IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    Евго, хубаво е да знаеш, че всички жени са податливи на комплименти и ласкателства. Без изключение! По-умните и по-образованите може и да са малко по-резистентни и да изискват повече усилия (а ти малко рано вдигаш белия байрак), но в крайна сметка и те поддават. А някой хора даже пари изкарват от цялата работа.

    = = = = =

    2 пловдивчанки броиха над 20 бона на пишман американец срещу обещание за брак

    Човекът зад профила се свързал с жертвите и ги засипвал с комплименти, обещания за сериозна връзка и брак. След като били успешно заблудени от псевдоамериканеца, двете жени превели парите, за да освободят от мито скъп подарък, който той им изпратил.

    Мо'е ли да се вържат така баламската?!? Ама явно може.......

    https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/12788552
    Може, може, аз така едвам отървах една клиентка дето беше получила мейл, че “наследява милиони”. Обади ми се племенникът ѝ защото вече бе пратила 30 000 € за “нотариални такси” в някаква уж арабска държава.

    И то образована жена.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Уикенда гледах едно предаване, където коментираха демографията.

      Казаха, че сме малко над 6 милиона в България, но 2,5 милиона българи живеят в чужбина. Някой от тях ще се върнат да си харчат големите пенсии в родината, а други ще се върнат, ако се подобрят условията за живот (което вече е налице за София). Така че картината не е толкова черна, поясни експерта.

      Аз също съм ви казвал, че искам да допринеса за положителния демографски прираст. Тъй като времето напредва, в началото на 2022 г предложих на 4 стари моми , около 40-годишни (които са сами от години и часовника им тиктака и едва ли някой мъж скоро ще ги осемени) да им направя бебе и да го осигуря (да го гледам). Те обаче отказаха, защото нямало чувства.

      Един здрав мъж може да стане баща няколко пъти в рамките на една година от няколко различни жени. Като султан, Стига да има плодородна пова за тази цел и желание от двете страни.
      Жените се плашат ако им предложиш директно да им направиш деца. Не че не го искат, ама си трябва подход. Излезте първо няколко пъти,правете секс и като се сближите ,тогава им кажи, че имаш планове за семейство и деца и че търсиш подходящата жена, без да конкретизираш. И следващият път не слагай презерватив.Ако не се противи,ясна е работата ,без да се говори изрично за това.
      Но по-добре си потърси някоя по-млада,щото 40 годишната най-много да роди едно дете,ако изобщо вече може да ражда.
      Младото си е друга работа .Един приятел на 48 години има гадже на 23 години, разбират се отлично и сега чакат дете.
      Last edited by mirodes; 13.10.2022, 16:37.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Едноклетъчните са живи същества. Човекът също.Така че мотивацията е една и съща.Инстинктът за размножаване го има във всяко живо същество.Ако я нямаше тая мотивация сега и нас нямаше да ни има,за да философстваме по форумите .
        Друг въпрос е,че най-бързо изчезващият народ в света са българите.Именно,защото много българи го пренебрегват този инстикт. Това не се отнася само за българите,но и за бялата раса като цяло. Както и за жълтите. Уж много умни ,технологично развити и с висок стандарт на живот, пък изчезват.Който не спазва природните закони, природата го елиминира. Пък той нека си мисли, че е много умен и развит.
        Уикенда гледах едно предаване, където коментираха демографията.

        Казаха, че сме малко над 6 милиона в България, но 2,5 милиона българи живеят в чужбина. Някой от тях ще се върнат да си харчат големите пенсии в родината, а други ще се върнат, ако се подобрят условията за живот (което вече е налице за София). Така че картината не е толкова черна, поясни експерта.

        Аз също съм ви казвал, че искам да допринеса за положителния демографски прираст. Тъй като времето напредва, в началото на 2022 г предложих на 4 стари моми , около 40-годишни (които са сами от години и часовника им тиктака и едва ли някой мъж скоро ще ги осемени) да им направя бебе и да го осигуря (да го гледам). Те обаче отказаха, защото нямало чувства.

        Един здрав мъж може да стане баща няколко пъти в рамките на една година от няколко различни жени. Като султан, Стига да има плодородна пова за тази цел и желание от двете страни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Само да отбележа, че едноклетъчните са ръководени от същата мотивация.
          Едноклетъчните са живи същества. Човекът също.Така че мотивацията е една и съща.Инстинктът за размножаване го има във всяко живо същество.Ако я нямаше тая мотивация сега и нас нямаше да ни има,за да философстваме по форумите .
          Друг въпрос е,че най-бързо изчезващият народ в света са българите.Именно,защото много българи го пренебрегват този инстикт. Това не се отнася само за българите,но и за бялата раса като цяло. Както и за жълтите. Уж много умни ,технологично развити и с висок стандарт на живот, пък изчезват.Който не спазва природните закони, природата го елиминира. Пък той нека си мисли, че е много умен и развит.
          Last edited by mirodes; 13.10.2022, 15:22.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
            А и изобщо не ми дреме какви чувства ще имат към мен децата ми.Важно е единствено,че ще ми предадат гените на следващите поколения и няма да съм живял напразно.
            Само да отбележа, че едноклетъчните са ръководени от същата мотивация.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

              Миро, хич не се заблуждавай за децата!

              Тези деца, които си зарязал, за да направиш други деца, не са твои деца!!!
              Те винаги ще те презират, защото си ги изоставил с майка им. И някой ден ще те потърсят, само за да те попитат - защо си ги изоставил?

              Искам да те видя как ще им обясниш, че след като ги родила, майка им е понапълняла и поувяхнала, и вече не те е кефила сексуално...
              Никой не съм изоставил.Така че спести си морализаторството.
              Колкото до това дали са мои деца-децата носят гените на баща си.Тия приказки,че не било важно кой бил бащата,а кой ги бил отгледал, са приказки за наивници. Женски номера, за да подлъжат някой балък да им гледа децата.
              А и изобщо не ми дреме какви чувства ще имат към мен децата ми.Важно е единствено,че ще ми предадат гените на следващите поколения и няма да съм живял напразно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Иначе най-големият актив, който може да има един мъж са децата. И ако си заможен, с каквото впечатление оставам,то бих те посъветвал да имаш колкото се може повече деца. От природна гледна точка най-успешни са тези индивиди, които са предали гените си възможно най-много.Естествено въпросът не е да направиш деца,които да живеят в мизерия, както правят ромите, но ако имаш финансова възможност да ги обезпечиш тези деца.Като Илън Мъск,който има 10 деца законни и две извънбрачни,които официално не е признал.
                Миро, хич не се заблуждавай за децата!

                Тези деца, които си зарязал, за да направиш други деца, не са твои деца!!!
                Те винаги ще те презират, защото си ги изоставил с майка им. И някой ден ще те потърсят, само за да те попитат - защо си ги изоставил?

                Искам да те видя как ще им обясниш, че след като ги родила, майка им е понапълняла и поувяхнала, и вече не те е кефила сексуално...
                Last edited by RUBLA; 13.10.2022, 13:44.

                Коментар


                • Евго, хубаво е да знаеш, че всички жени са податливи на комплименти и ласкателства. Без изключение! По-умните и по-образованите може и да са малко по-резистентни и да изискват повече усилия (а ти малко рано вдигаш белия байрак), но в крайна сметка и те поддават. А някой хора даже пари изкарват от цялата работа.

                  = = = = =

                  2 пловдивчанки броиха над 20 бона на пишман американец срещу обещание за брак

                  Човекът зад профила се свързал с жертвите и ги засипвал с комплименти, обещания за сериозна връзка и брак. След като били успешно заблудени от псевдоамериканеца, двете жени превели парите, за да освободят от мито скъп подарък, който той им изпратил.

                  Мо'е ли да се вържат така баламската?!? Ама явно може.......

                  https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/12788552

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                    Оценявали ли сте жените като актив и пасив? Наскоро ми се наложи да образовам колега в темата за имотите, че личният автомобил и личното жилище, които ползваш са пасив. Само онези, които не ползваш и отдаваш под наем са актив. Защото печелиш от тях, а другите ти носят само разходи. Така се замислих, че ако имаш жена, която се грижи за домакинсктвото, отглеждането на чаветата и ако даже и работи и допринася за семейния бюджет, то тя следва да се дефинира като актив. В същото време някой, който има тази жена си е хванал любовница. Плаща и квартирата, режийните, парцалките от мола и т.н. Очевидно любовницата носи само разходи и не дава никакви приходи, т.е. тя е пасив!
                    Вярно е, че тази вечер пих някакво японско 48 градусово уиски, но наистина познавам такива идиоти и това не е хипотетично. Кой кретен ще зареже актив за пасив?!? Не разбирам... Все си мисля, че всяка жена може да ти достави удоволствие, стига и ти да и се отдадеш на 100% и то истински. Вярно е, че нямам опит, защото съм бил само с една, но не виждам, какво повече могат да ми дадат другите. Доверие градено с години как се постига за два дни?!? Да знаеш, че при нужда (доказано многократно) винаги ще имаш подкрепа. Това как го получаваш от мис силиконови устни? Само защото си и купил някоя дрункулка или последния модел телефон или кола. Не. Пасив. Точка.
                    Това е най-голямата глупост,която може да направи един мъж-да си лиши семейството от пари,които да дава за любовници.Имам един приятел, който е женен ,има три деца, гледа си семейството и децата и е имал десетки любовници. Ама не е дал и една стотинка по тях.
                    Иначе най-големият актив, който може да има един мъж са децата. И ако си заможен, с каквото впечатление оставам,то бих те посъветвал да имаш колкото се може повече деца. От природна гледна точка най-успешни са тези индивиди, които са предали гените си възможно най-много.Естествено въпросът не е да направиш деца,които да живеят в мизерия, както правят ромите, но ако имаш финансова възможност да ги обезпечиш тези деца.Като Илън Мъск,който има 10 деца законни и две извънбрачни,които официално не е признал.
                    Last edited by RUBLA; 13.10.2022, 13:47.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      При мъжа срокът на годност е по-голям. Дори на 50г може да изглежда чудесно.
                      Външен вид, потентност и фертилност са три много различни качества.

                      Строго индивидуални за жалост.

                      Вчера с прискърбие научих, че един солиден бизнесмен и мъж, който беше як като бик е починал скоропостижно от рак на простатата на 50 години. Тъжна вест.

                      Tempus fugit …

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        То и ти след 5-6 годин ще си във фаза на преминал цъфтеж

                        Дай сега да те оженим първо, пък после аз ще съм спокойна - ти излишни пари за любовница едва ли ще даваш, което си е положително качество.
                        При мъжа срокът на годност е по-голям. Дори на 50г може да изглежда чудесно.
                        Last edited by Evgo; 12.10.2022, 10:42.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          +1

                          Много ми харесва как мислиш.

                          Розичката е една и съща навсякъде, зависи дали се поддържа и дали се гледа както трябва. И да не е прецъфтяла.

                          Усещането за щастие е субективно. Понякога това, което изглежда, е само една заблуда - гледаш ги хубава двойка, пари имат, образовани, културни, деца имат, хубав апартамент и кола, а те не се разбират, единят изневерява и след време се разделят.

                          Както съм писал има криза не само в икономиката, но и в главите и мислите на хората.

                          Поздрави
                          То и ти след 5-6 годин ще си във фаза на преминал цъфтеж

                          Дай сега да те оженим първо, пък после аз ще съм спокойна - ти излишни пари за любовница едва ли ще даваш, което си е положително качество.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                            Оценявали ли сте жените като актив и пасив? Наскоро ми се наложи да образовам колега в темата за имотите, че личният автомобил и личното жилище, които ползваш са пасив. Само онези, които не ползваш и отдаваш под наем са актив. Защото печелиш от тях, а другите ти носят само разходи. Така се замислих, че ако имаш жена, която се грижи за домакинсктвото, отглеждането на чаветата и ако даже и работи и допринася за семейния бюджет, то тя следва да се дефинира като актив. В същото време някой, който има тази жена си е хванал любовница. Плаща и квартирата, режийните, парцалките от мола и т.н. Очевидно любовницата носи само разходи и не дава никакви приходи, т.е. тя е пасив!
                            Вярно е, че тази вечер пих някакво японско 48 градусово уиски, но наистина познавам такива идиоти и това не е хипотетично. Кой кретен ще зареже актив за пасив?!? Не разбирам... Все си мисля, че всяка жена може да ти достави удоволствие, стига и ти да и се отдадеш на 100% и то истински. Вярно е, че нямам опит, защото съм бил само с една, но не виждам, какво повече могат да ми дадат другите. Доверие градено с години как се постига за два дни?!? Да знаеш, че при нужда (доказано многократно) винаги ще имаш подкрепа. Това как го получаваш от мис силиконови устни? Само защото си и купил някоя дрункулка или последния модел телефон или кола. Не. Пасив. Точка.
                            +1

                            Много ми харесва как мислиш.

                            Розичката е една и съща навсякъде, зависи дали се поддържа и дали се гледа както трябва. И да не е прецъфтяла.

                            Усещането за щастие е субективно. Понякога това, което изглежда, е само една заблуда - гледаш ги хубава двойка, пари имат, образовани, културни, деца имат, хубав апартамент и кола, а те не се разбират, единят изневерява и след време се разделят.

                            Както съм писал има криза не само в икономиката, но и в главите и мислите на хората.

                            Поздрави

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                              Пасив. Точка.
                              Много дълъг цитата, затова позачистих.

                              Поздравления, стискам ти ръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                                Оценявали ли сте жените като актив и пасив? Наскоро ми се наложи да образовам колега в темата за имотите, че личният автомобил и личното жилище, които ползваш са пасив. Само онези, които не ползваш и отдаваш под наем са актив. Защото печелиш от тях, а другите ти носят само разходи. Така се замислих, че ако имаш жена, която се грижи за домакинсктвото, отглеждането на чаветата и ако даже и работи и допринася за семейния бюджет, то тя следва да се дефинира като актив. В същото време някой, който има тази жена си е хванал любовница. Плаща и квартирата, режийните, парцалките от мола и т.н. Очевидно любовницата носи само разходи и не дава никакви приходи, т.е. тя е пасив!
                                Вярно е, че тази вечер пих някакво японско 48 градусово уиски, но наистина познавам такива идиоти и това не е хипотетично. Кой кретен ще зареже актив за пасив?!? Не разбирам... Все си мисля, че всяка жена може да ти достави удоволствие, стига и ти да и се отдадеш на 100% и то истински. Вярно е, че нямам опит, защото съм бил само с една, но не виждам, какво повече могат да ми дадат другите. Доверие градено с години как се постига за два дни?!? Да знаеш, че при нужда (доказано многократно) винаги ще имаш подкрепа. Това как го получаваш от мис силиконови устни? Само защото си и купил някоя дрункулка или последния модел телефон или кола. Не. Пасив. Точка.
                                +1
                                Last edited by Arana; 11.10.2022, 23:09.

                                Коментар

                                Working...
                                X