IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

    Здравейте

    Прощавам ви на всички за всичко
    Простено ти е !
    И късмет в събота !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Не ме интересуват въобще личните ти отношения. Интересува ме какво излъчваш като манталитет пред публиката.

      Считаш ли Стамен да речем за “почтен мъж”?
      Аз такъв живот като неговия не мога да водя с няколко жени едновременно.Еднократен секс се различава от това да имаш любовници.Тогава трябва да се лъже,а аз не мога да лъжа.
      Но Стамен никого не обижда.За разлика от теб и бай ти Пешо.Чак и заплашва смешника.
      Last edited by mirodes; 20.05.2020, 19:39.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

        Здравейте
        Всички мой коментари са изтрити
        Отговарям за последно и то само на този пост, заради последното изречение в него.
        mirodes, знам и усещам от всичко, което си писал, че можеш да разбираш и усещаш една жена, можеш да уловиш настроенията и желанията й, дори тя да не ги показва, знаеш какво иска една жена и в точни момент да й го дадеш по съответния начин. А защо не разбра последното изречение? Защо публично във форум написах тези неща? Чисто по женски да ви стане гадно, да се ядосвате и да завиждате, постъпих като мръсница, за каквато ме смятате, да имате за какво да пишете и вие наистина писахте за това .....
        Прощавам ви на всички за всичко

        Кристина, много грешиш в ситуацията: не ти, самата - ТРЯБВА ДА ПРОЩАВАШ, а ТИ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗВИНЯВАШ! /схващаш ли разликата?/

        ...............................................

        Прекалено на сериозно се вземаш, щом мислиш, че е лесно да накараш някого "да завижда".

        Мисля, че доста трябва да си коригираш мерника в тая посока.

        Не мисля, че съм казал нещо, с което съм те засегнал, за да получа от теб "опрощаване"!!.

        Ти си, която би трябвало да се извиниш на хората тук, Кристина!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Естествено.Няма двоен аршин.Мъжете и жените мислят различно. А и това са си наши отношения,теб какво те бъркат?
          Не ме интересуват въобще личните ти отношения. Интересува ме какво излъчваш като манталитет пред публиката.

          Считаш ли Стамен да речем за “почтен мъж”?

          Избяга от два неудобни въпроса. Т.е., там има позиция на двоен стандарт. Това се опитвам да ти кажа.

          Измъкваш се с различността на половете. Те са си различни, но изневярата е еднакво неприятна и за жените. Вервай ми.

          В твоята система от “ценности” ако мъжът има една две забежки е “почтен мъж”. За същото обаче на жената закачаш етикет “курволяк”.

          Нямам какво повече да добавя.
          Last edited by Selena; 20.05.2020, 19:39.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Опа хооооп двойният аршин в действие.

            Нека перефразирам въпроса, ами ако и със “хипотетичната” ти партньорка сакън не визирам реалната ти жена се е случило абсолютно същото тя “курволяк” ли е?
            Естествено.Няма двоен аршин.Мъжете и жените мислят различно. За мен това е непростимо,за жена ми непростимо е ако си зарежа децата заради друга жена. И това са си наши отношения,теб какво те бъркат?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Хайде пак.Курволяк се използва само за жени.Не и за мъже.
              И със сигурност не съм някой,който търси извънбрачни връзки.Случило се е два-три пъти и толкова.Обстановката е била такава.Не че съм го търсел целенасочено.Ама кой е тоя мъж ,на който ще му се натиска красива жена и ще я върне.Ако не е импотентен де.
              Опа хооооп двойният аршин в действие.

              Нека перефразирам въпроса, ами ако и със “хипотетичната” ти партньорка сакън не визирам реалната ти жена се е случило абсолютно същото тя “курволяк” ли е?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                А себе си как би описал? Почтен мъж ли си или “курволяк” ?
                Хайде пак.Курволяк се използва само за жени.Не и за мъже.
                И със сигурност не съм някой,който търси извънбрачни връзки.Случило се е два-три пъти и толкова.Обстановката е била такава.Не че съм го търсел целенасочено.Ама кой е тоя мъж ,на който ще му се натиска красива жена и ще я върне.Ако не е импотентен де.
                А при мен то казах,че съпругата ми е разрешила да имам подобни еднократни забежки,но не и да се обвързвам.И никога не съм го правил и не съм имал любовница.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes

                  Е и?Бай ти Пешо и неговото семейство си е негова работа.Аз за разлика от него,не се меся в чужди работи.Не ме интересува нито той,нито семейството му.
                  И естествено,че деля жените на почтени и на курволяк.И ако някоя жена изневери тя е курволяк,а на мен такава не ми трябва.Това ли наричаш липса на морал?
                  И жените са от Венера,мъжете от Марс.Ако мъж изневери без това да нарани съпругата му ,не означава,че няма морал.Моята съпруга ми е казала,че няма нищо против.Теб какво те бъркат нашите отношения?Тия дето се пишат големите моралисти го правят,защото никоя жена не им връзва.
                  А себе си как би описал? Почтен мъж ли си или “курволяк” ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Естествено,че целта й не е някой да й начеше оная работа.Красивите жени само да кажат а и ще се нареди опашка с кандидати за това.
                    Форумът е в сайт„Инвеститор„,та се предполага,че тук пишат и богати мъже.Таргет група за подобни жени.Като видя,че тук такива няма,се прехвърли на историята,че си търсела сваляч.Ако е искала такъв щеше да му пише на лични,щото никоя жена няма публично да си разкрива любовните истории.
                    Здравейте
                    Всички мой коментари са изтрити
                    Отговарям за последно и то само на този пост, заради последното изречение в него.
                    mirodes, знам и усещам от всичко, което си писал, че можеш да разбираш и усещаш една жена, можеш да уловиш настроенията и желанията й, дори тя да не ги показва, знаеш какво иска една жена и в точни момент да й го дадеш по съответния начин. А защо не разбра последното изречение? Защо публично във форум написах тези неща? Чисто по женски да ви стане гадно, да се ядосвате и да завиждате, постъпих като мръсница, за каквато ме смятате, да имате за какво да пишете и вие наистина писахте за това .....
                    Прощавам ви на всички за всичко

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                      Бих допълнил, Вале, много мъже мислят, че те чу..."оправят" жените. Трябва време за да разберат кое как.
                      Наблюдавах с усмивка случващото се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                        А Джон къде го остави.... И Син Чун Бам....
                        То, там... има ли въобще “нещо” за обсъждане

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          С цел да сме политкоретни, бих препоръчал и един Мустафа.
                          А Джон къде го остави.... И Син Чун Бам....
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            С цел да сме политкоретни, бих препоръчал и един Мустафа.
                            Е ти си вече гаден . За да обсъждат Достоевски ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                              Ти разказа за тях, защо да не коментирам?

                              Представи си сега два зетя, един Стамен и един Ханс. Див купон. Така става то в живота, ама ти и сега пак ще решиш, че някой те обижда.
                              С цел да сме политкоретни, бих препоръчал и един Мустафа.
                              Last edited by RUBLA; 20.05.2020, 21:41.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                                Ти разказа за тях, защо да не коментирам?

                                Представи си сега два зетя, един Стамен и един Ханс. Див купон. Така става то в живота, ама ти и сега пак ще решиш, че някой те обижда.
                                Разказал съм за семейството си на друг човек.

                                А това,че даваш виц като пример,няма как да промени значението на даден израз.
                                Изразът„рогоносец„се използва единствено по отношение на мъж.Мъж няма как да сложи рога на жена си.
                                Last edited by RUBLA; 20.05.2020, 21:41. Причина: Обиди.

                                Коментар

                                Working...
                                X