IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
    Това нумерология или астрология е?
    Нито едно от изброените. Да кажем, че е психометрия. Но и това не

    Коментар


    • Личностни тестове.

      Коментар


      • Това нумерология или астрология е?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Не се познаваме достатъчно за да отхвърля или потвърдя, но резултата ми иглежда по-скоро недостоверен.
          Да си призная, някои от въпросите бяха толкова далеч от мен, че се старах да отговарям максимално според усещанията си.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
            Logistician ISTJ-A
            Не се познаваме достатъчно за да отхвърля или потвърдя, но резултата ми изглежда по-скоро недостоверен.
            Last edited by Ender; 28.10.2022, 22:24.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Не ти правя намек за нищо.


              Иначе сте прави, че един мъж не бива да се стиска......като е на среща с хубава или добра жена,
              Не съм и твърдял,че намекваш нещо. Просто вникни в нещото, в което се опитваме да ти покажем, че грешиш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                Можеш да ги намериш на ЛС
                Logistician ISTJ-A
                Благодаря

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Зависи от дамата. За стегната фигура - мога да се съглася. Липсата на самоувереност мога да я преглътна ..., щото при мен е в излишък. Ама да класирам модните дрешки пред една хубава визия - очи, усмивка, глас ... Никога!!!
                  Наздраве!
                  И акъла по дяволите. Глупак с модни дрешки какво ще го правя?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Ти може и да си рекла, ама реалността е доста различна.Мъжкото облекло е много важно за жените.
                    Важно е, защото ни пречи.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                      Първо-как се отнася това към поста,който ти написах?
                      Второ-да, без приятелка съм.Жената няма да одобри,но по-важното е, че аз не си падам по такива изпълнения.
                      Айде наздраве на всички.
                      Не ти правя намек за нищо.


                      Иначе сте прави, че един мъж не бива да се стиска......като е на среща с хубава или добра жена,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Но нали и ти си без приятелка, пич?
                        Първо-как се отнася това към поста,който ти написах?
                        Второ-да, без приятелка съм.Жената няма да одобри,но по-важното е, че аз не си падам по такива изпълнения.
                        Айде наздраве на всички.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Брат Пит блондин. Мани, бегай!
                          Рекох, че и на жените им харесват хубавите мъже, а не някой блатен кикимор, пази Боже, облечен с Версаче и Долче и Габана.
                          Наздраве!
                          Ти може и да си рекла, ама реалността е доста различна.Мъжкото облекло е много важно за жените.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Е тук не коментираме мъже с визия Брад Пит.Ясно е че ако изглеждаш така ще привличаш женското внимание.
                            Брат Пит блондин. Мани, бегай!
                            Рекох, че и на жените им харесват хубавите мъже, а не някой блатен кикимор, пази Боже, облечен с Версаче и Долче и Габана.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Зависи от дамата. За стегната фигура - мога да се съглася. Липсата на самоувереност мога да я преглътна ..., щото при мен е в излишък. Ама да класирам модните дрешки пред една хубава визия - очи, усмивка, глас ... Никога!!!
                              Наздраве!
                              Е тук не коментираме мъже с визия Брад Пит.Ясно е че ако изглеждаш така ще привличаш женското внимание.Имам един приятел, който е по-красив и от Брад Пит.Сега напълня и не е много атрактивен, но като млад беше голям плейбой. Всъщност и сега все още е,въпреки наднорменото му тегло.Но сега сваля омъжени жени на средна възраст.
                              Last edited by mirodes; 28.10.2022, 21:16.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Хубостта,височината и други такива помагат, но в кошара не вкарват.Три са основните неща,които се харесват на жените в един мъж-самоувереност,модни дрешки, стегната фигура. Самоувереност се изразява в това да отидеш и да заговориш жената,която харесваш,да я разсмееш и да й покажеш,че си мъж със самочувствие.
                                Зависи от дамата. За стегната фигура - мога да се съглася. Липсата на самоувереност мога да я преглътна ..., щото при мен е в излишък. Ама да класирам модните дрешки пред една хубава визия - очи, усмивка, глас ... Никога!!!
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X