IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Да ти каже честно пиинал съм неколко бири и за тва съм ,, щастлив,, ама май требваше да се подвизавам у другата тема. и това не съм го правил отдавна.

    А наздраве.

    Тук ,, девойките ,, се нуждаят от внимание и аз поне съм у ,,кондиция,, баш сега се отзовавам къде успешно къде не. Ама с тоя правопис надали ще ме огрее.

    Това е интересно: колко пъти, в интимна обстановка дамата ти е правила проверка на правописа, след което те е изпращала в къщи, недоволен и не те е "огрявало"?

    Да не би да имаш фобия, останала от някоя учителка?

    Ако с учителките не ти върви - обръщай повече внимание на медицинските сестри - с белите мантички, с инжекция в ръка..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Щастлива ли си.
      Няма пълно щастие. Но в общи линии съм щастлива, когато децата и мъжът ми са добре, здрави и щастливи. Самата аз имам доста и всевъзможни проблеми и като цяло съм голям карък

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        Да ти каже честно пиинал съм неколко бири и за тва съм ,, щастлив,, ама май требваше да се подвизавам у другата тема. и това не съм го правил отдавна.

        А наздраве.

        Тук ,, девойките ,, се нуждаят от внимание и аз поне съм у ,,кондиция,, баш сега се отзовавам къде успешно къде не. Ама с тоя правопис надали ще ме огрее.
        Щом си подгрял ето ти тука една класика https://youtu.be/bBMDSyLSvLo

        Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
          Мили момичета не се омъжвайте за чужденци, изберете българите

          ПОДКРЕПЕТЕ РОДНИЯ ПРОИЗВОДИТЕЛ !!!
          Па то аз мойте така съм ги побългарила, че вече е все тая.
          Last edited by Selena; 19.09.2020, 19:24.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            А ти?
            Да ти каже честно пиинал съм неколко бири и за тва съм ,, щастлив,, ама май требваше да се подвизавам у другата тема. и това не съм го правил отдавна.

            А наздраве.

            Тук ,, девойките ,, се нуждаят от внимание и аз поне съм у ,,кондиция,, баш сега се отзовавам къде успешно къде не. Ама с тоя правопис надали ще ме огрее.
            Last edited by Todor Sabev; 19.09.2020, 19:19.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Кажи къде се позиоционираш у София или в Стара Загора.
              А за дрехите. Основно са да установяват статута или да подхранват въображението. Ти как ще си в тога или с жартиери.
              Гледам в нето хубаво време ще хвана. В тога, пък под тогата .... много взе да питаш
              Last edited by Selena; 19.09.2020, 19:25.

              Коментар


              • Мили момичета не се омъжвайте за чужденци, изберете българите

                ПОДКРЕПЕТЕ РОДНИЯ ПРОИЗВОДИТЕЛ !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                  Щастлива ли си.
                  А ти?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                    е как нямаше да са по-различни? По-зле щеше да бъде. Освен това на мен астрологично ми е зададено да емигрирам. Където и да съм извън БГ ще ми е по-добре отколкото в БГ. Наистина се оказа така. От как се помня съм знаела, че ще емигрирам. От малка само чужденци харесвах - секакви раси и националности ми бяха по-интересни от българите
                    Щастлива ли си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Дигай вибрациите, Тоше, ето с това парче доле и стига си философствал за опит дет го немаш.

                      Ти кажи какви дрехи да слагам в куфара, че утре си идвам

                      Ето тука за цялата компания и най-вече за Ивелина!

                      https://youtu.be/KtBbyglq37E
                      Кажи къде се позиоционираш у София или в Стара Загора.
                      А за дрехите. Основно са да установяват статута или да подхранват въображението. Ти как ще си в тога или с жартиери.
                      Last edited by Todor Sabev; 19.09.2020, 19:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Писах някои неща за Българките пристанали на запад , при повечето от тях от тях има емеционална и житейска неудоволетвореност и не ги виня вероятно ако бяха останали в България нещата нямаха да по различни.
                        е как нямаше да са по-различни? По-зле щеше да бъде. Освен това на мен астрологично ми е зададено да емигрирам. Където и да съм извън БГ ще ми е по-добре отколкото в БГ. Наистина се оказа така. От как се помня съм знаела, че ще емигрирам. От малка само чужденци харесвах - секакви раси и националности ми бяха по-интересни от българите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          Не ме съжалявай - добре съм си и определено си струваше. Децата ми са по-важни от България и няма нормален родител, който да съжалява че има децата си, освен ако не са някои брутални престъпници. А и като не намерих свестен мъж в БГ няма да седя стара мома я.
                          И да - естествено, че са идвали. От как са се родили, още на 3 месеца дойдоха в БГ и след това всяка година съм ги водила. Но спрях в един момент защото не виждам смисъл да бием пот 5 човека и да се жертваме уж да видят баба си, която ги удостои с 5 мин и избяга. Не сме я виждали 5 години. Иначе ходихме на море в БГ след това, но тя не пожела да дойде да ни види
                          Именно. Това е. Казано точно и простичко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Писах някои неща за Българките пристанали на запад , при повечето от тях от тях има емеционална и житейска неудоволетвореност и не ги виня вероятно ако бяха останали в България нещата нямаха да по различни. Кво да се правиш общество в упадък практичеси не можвш да го спреш .
                            Дигай вибрациите, Тоше, ето с това парче доле и стига си философствал за опит дет го немаш.

                            Ти кажи какви дрехи да слагам в куфара, че утре си идвам

                            Ето тука за цялата компания и най-вече за Ивелина!

                            https://youtu.be/KtBbyglq37E

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              искрено те съжалявам.
                              Струваше ли си да отгледаш датски дето МРАЗЯТ БЪЛГАРИЯ !?!?
                              Идвали ли са тези деца в България
                              Не ме съжалявай - добре съм си и определено си струваше. Децата ми са по-важни от България и няма нормален родител, който да съжалява че има децата си, освен ако не са някои брутални престъпници. А и като не намерих свестен мъж в БГ няма да седя стара мома я.
                              И да - естествено, че са идвали. От как са се родили, още на 3 месеца дойдоха в БГ и след това всяка година съм ги водила. Но спрях в един момент защото не виждам смисъл да бием път 5 човека и да се жертваме уж да видят баба си, която ги удостои с 5 мин и избяга. Не сме я виждали 5 години. Иначе ходихме на море в БГ след това, но тя не пожела да дойде да ни види
                              Last edited by IvelinaJensen; 19.09.2020, 18:45.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                искрено те съжалявам.
                                Струваше ли си да отгледаш датски дето МРАЗЯТ БЪЛГАРИЯ !?!?
                                Идвали ли са тези деца в България
                                Писах някои неща за Българките пристанали на запад , при повечето от тях от тях има емеционална и житейска неудоволетвореност и не ги виня вероятно ако бяха останали в България нещата нямаха да по различни. Кво да се правиш общество в упадък практичеси не можеш да го спреш .
                                Last edited by Todor Sabev; 19.09.2020, 18:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X