IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes

    Това е при взето решение за развод, докато се намери място,където да се настанят жената и децата. По нейна молба. И най-нормалното нещо на света е да си търся през това време друга жена.
    т.е. няма шанс да се помирите по някакъв начин?

    Коментар


    • Фнимавайте какви отрочета отглеждате че гледайте какви неща правят.
      This is what her 12 year old did for punishing her by taking her phone
      https://www.facebook.com/giulia.kiss...64807737964225
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
        Аз лично не съм се засилил да живея с повече от една жена.
        ​​​​​​В общи линии по-назад беше описал как смяташ да проведеш "конкурс" за бъдещата съпруга. Ти, сегашната жена и децата във вашия дом, а бъдещата в наетия от теб апартамент да пробваш дали ще ти допадне.
        Да речем че има мааалка разлика от това да си постоянно с двете, т.е шията вече я разглеждаме като врат.

        За филипинките-като живях в чужбина имах колега, който имаше гадже филипинка и то от доста време. Дори той обмисляше да маха всичко, което притежава и да заминават там да живеят и да купи имот.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Българските сайтове са много зле........и от там става трудно. И има много лелки и баби, които са се научили на Интернет и си търсят мъж или убиват време.

          Аз не деля хората на София и провинция, а гледам конкретния човек.
          Ти си свестен човек.
          А в българските сайтове е много зле.Ще взема да тръгна пак по нощните клубове, може там да забия някоя свестна.Кажи някой пиано бар в София.
          Last edited by mirodes; 07.10.2022, 17:01.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Изобщо не е вярно това. Това си е ваш софийски шовинизъм.
            Колкото до рускините и украинките-с тях съм се запознал в сайт за запознанства. Там стават доста по-лесно нещата. Регистрирал съм се и в български сайтове ,но там просто жените или не ми допадат или са с деца.А аз такива не търся.
            Българските сайтове са много зле........и от там става трудно. И има много лелки и баби, които са се научили на Интернет и си търсят мъж или убиват време.

            Аз не деля хората на София и провинция, а гледам конкретния човек.

            Коментар


            • Ариведерчи компания. Ще се видим по-късно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Изобщо не е вярно това. Това си е ваш софийски шовинизъм.
                Колкото до рускините и украинките-с тях съм се запознал в сайт за запознанства. Там стават доста по-лесно нещата. Регистрирал съм се и в български сайтове ,но там просто жените или не ми допадат или са с деца.А аз такива не търся.
                Претенции сега. Чунким ти си без деца.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Еми според тая моя 'позната' Лозенец бил бостана и от нея линия нататък идвали само дини и кауни?

                  Кат' имаш време - гледай тука: http://www.stara-sofia.com/karti.html

                  Ей го, 1917 год. - оттатък бул. Евлоги си е жива нива: (под Перловската река)

                  http://www.stara-sofia.com/map1917.jpg
                  Има резон, лозенец си е квартал на червената “аристокрация”, която както всички знаем е последващ мезозойски период в историята на града.

                  Което, естествено, много ни ограничава в географията и селекцията на видовете … мдам …
                  Last edited by Arana; 08.10.2022, 10:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                    Искам да кажем че Общо взето в България нещата с човешкия потенциал са трагични камоли за по забити обласни градове. Това се отнася и за двата пола от 30 нагоре почити всичко читаво се е изнесло първо към София след тва към чужбина. Така че те разбирам за Рускините и Украйнките. Поне търси от по - голям град или си направи почивка на морето за по дълго време и там подбери няма да са чак толкова отчаяни и меркантилни.
                    Изобщо не е вярно това. Това си е ваш софийски шовинизъм.
                    Колкото до рускините и украинките-с тях съм се запознал в сайт за запознанства. Там стават доста по-лесно нещата. Регистрирал съм се и в български сайтове ,но там просто жените или не ми допадат или са с деца.А аз такива не търся.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Затруднихте ме, милорд, а имах тежка делова седмица. Но това е въпрос от галактическа величина изискващ степен на концентрация, която в момента не притежавам, поради едно хубаво розе преди сиестата. В понеделник-вторник ще проуча този географски въпрос и ще Ви изпратя напарфюмиран ответ. Сори, още чета Ана Каренина и съм под нейното влияние
                      Еми според тая моя 'позната' Лозенец бил бостана и от нея линия нататък идвали само дини и кауни?

                      Кат' имаш време - гледай тука: http://www.stara-sofia.com/karti.html

                      Ей го, 1917 год. - оттатък бул. Евлоги си е жива нива: (под Перловската река)

                      http://www.stara-sofia.com/map1917.jpg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Говорим за масовката, винаги има изключения.
                        Каква масовка?В София да не би всички да са професори и с перфектен морал?И там интелигентните хора са малък процент от населението. Много ли е читав тоя с Поршето,който уби французина на Околовръстния път?Или убиеца на Милен Цветков?Или оня с джипа Ауди?Или тия полицаи,които са им помагали. Всички тези са от София.
                        Да не давам примери с политици.
                        А и публична тайна е в юридическите среди,че най-корумпирани са магистратите в София. Да не говорим за софийските полицаи.Или други държавни служители.
                        Такива ли наричаш свестни?
                        Last edited by mirodes; 07.10.2022, 16:39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                          Искам да кажем че Общо взето в България нещата с човешкия потенциал са трагични камоли за по забити обласни градове. Това се отнася и за двата пола от 30 нагоре почити всичко читави се е изнесло първо към София след тва към чужбина. Така че те разбирам за Рускините и Украйнките. Поне търси от по голям град или си направи почивка на морето за по дълго време и там подбери.
                          Като му го казах, щеше да ме отвее. Ето - кажи му го и ти сега, та белким вдене.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Извинявай, не те разбрах. Какво точно искаш да кажеш?
                            Искам да кажем , че Общо взето в България нещата с човешкия потенциал са трагични , камоли за по -забити областни градове. Това се отнася и за двата пола от 30 нагоре почити всичко читаво се е изнесло първо към София след тва към чужбина. Така че те разбирам за Рускините и Украйнките. Поне търси от по - голям град или си направи почивка на морето за по дълго време и там подбери ,няма да са чак толкова отчаяни и меркантилни.
                            Last edited by Майстора233; 07.10.2022, 16:37.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ясно.Смяташ за аборигени всички, които не живеят в София и Пловдив .Аз пък смятам за ИДИОТИ всички, които определят човек по това къде живее,а не по образование, професия, интелект, морал,ерудиция.
                              Така че те смятам за ИДИОТ.Пълен ИДИОТ.
                              Не почвай пак де. Не носиш на майтап.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ясно.Смяташ за аборигени всички, които не живеят в София и Пловдив .Аз пък смятам за ИДИОТИ всички, които определят човек по това къде живее,а не по образование, професия, интелект, морал,ерудиция.
                                Така че те смятам за ИДИОТ.
                                Говорим за масовката, винаги има изключения.

                                Коментар

                                Working...
                                X