IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    жена ми, докато бяхме гаджета 2 или 3 пъти я "зарязвах" точно поради тази причина.
    първо си заслужи отношението, това ми е мисълта.
    А бе друго си е като един комшия, жена му зяе от терасата, докато стоим на паркинга и той отдолу само - Добре, добре...после вика:
    - Да ти кажа в брака първите 10 години се борих се надмощие, в следващите 10 за равноправие, а сега...се боря за оцеляване...смях се със сълзи, гледайки какъв цербер го чака горе, а е толкова добър и кротък човечец

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Нещо не ми харесва как се държи с мен.
      жена ми, докато бяхме гаджета 2 или 3 пъти я "зарязвах" точно поради тази причина.
      първо си заслужи отношението, това ми е мисълта.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

        Не мога да ги напиша тук, защото ги ползвам като парола за ел. банкиране и инв. посредници.
        Цецо...половината приятелки на жена ти, ти знаят паролите...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Спомням си много добре постовете ти от лятото.

          Все пак си играч, аз съм с една година по-малък, а през 90-те години само един играч можеше да си хване гадже на 16 г. и да я направи жена.
          Ами играч... Аз съм дългосрочен инвеститор. Каквото взема държа. Играчите са дей-трейдъри. Купуват и продават ежедневно. Вършеят на различни пазари. В блока, в квартала, в града, на морето, в чужбина. Шортят цели индекси!
          Ти най-добре си знаеш от кой тип си.

          Коментар


          • Днес, 11:58
            Този коментар от Evgo е изтрит от RUBLA
            Причина: Лични снимки на ЛС.

            от 3 дни пишем, че не работят личните.
            ама това няма кой да го прочете....

            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

              Само една поправка. Не с жена, а с жената. Още сме си заедно. С друга не съм бил. Толкова за стойността на моите съвети Не съм играч и ако слушаш мен и ти няма да си плейбой.
              Спомням си много добре постовете ти от лятото.

              Все пак си играч, аз съм с една година по-малък, а през 90-те години само един играч можеше да си хване гадже на 16 г. и да я направи жена.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Сигурно си вече дядо.Едни мои съученици си бяха двойка от училище и вече имат внуци. И аз съжалявам, че не се ожених млад. На възраст 45+ не е много готино да се гледат малки деца. Особено с малка разлика помежду си е някаква лудница.
                Нямаме деца. Тя не искаше до сега. В момента съм в преговори. Има надежда.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Дата и час ако може...
                  Не мога да ги напиша тук, защото ги ползвам като парола за ел. банкиране и инв. посредници.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                    Само една поправка. Не с жена, а с жената. Още сме си заедно. С друга не съм бил. Толкова за стойността на моите съвети Не съм играч и ако слушаш мен и ти няма да си плейбой.
                    Сигурно си вече дядо.Едни мои съученици си бяха двойка от училище и вече имат внуци. И аз съжалявам, че не се ожених млад. На възраст 45+ не е много готино да се гледат малки деца. Особено с малка разлика помежду си е някаква лудница.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      ...

                      А ти през 1995 г. ли преспа с жена за пръв път?
                      Само една поправка. Не с жена, а с жената. Още сме си заедно. С друга не съм бил. Толкова за стойността на моите съвети Не съм играч и ако слушаш мен и ти няма да си плейбой.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        А ти през 1995 г. ли преспа с жена за пръв път?
                        Дата и час ако може...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                          94-та. Тя беше на 15, а аз на 16. Бяхме съученици в СМГ

                          Ако не се държи добре с теб, не си заслужава
                          +1

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Имаше голям интерес към нея, за това ги качих. И смятах да ги изтрия, но Рубла ме изпревари.

                            Нещо не ми харесва как се държи с мен.


                            А ти през 1995 г. ли преспа с жена за пръв път?
                            94-та. Тя беше на 15, а аз на 16. Бяхме съученици в СМГ

                            Ако не се държи добре с теб, не си заслужава

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                              @Evgo ти си добър човек. Рубла хубаво е направила, че е изтрила снимките. Не знам как те подхлъзнаха да ги качиш тук. Нищо няма да ти донесе това. Търсенето на одобрение от другите, издава неувереност. Имаш си собствен барометър. Когато си с нея усещаш ли еуфория, прилив на енергия, свиване на стомаха, замаяност? Абе става ли ти или не? Мнението на другите няма никакво значение.
                              За това, че момичето се "държи лудо и откачено" знай, че по-лошо от скучен секс е само ръкоделието. Със тази мацка няма да е скука Скачай и не го мисли. Ако ви хареса, ще се стиковате. Ако ли не - продължаваш напред с усмивка, хубави спомени и повишено самочувствие. Уин-уин ситуация е това
                              Имаше голям интерес към нея, за това ги качих. И смятах да ги изтрия, но Рубла ме изпревари.

                              Нещо не ми харесва как се държи с мен.


                              А ти през 1995 г. ли преспа с жена за пръв път?

                              Коментар


                              • @Evgo ти си добър човек. Рубла хубаво е направила, че е изтрила снимките. Не знам как те подхлъзнаха да ги качиш тук. Нищо няма да ти донесе това. Търсенето на одобрение от другите, издава неувереност. Имаш си собствен барометър. Когато си с нея усещаш ли еуфория, прилив на енергия, свиване на стомаха, замаяност? Абе става ли ти или не? Мнението на другите няма никакво значение.
                                За това, че момичето се "държи лудо и откачено" знай, че по-лошо от скучен секс е само ръкоделието. Със тази мацка няма да е скука Скачай и не го мисли. Ако ви хареса, ще се стиковате. Ако ли не - продължаваш напред с усмивка, хубави спомени и повишено самочувствие. Уин-уин ситуация е това

                                Коментар

                                Working...
                                X