажат, че не се интересуват от манекенки.Интерес има,ама не е взаимен.
              А че е повърхностен паун тоя Благо няма спор.И изобщо не ми е мъж за пример.Въпросът е,че жените си падат точно по такива пауни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                И накрая идва Благо Георгиев, който не притежава нито едно от описаните качества,и си тръгва с най-готината мадама.
                А какво притежава той:

                ​​​​1.Облича се модно.
                2.Има добре поддържана фигура.
                3.Висок е.
                4.Известен е.
                5.Богат е.
                6.Носи му се славата на плейбой, което за жените е голям плюс в един мъж.
                Лошо няма, за всеки влак си има пътници. Като цяло жените не се интересуваме от такива мъже, от тях се интересуват младите и не толкова уверени в себе си девойки. Видно е ,че той има много жени ,но няма стабилна връзка с нито една от тях.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                  Ето, какво искат жените :

                  https://www.gnezdoto.net/vdyhnovenie...boEbOTz_faD8Lk
                  И накрая идва Благо Георгиев, който не притежава нито едно от описаните качества,и си тръгва с най-готината мадама.
                  А какво притежава той:

                  ​​​​1.Облича се модно.
                  2.Има добре поддържана фигура.
                  3.Висок е.
                  4.Известен е.
                  5.Богат е.
                  6.Носи му се славата на плейбой, което за жените е голям плюс в един мъж.
                  Last edited by mirodes; 08.10.2022, 18:44.

                  Коментар


                  • Ето, какво искат жените :

                    https://www.gnezdoto.net/vdyhnovenie...boEbOTz_faD8Lk

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                      Да, на приказки щото си удобен да плащаш сметките. Което предполагам би правил и ако си биеш камшика. Тя си спестява стреса от самота и грижи за децата, а ти се гърчиш в загробен брак.
                      Ултиматума-ще търпиш още 20-30г. само заради децата?
                      И аз съм пословично търпелив според близки и приятели, но всичко си има граници, т.е аз ще попадна в останалия 1%

                      Да не кажеш нещо, че пак съвети, ала-бала, "ало другарката". Разсъждавам си просто с болната глава
                      А престанете да ме коментирате мен,а коментирайте темата.
                      Ще помоля модераторите да изтрият всички коментари,които се отнасят до личният ми живот.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes
                        Само на приказки се изнася......
                        този ултиматум често минава.
                        Да, на приказки щото си удобен да плащаш сметките. Което предполагам би правил и ако си биеш камшика. Тя си спестява стреса от самота и грижи за децата, а ти се гърчиш в загробен брак.
                        Ултиматума-ще търпиш още 20-30г. само заради децата?
                        И аз съм пословично търпелив според близки и приятели, но всичко си има граници, т.е аз ще попадна в останалия 1%

                        Да не кажеш нещо, че пак съвети, ала-бала, "ало другарката". Разсъждавам си просто с болната глава

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          едва ли жена му би го търпяла повече
                          взимай случая му за пример и си прави изводите
                          Козирозите търпят доста, но …

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            т.е. няма шанс да се помирите по някакъв начин?
                            едва ли жена му би го търпяла повече
                            взимай случая му за пример и си прави изводите
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes

                              Това е при взето решение за развод, докато се намери място,където да се настанят жената и децата. По нейна молба. И най-нормалното нещо на света е да си търся през това време друга жена.
                              Закъсал си го значи , успех в търсенето !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes

                                Това е при взето решение за развод, докато се намери място,където да се настанят жената и децата. По нейна молба. И най-нормалното нещо на света е да си търся през това време друга жена.
                                т.е. няма шанс да се помирите по някакъв начин?

                                Коментар

                                Working...
                                X