IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    При мойте 1,55 м и 73 кила, баш добре го докарвам. Простото тройно казва, че между 1,15 и 1,20 метра дамата ще е неотразима
    Наздраве!
    "Във всеки ссслучай вкусссна мръвка изглежда, ам-гъл!"

    Коментар


    • В интерес на истината, никога не съм питал жена, която ми е харесала: нито колко сантиметра е висока, нито колко килограма е, нито пък съм се интересувал на колко години е!

      Учудвам се, че има хора, които, след като са установили за жената, която им е направила впечатление и са харесали на външен вид, която им е допаднала с: разбирания, интелект, знания, обноски, ЧИСТОПЛЪТНОСТ..................,...... ......., след всички тия съвпадения - все пак някои ("мъже"?!?) - вадят рулетка, за да измерят дължината на бедрата й... и, когато тия бедра се окажат с 5 сантиметра по-късно от неговите "критерии", ТОЙ й казва: "Скъпа, всичко друго ти е ОК, но краката ти са с 5см. по-къси и по тая причина ще си ходиш!"

      СмЕх! (разграничавам се от хора с подобно лаишко и елементарно мислене) ))




      ​​​​​​

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Тия 55кг., на какъв ръст - 1,20? Иначе си права, чувал съм, че колкото е по-близо до кокала, толкова е по-сладко...
        При мойте 1,55 м и 73 кила, баш добре го докарвам. Простото тройно казва, че между 1,15 и 1,20 метра дамата ще е неотразима
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Пу пу пу три пъти си плюх в пазвата...Ба си мъжете да не сме улични псета....То май кат в оня виц дето перничани се оплакват от бездомните кучета на кмета а той им отговаря че ги е кастрирал а те ми кмете они не ни ебат они хапят
          Леле, Пеше! Сега куршум против уплах ще трябва да ти се лее
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Креативност - тя винаги търси нещо ново, помогни й
            Увереност - във всякакви ситуации
            Разбиране - ако случайно загуби себе си
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Точно! Какви са тези критерии за максимум 55 кила!? Един мъж като види една жена, трябва да му се прииска да я захапи ..., не да я нахрани. Тъй, де!
              Наздраве!

              П.П. Никви планини, никви пресечени местности. Най-добре в апартамента, евентуално - до кварталната кръчма.
              Пу пу пу три пъти си плюх в пазвата...Ба си мъжете да не сме улични псета....То май кат в оня виц дето перничани се оплакват от бездомните кучета на кмета а той им отговаря че ги е кастрирал а те ми кмете они не ни ебат они хапят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                пичове запишете си

                Жените искат - Нещо друго...
                "Една жена не знае какво иска, но ще се ядоса много, ако не го получи.”
                "Една жена е безпомощна единствено когато лакът ѝ за нокти все още не е изсъхнал."

                Коментар


                • Асак, отново много увлекателно четиво действащо хем релаксиращо, хем каращо да те да се замислиш за някои неща. Определено имаш дар слово... Иначе лично за мен, трите думи при първо впечатление (визуално): чар, форми, симетрия... а събрани в една: хармония... И в тоя случай няма как няколко че и повечко килца над 55 да са пречка, но... всичко е относително и индивидуално

                  П.П. Поздрави с парче на Моторхед (по твой избор)!

                  Коментар


                  • пичове запишете си

                    Жените искат - Нещо друго...
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Точно! Какви са тези критерии за максимум 55 кила!? Един мъж като види една жена, трябва да му се прииска да я захапи ..., не да я нахрани. Тъй, де!
                      Наздраве!

                      П.П. Никви планини, никви пресечени местности. Най-добре в апартамента, евентуално - до кварталната кръчма.
                      Тия 55кг., на какъв ръст - 1,20? Иначе си права, чувал съм, че колкото е по-близо до кокала, толкова е по-сладко...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                        Евго, я си вземи едно хубавичко, кротичко, дебеличко момиче. Ще гледа теб и като даде господ децата. Да не вземеш някоя изоглавена, да прави коремни плочки и да те мъкне по балкани. И да е до 25 години.
                        Точно! Какви са тези критерии за максимум 55 кила!? Един мъж като види една жена, трябва да му се прииска да я захапи ..., не да я нахрани. Тъй, де!
                        Наздраве!

                        П.П. Никви планини, никви пресечени местности. Най-добре в апартамента, евентуално - до кварталната кръчма.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                          Евго, я си вземи едно хубавичко, кротичко, дебеличко момиче. Ще гледа теб и като даде господ децата. Да не вземеш някоя изоглавена да прави коремни плочки и да те мъкне по балкани. И да е до 25 години.
                          Ха ха ха голяма заблуда....Килограмите не пречат нито на курварлъка нито на лошотията...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Точно така.

                            И във фейсбука си качват едни снимки, като от фотосесии, все едно позират за списание, на луксозен фон, с курвенска усмивка, с развяна грива.

                            С някой мускулест и татуиран пич, с брада. И иначе са си мастии. Такива жени ме отвръщават.


                            Предпочитам някоя с по-семпла визия, но истинска, да можеш да си кажеш 2 приказки, да ти направи баница през уикенда (аз също правя) и да се раздава за теб във всяко отношение.
                            Евго, я си вземи едно хубавичко, кротичко, дебеличко момиче. Ще гледа теб и като даде господ децата. Да не вземеш някоя изоглавена, да прави коремни плочки и да те мъкне по балкани. И да е до 25 години.
                            Last edited by vikhunter; 23.07.2020, 21:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                              Пич виж ся, и аз съм съгласен с теб, нямам негативни мисли ама през годините се натрупаха разни типажи жени и момичета дето не ми харесват и ме дразнят затуй рекох да ги опиша, гаранция съм пропуснал още някои модели
                              Вярно е това, че доста от надутите мацки се правят на недостъпни като акциите на Мерцедес, но само за да скрият своите страхове или комплекси и прочие. Говоря за една конкретна категория момичета и жени. Тия дето наистина нямат никво покритие и са абсолютни кухарки. Моделки, манекенки, плеймейтки и прочие ....

                              "Моделките” или закачалките за дрехи се възприемат като красиви кукли ала Барби, напарфюмирани, гримирани, хигиенични, без нормалните човешки миризми, миришат на всичко друго само не и на жена. Чувстват се унизени, ако мъжете се държат с тях като с простосмъртни като с равни. С лица- маски като същински роботи но с по-омекотени форми. Оценяват се много високо и се вземат адски много насериозно, втълпили са си, внушили са си, че са супер изключение от женския род направо. Ужасно горди, самонадеяни, непоносимо себелюбиви, надути до пръсване. Смятат се за еманципирани. Задръстени от комплекси за малоценност. Всички са фригидни, истерични и задължително депресирани. И без да си ясновидец ще го усетиш и разбереш. Не се интересуват от любов, секс, чувства, интересуват се от това да блестят, да привличат вниманието на околните, на мъжете, да пораждат с красотата си завистта, одобрението на хората, да предизвикват възхищение. Пластмасови манекени. Дървени манекени. Глинени манекени. Толкова са фалшиви и изкуствени, че чак наистина будят възхищение. Предизвикателни, изумително празни, студени, непробиваеми, непревземаеми. Тия имах предвид ...


                              Точно така.

                              И във фейсбука си качват едни снимки, като от фотосесии, все едно позират за списание, на луксозен фон, с курвенска усмивка, с развяна грива.

                              С някой мускулест и татуиран пич, с брада. И иначе са си мастии. Такива жени ме отвръщават.


                              Предпочитам някоя с по-семпла визия, но истинска, да можеш да си кажеш 2 приказки, да ти направи баница през уикенда (аз също правя) и да се раздава за теб във всяко отношение.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Машинката отчита кои части от хардуера си ползваш най-интензивно при определени условия. Иначе ти налепят едни електроди на черепната кутия, които улават елекрическата активност на синапсите (мозъчните вълни). А на мен за какво ми е... ми предполагам, няма да ти е трудно да се досетиш. Различния хардуер, ще се характеризира с различни шаблони на активност.
                                Може би машинката ще подскаже къде каква буквичка от хардуера се формира. То човек като задълбае на някое ниво в някоя тематика и започва все повече идеи да получава.(имах предвид твоя случай и енцефалографа)
                                Last edited by precakanoto; 22.07.2020, 01:26.

                                Коментар

                                Working...
                                X